2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar hani maskeli beşlerde birisi vardı habire tansiyonu ölçtürüyordu hatırladınız mı ? Aynı onun gibi oldum ama tansiyona değiş kalp atışıma bakıyorum sanırım bu kan sulandırıcınında etkisiyle biraz çarpıntım var tansiyonum 10 6 hep nadir olarak 7 oluyor normal olduğunu düşünüyorum

merhaba canım kuyruk sokumunun ön tarafı yani vajinanın üstünde çatı bölgesi deniyormuş oraya internetten baktım.. dünden beri sürüyor inşallah kötü birşey yoktur.
kuyruk sokumu fazla oturup çok yürüyünce bende de ağrıyor sanırım normal ağrılar bunlar.
çoo teşekkürler. sağlıkla geçirelim şu günleri hepimiz inşallah
kuyruk sokumunda mı ağrı var canım.benimde ağrıyo ara sıra.dün yine ağrıdı hatta dün annemlere yürüyerek gitmiştim bi yarım saat falan yürüdüm uzun zamandan sonra baya yoruldum nefes nefese kaldım.akşam ağrıyodu.muhtemelen seninde yorgunluktan oluyodur kötü düşünme.
bu arada bende ısınamayanlardanım kaloriferi yakmaya başladım :)))

Benim tansiyon da hep 10. Kusurlerde daha 11 I görmedik. Hep düşük yani. Aslında yüksek olmasından iyidir tansiyonu yüksek olanlar normal doğumda biraz sıkıntı cekiyorlar

Kızlar hani maskeli beşlerde birisi vardı habire tansiyonu ölçtürüyordu hatırladınız mı ? Aynı onun gibi oldum ama tansiyona değiş kalp atışıma bakıyorum sanırım bu kan sulandırıcınında etkisiyle biraz çarpıntım var tansiyonum 10 6 hep nadir olarak 7 oluyor normal olduğunu düşünüyorum
benimde çok uzun zamandır hep düşük 10/6
çarpıntı da var özellikle geceleri kalp tarafıma yatarsam rahatsız oluyorum sulandırıcının etkisi var sanırım bende iğne yapıyorum

Merhaba kızlar. Oğlum olacakmış benim Bebek hemen gösterdi.
Sizlere birşey soracağım 13 haftalık hamileyim. 3 gündür arada açık kahve az az lekelenmem oluyor. Doktor birşey bulamadı. Sizlerin bi fikri varmı neden olur Aca ba
Hayırlı olsun canım benimde oğlum olacak 13+3 benimde.. bende de kahverengi lekelenme var ama ben 10 gün kadar önce kanama geçirmiştim 15 gün kahve gelir dedi doktor dünde cinsiyet öğrenmeye gittiğimde sordum bir sorun yok dedi

benim gibi folik asit kullanmayan var mı acaba merak ettim. oğlumun 2li testini özelde yaptırmıştım, cinsiyeti biz sormadan pat diye söylemişti. şimdi devlette yaptırıcam. ilk kez devlete gidicem, cinsiyet söylemiyorlar mı ya?
canım doktora bağlı cinsiyet olayı ben mesela geçen hafta özelde bir doktora gittim 5. aya kadar söylemiyormuş prensip edinmiş kendine o dra giden arkadaşlarım vardı işinde çok başarılıymış doğuma falan şehir dışından gelen hastaları varmış ama tip biri cinsiyetini söylersem bir sürprizi kalmaz diyo

Merhaba kızlar;
Bugün dr.kontrolüm vardı, bana devit3 damla yazmış.Aranızda kullanan var mı?Teredütte kaldım açıkçası
D vitaminin düşük çıktıysa başlamıştır canım ben gebelikten önce baktırmıştım en alt sınırdaydı o zaman devit3 kullandım gebelikte değerim yükselmişti 46'dı gerek duymadı

D vitaminin düşük çıktıysa başlamıştır canım ben gebelikten önce baktırmıştım en alt sınırdaydı o zaman devit3 kullandım gebelikte değerim yükselmişti 46'dı gerek duymadı

Bilgi için sağol canım.D vitaminim düşük çıkmış sanırım o nedenle verdi.Kullanayım ozaman

benimde çok uzun zamandır hep düşük 10/6
çarpıntı da var özellikle geceleri kalp tarafıma yatarsam rahatsız oluyorum sulandırıcının etkisi var sanırım bende iğne yapıyorum

Normalde düşük olması lazım hamilelikte ama kalp atışı kulaklarımı patlatıyor gibi oluyor bazen özellikle iğneden sonra , kaçlık kullanıyorsun iğneyi

X