2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
merhaba kızlar hepimizin gebeliği hayırlı olsun..ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım.bugün hcg 3000 civarı.3mm lik miniicik bir kese gördük.ben 4+6 dayız sanıyordum.dr 4 haftalık dedi.8 nisan doğum tarihi olarak çıkıyor internetteki hesaplamalarda.

merhaba kızlar hepimizin gebeliği hayırlı olsun..ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım.bugün hcg 3000 civarı.3mm lik miniicik bir kese gördük.ben 4+6 dayız sanıyordum.dr 4 haftalık dedi.8 nisan doğum tarihi olarak çıkıyor internetteki hesaplamalarda.

4 HAFTALIKken nasıl gorundu kese :110::KK57:

Gerçek bulantılar başladı sanırım , offf bugün hiç geçmedi arada bi kayboldu sonra yine geldi. Çok zorlandım bugün , dün halbuki iyiydim , bu böyle dalgalanmalı mı gidicek yoksa şiddetlenecek mi o_O
Birşey de yedirtmiyor bu bulantı , offf çok ağlayasım var yine , psikolojimi allak bullak ediyor bu bulantı , bir de sürekli yalnızım.. Kusmasam bari , onun için dua ediyorumm:KK43::KK43:

:KK61:Teşekkürler kızlar. Risk aldım ve gitmedim hastaneye alırlar diye. Kan sonucum pazartesi 470 ti, bugün 890 olmuş.
Pazartesi de kötü artarsa kürtaj olacak. Kürtajdan sonra Bhcg değeri düşmez de artmaya devam ederse metotreksat iğne olacak kanser hastalarında kullanılan bi iğne, bebeği öldürecek. Bir kaç doz vurulacak. Ne düşüneceğimi bilmiyorum.

Keşke hiç yaşamasaydım böyle bir deneyim. Geç olsaydı ama, böyle olmasaydı. İlk gebeliğim ve 1 sene sonra kavuşmuştuk.

Hayatımın en kötü günü bugün. Allah kimseye yaşatmasın. Her an iç kanama geçirebilirim ama O'na bir şans daha vermek istiyorum.

Belki pazartesi güzel bir değer görürüz, belki rahimde bir kese vardır diye ölümü göze alıyorum şuan. Bu yazdığımı seneler sonra görünce bile eminim yine ağlıycam.

100 kişiden 1'inin başına geliyormuş bu durum. Benim başıma gelmez dememek lazımmış. Ama neden ben... Neden...
:KK61:
Canim ya gercekten cok zor bi durum Allah yardimcin olsunn ama kendini dusunmek zorundasin, risk alma da diyemiyorum ama kendini de düşün lütfen sana bişey olursa ya tevekkül etmeye çalış vardir Rabbimin bi bildiği biz smdi bilemesek de goremesek de

:KK61:Teşekkürler kızlar. Risk aldım ve gitmedim hastaneye alırlar diye. Kan sonucum pazartesi 470 ti, bugün 890 olmuş.
Pazartesi de kötü artarsa kürtaj olacak. Kürtajdan sonra Bhcg değeri düşmez de artmaya devam ederse metotreksat iğne olacak kanser hastalarında kullanılan bi iğne, bebeği öldürecek. Bir kaç doz vurulacak. Ne düşüneceğimi bilmiyorum.

Keşke hiç yaşamasaydım böyle bir deneyim. Geç olsaydı ama, böyle olmasaydı. İlk gebeliğim ve 1 sene sonra kavuşmuştuk.

Hayatımın en kötü günü bugün. Allah kimseye yaşatmasın. Her an iç kanama geçirebilirim ama O'na bir şans daha vermek istiyorum.

Belki pazartesi güzel bir değer görürüz, belki rahimde bir kese vardır diye ölümü göze alıyorum şuan. Bu yazdığımı seneler sonra görünce bile eminim yine ağlıycam.

