2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar size acil danismam lazim gobek deligimden ozel bolgemin ustune dogru ara ara giren bir sanci var ama regl sancisi gibi degil sanki boyle icten bisi yanar ya oyle bugun cok istifra ettim midem cok kasildi acaba ondanmidir yoksa acile gitmem gerekirmi bana yardim edin :KK43:

Merhaba arkadaşlar, benim son adet tarihim 28 haziran. 30 temmuzda kese görünmedi, dün yani 3 ağustosta beta hcg 4130 çıktı. Doktor 5000 olunca karından keseyi görürüz demişti. 6 ağustos cumartesi randevum var görünür inşallah. Sizde durum ne, kese nezaman göründü, kalp atışını nezaman duydunuz
Daha yeni herkesin kalp atışı duyan olmamıştır da belki kese görmüşlerdir. Bende pazartesi gideceğim

Heyoo kızlar ben geldim :) hatta yanımda @Satos74 u da getirdim. Bizde nisan annişleri olacağız Allahın izniyle. Ben bugün öğrendim meleğimi 5 haftalığızz :) yaşım 21 iki yıldır evliyim :)
Peki ya siiz ne zaman öğrendiniz değeriniz kaç çıktı? :)
Benim değerim 516
Ben 27 temmuzda öğrendim. Değerim 26 idi. Çarşamba tekrarladım testi 700 olmuş. Yaşım 39 bir oğlum var. 13 ünde 2 yaşında olacak.4 senelik evliyim.

merhaba kızlar hepimizin gebeliği hayırlı olsun..ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım.bugün hcg 3000 civarı.3mm lik miniicik bir kese gördük.ben 4+6 dayız sanıyordum.dr 4 haftalık dedi.8 nisan doğum tarihi olarak çıkıyor internetteki hesaplamalarda.
Hayırlısı olsun. Sağlıkla büyüsün sağlıkla kucağına alda önemli değil doğum tarihi. O zamanını bilir korkma sen

Kizlar size acil danismam lazim gobek deligimden ozel bolgemin ustune dogru ara ara giren bir sanci var ama regl sancisi gibi degil sanki boyle icten bisi yanar ya oyle bugun cok istifra ettim midem cok kasildi acaba ondanmidir yoksa acile gitmem gerekirmi bana yardim edin :KK43:
Karnın kasılmış sanırım istifra ederken zorlandıysan , seni çok rahatsız eden bi ağrıysa tabii gidip sorabilirsin acile , için rahatlamış olur..

Ne yaptın canım hala sancın var mı. Acile git istersen

X