2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Benim gobek arti catlaklar cok fazla ne zaman toparlar bilmiyirum
Çatlak bende de var ilk doğumumdan kalma diğerlerinde yırtılmadım. Malesef geçmiyo onlar sinir bozucu olsalarda.zamanla daha az dikkat çeker hale geliyolar sadece , sporla fslan karın gerilip toparlandıkça gözüne batmıyo. En az bir yıl o da

kizlar daha oncede sordum ama basina gelen yok galiba ama yine sorucam benim kanamam bitmedi iki gun once azalmisti dunden beri bildiğiniz kırmızı kanamam var adet mi dicem ama adette parcamsi seylerde oluyor ya öyle bi sey de yok bıktım artik bu kanamadan birde kötüde kokuyor cok sk degistrmem gerekiyor kirkim yarin çıkıyor p.tesi sali gitsem mi yoksa biraz daha beklesem mi acaba doktora gitmek icin doktorum istersen kirkin cikinca gel istersen iki ay olunca gel miyom iki ayda daha net anlasilir kuculup kuculmedigi demisti

Azen kanama 40 dan sonrada devam edebilir ozur olur ozaman

Canm sen mamayi gunde kac cc veriyosun hangi mamayi kullaniyorsun bide

Daha bir huzursuz yani. Ya bunlar gün geçtikçe daha da aziyor düzene gireceklerine düzenden çıkıyorlar.
Aynen öyle ya, sonunda hiç uyumıcak ondan korkuyorum. İkinci ayaz(oğlum) vakası yaşamak istemiyorummm :)) valla gözüm korkuyo. Bizde beyaz gürültü, elktrk süpürgesi, fön vs.de işe yaramıyo. Sen deniyo musun?
masaj yapamiyorum bacaklarına dokunduğumuz an çığlığı basiyo gazi da var belli ama yardımcı olamiyoeum
Bi de aklıma şey geldi, ateş düşürücü vermişsindir sanırım. Calpolü ben kıza verince mahvoluyor. Bana bi arkadaş yazmıştı calpol gazını arttırdı bebeğimin diye de inanamamıştım. İki kere denedim sonuç felaket..

Ben de çok skı yapamıyorum ama dün kocam da bana taktik verdi :) kundak diktörgendi diyor ki, bak önce küçük tarafı sarıosun. Altına sokuosun. Sonra zaten büyük tarafı bebeğin üstünden iki kez geçince açmaya imkanı yok dio :) kolları sabitleyip biraz skı yapmak gerekio :)
meriiiii ben once diane kullandim bir yil sonea yasmin bi bucuk yil yasmindw çok rahat ettim sende sinir yaoti demek
Sinir ne kelime ya yürüyen ateş oldum ben resmen :)
Cnm koku varsa doktora bi görünmende fayda var. Benim kanama ilk haftalarda bitti. Sarı akıntı kaldı sadece. O da kokusuz.
Tecrübeliler daha iyi fikir verebilir ama kokulu olması biraz düşündürdü

Yok canım vermedim daha calpol bacağının ağrısı geçti galiba masaj yaptırıyor artık ama öksürüğü devam gece hiç uyumadim

Yok canım ben hiç birşey denemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…