100 kişiden 1'inin başına geliyormuş bu durum. Benim başıma gelmez dememek lazımmış. Ama neden ben... Neden...
Canim ya acin icimi yakti. Bu da bir imtihan. Allahtan umut kesilmez. Ama pazartesi yine tablo ayniysa ne olur gereken neyse yapmalarina izin ver. Anliyorum koruma icgudusu ama kendini de dusunmek zorundasin. Esini dusun aileni dusun. Tekrar bebeginiz olabilir. Ama senden bir tane daha bulabilirler mi. Dua edicem canim. İnsallah pazartesi gunu guzel gelismeler olur

Merhaba. Ben de tüp bebek sonrası pozitif sonucu aldım ama bugun daha transfer sonrası 10.gün. Yarın da test yapıp inşaallah herşey yolundaysa ultrason için randevu alıcam. Benimki 5.gün embriyosu idi. Senin kaçıncı gün embriyosu idi ve transferden kaç gün sonra keseyi gördün acaba?

Ben de dış gebelik geçirdim, zor bir durum anlıyorum seni. Ama bir sınav ve geçecek, bitecek. Bittikten sonra da acın önce hafifleyip sonra yok olacak. Önemli olan bu süreçte doğru limana sığınmak. Neden ben demenin bir faydası yok maalesef. Herkese bir imtihan düşüyor hayatta. Sen de sakinleyinve fark edeceksin ki çok daha ağır imtihanlar var. Bekledin, umutlandın ve bütün hayallerin suya düştü şu anda biliyorum ama bir sebebi, bir hikmeti mutlaka var. Sen Allah'a sığın ve dua et; inşaallah kolaylıkla atlat. Bu süreç bitince de bebeğini isteyeceğin tek merci O. O'ndan uzaklaşmak, neden beni seçti diye sorgulamak çare değil... Allah şu anda seni dünyadaki herkesten fazla düşünüyor ve seviyor; annenden bile! Mutlaka senin için daha iyisi var...

inşaallah tez Zamanda alırsın evladını kucağına.
Bunları tuzu kuru birisi olarak yazmıyorum, 2 dış gebelik sonrası bugun de dış gebelik korkusuyla keseyi görmek için gün sayan bir kadın olarak yaZıyorum... Allah kalbine ferahlık versin

Canımmmmm hayırlı olsun çok güzelmiş değerin maşallah

Merhaba. Ben de tüp bebek sonrası pozitif sonucu aldım ama bugun daha transfer sonrası 10.gün. Yarın da test yapıp inşaallah herşey yolundaysa ultrason için randevu alıcam. Benimki 5.gün embriyosu idi. Senin kaçıncı gün embriyosu idi ve transferden kaç gün sonra keseyi gördün acaba?
Merhabaaa benim 4.gün embiryosu idi.transferin 8.günü kanda 172 çıkmıştı.bugün transferin 15.günü ve kese göründü.belki hcg yüksek olduğu için bu kadar erken görünmüş olabilir tabi.gebeliğin hayırlı olsun bu arada

Merhabaaa benim 4.gün embiryosu idi.transferin 8.günü kanda 172 çıkmıştı.bugün transferin 15.günü ve kese göründü.belki hcg yüksek olduğu için bu kadar erken görünmüş olabilir tabi.gebeliğin hayırlı olsun bu arada
Sağol Can'ım hepimizin inşaallah. Maşaallah güzel artmış değerin. Benim 9.gün 263 idi. Yarın 11.gün bakalım

Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.bu yazdıklarının kelimesi kelimesine hepsini yaşadım.ilk gebeliğimdi neden ben diyordum.2 doz iğne ile düştü bebeğim ve kürtaj oldum arkasından.değerlerim 6000 leri bulduğu için sıfırlanmasıda 2 ayımı aldı nerdeyse.ama 7-8 ay sonra tekrar hamile kaldım ve kızımı kucağıma aldım çok şükür.şimdi bu üçüncü hamileliğim.kısmet bakalım ne yaşayacağım.şimdi sana üzülme demek kolay ama bu günlerde geçecek inşallah ve sende bebeğini kucağına alacaksın inşallah

X