2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar kuru nane tüketiyor musunuz çorbalarda salatalarda cacıkta falan filan , birinden duymuştum düşüğe yol açıyormuş diye , şimdi aklıma takıldı bak çorbamda kuru nane var korktum , yemekle yememek arasında gidip geliom o_O

bende varım kızlar merhaba doktora gidip keseyi gören var mı benim değerim 83 tü ilk kan verdiğimde adet günü 2 gün sonra 336 oldu hemşire gayet iyi yükselmiş daha 2 haftalık dedi kafam karıştı 2 hafta sonra gitsem doktora kese görünürmü kızlar

Kızlar kuru nane tüketiyor musunuz çorbalarda salatalarda cacıkta falan filan , birinden duymuştum düşüğe yol açıyormuş diye , şimdi aklıma takıldı bak çorbamda kuru nane var korktum , yemekle yememek arasında gidip geliom o_O
Canım kuru nane bilmem ama ben taze nane yiyorum her salataya koyarım. Hergun genelde taze nane yerim. Bende hiç bişe olmadı şimdiye kadar. O maydanoz olabilir belki.

elvaven elvaven off yutkunarak okudum yazdıklarını:cry: inşallah bebeğin sana tutunur ama tutunmazsa da sen iyi ol sağlığın yerinde olsun tekrar olur Allahım yardımcın olsun böyle durumda diycek bişi de bulamıyo insan:KK42:

Ya bende böyle depresif bir ruh hali var.kendimi hiç iyi hissetmiyorum.içim darlanıyor böyle yüzüm hiç gülmüyor.kızıma karşıda çok tahammülsüzüm bir iki gündür.sizdede var mı böyle birşey?

Canım kuru nane bilmem ama ben taze nane yiyorum her salataya koyarım. Hergun genelde taze nane yerim. Bende hiç bişe olmadı şimdiye kadar. O maydanoz olabilir belki.
Tazesi birşey yapmıyorsa kurusu hiçbirşey yapmaz , her kafadan bir ses çıkıyo ya o düşük yapıyo bu düşük yapıyo , ee ne yicez biz yaa :KK11:

Ya bende böyle depresif bir ruh hali var.kendimi hiç iyi hissetmiyorum.içim darlanıyor böyle yüzüm hiç gülmüyor.kızıma karşıda çok tahammülsüzüm bir iki gündür.sizdede var mı böyle birşey?
Yalnız değilsin bacım ben de öyleyim malesef. Hep canım sıkılıyor. Nefes alamıyorum sanki ama klima acıyorum o bile iyi gelmiyoo. Dışarımcıkıp bir tur atıuorum bazen bahcede o zaman esiyor güxel oluyor. Belki havalar sıcak ondan olabilir. Eşime bağrıyorum hep azarlıyorum onu. Bütün evin işlerini ona yaptırıyorum. :)

Aynı ben hiçbirşeye tahammülüm yok bu ara kendime bile , çekilmez biri oldum , depresyonda gibiyim , eskiden bana çok iyi gelen şeyler şimdi hiçbir zevk vermiyor :silah:

Tazesi birşey yapmıyorsa kurusu hiçbirşey yapmaz , her kafadan bir ses çıkıyo ya o düşük yapıyo bu düşük yapıyo , ee ne yicez biz yaa :KK11:
Ye canım ya bişey olmaz. Ben deste desye alırım naneyi dolbımdan eksik olmaz. Roka kıvırcık hep yerim. Maydanoz yeme sakın ilk aylar düşüğe neden olur. Ben zaten maydoz sevmem ağzıma bile sürmem :)

:KK61:Teşekkürler kızlar. Risk aldım ve gitmedim hastaneye alırlar diye. Kan sonucum pazartesi 470 ti, bugün 890 olmuş.
Pazartesi de kötü artarsa kürtaj olacak. Kürtajdan sonra Bhcg değeri düşmez de artmaya devam ederse metotreksat iğne olacak kanser hastalarında kullanılan bi iğne, bebeği öldürecek. Bir kaç doz vurulacak. Ne düşüneceğimi bilmiyorum.

Keşke hiç yaşamasaydım böyle bir deneyim. Geç olsaydı ama, böyle olmasaydı. İlk gebeliğim ve 1 sene sonra kavuşmuştuk.

Hayatımın en kötü günü bugün. Allah kimseye yaşatmasın. Her an iç kanama geçirebilirim ama O'na bir şans daha vermek istiyorum.

Belki pazartesi güzel bir değer görürüz, belki rahimde bir kese vardır diye ölümü göze alıyorum şuan. Bu yazdığımı seneler sonra görünce bile eminim yine ağlıycam.

100 kişiden 1'inin başına geliyormuş bu durum. Benim başıma gelmez dememek lazımmış. Ama neden ben... Neden...
:KK61:
canim benim yaaa cok üzüldüm gercekten :KK43: insallah bi mucize olur... 100de 1 dedigine bakma cnm malesef bu derdi yaşayan cok insan var.. ben de korkuyla yarini bekliyorum benimde değer duzensizse dış gebelik olabilir dicekler... insallah sagligina bi zarar gelmeden atlatirsin çünkü gelecekteki çocuklarının sana ihtiyaci var, elbet saglikli bir gebelik olacak yakin zamanda

Ayyy benimde kocama tahamülüm kalmadı garibim ne yapda yaranamıyor bana
Ya neden öyle oluyor , tiksindim adamdan resmen ki çok düşkündüm ben eşime , uyurken bile elini tutmadan uyuyamazdım..
Şimdi kokusu , beni öpmesi falan çok itici geliyor , geçicek mi bunlar ya :olamaz:

canim benim yaaa cok üzüldüm gercekten :KK43: insallah bi mucize olur... 100de 1 dedigine bakma cnm malesef bu derdi yaşayan cok insan var.. ben de korkuyla yarini bekliyorum benimde değer duzensizse dış gebelik olabilir dicekler... insallah sagligina bi zarar gelmeden atlatirsin çünkü gelecekteki çocuklarının sana ihtiyaci var, elbet saglikli bir gebelik olacak yakin zamanda
Tüp bebekte de dış gebelik riski oluyor mu ki :KK43:

Ya neden öyle oluyor , tiksindim adamdan resmen ki çok düşkündüm ben eşime , uyurken bile elini tutmadan uyuyamazdım..
Şimdi kokusu , beni öpmesi falan çok itici geliyor , geçicek mi bunlar ya :olamaz:
Yok canım ben o kadar değil ama ne dese batıyor ha bire laf sokuyorum onunda sesi çıkmıyor yazık geçici bir durum sanırım geçne gün arkadaşta dedi geçiyor ama çeneni tut kırma adamı diye

Bende sakin ve çok keyifliyim iyi hissediyorum şurda 3 km koşabilirim hatta.sadece arada bebeğim için endişeleniyorum o kadar.

X