2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Allah'a şükür bir sivilcelenme olmadı göğüslerim de uçlarını ellediğim de acıyor ve beyaz beyaz kabarcıklar var kıllanmaları demiyorum bile artık geçen hafta ağda yaptım yarın yine düğün var çıkmışlar yine kollarımı eşimle Yanyana oturunca onun kolları gibi göstermeye çalışıyorum Rezillik diz boyu eşimle zaten kankayız uzun zamandır :halay:
Benim de göbeğim adeta bir tüy tarlası oldu

Allah'a şükür bir sivilcelenme olmadı göğüslerim de uçlarını ellediğim de acıyor ve beyaz beyaz kabarcıklar var kıllanmaları demiyorum bile artık geçen hafta ağda yaptım yarın yine düğün var çıkmışlar yine kollarımı eşimle Yanyana oturunca onun kolları gibi göstermeye çalışıyorum Rezillik diz boyu eşimle zaten kankayız uzun zamandır :halay:
Aslına bakarsan pek çoğumuz eşlerimizle kanka olduk :emir_bebek:

Benim de göbeğim adeta bir tüy tarlası oldu

Aahh anacım keşke tüy olsa ciddi ciddi kıl diyorum eşim bazen karnımı seviyor ormanın durumu ne halde bakayım mı diyor yok açma şakın diyorum :oops:
Kanka olmak biraz şaşırtıcı ya hiç aklıma gelmiyor diyor çok kusup halsiz olduğumdan sana çok üzülüyorum hiç düşünmüyorum bile diyor bu da iyi en azından adam beni gerçekten düşünüyor bazıları halden de anlamıyor

Ya surmek icin daha erken degil mi? Ben 2 3 hafta sonra baslarim dedim ama bilemedim. Daha kg almadim cunku de erken mi surmek lazim? Mustela catlak oncesi yagi var onu alip baslasammi diyorum
Bende mustela çatlak öncesi yağ ve kremini kullanıyorum. Benim göbek çıkmaya başladı o yüzden sürüyorum. Bi de cildim de çok kurudu bu aralar o yüzden önlem alıyorum :)

mrb. ikili test yaptıran oldu mu? benim yarın randevum var, aç tok karın farkediyormuydu unutmuşum. oğlumu bu haftada öğrenmiştim. umarım yarın cinsiyetini öğrenebilirim, ikinci çocuğum ve çok heyecanlıyım. rabbim sağlıklı haberler almamızı nasip etsin hepimize

Evet Can'ım yarın bende gidiyorum 2 li test için ve aç gideceksin benim doktorum öle dedi ölçümlerden sanra kan alıcaklar çünkü umarım güzel haberler alırız :dua:

Aahh anacım keşke tüy olsa ciddi ciddi kıl diyorum eşim bazen karnımı seviyor ormanın durumu ne halde bakayım mı diyor yok açma şakın diyorum :oops:
Kanka olmak biraz şaşırtıcı ya hiç aklıma gelmiyor diyor çok kusup halsiz olduğumdan sana çok üzülüyorum hiç düşünmüyorum bile diyor bu da iyi en azından adam beni gerçekten düşünüyor bazıları halden de anlamıyor
Tabi aslına bakarsan biz anne olacağız onlar da baba. Bu heyecan ortak aslında! Benim de hiç isteğim yok cinsel anlamda. Ara ara eşim espri yapıyor takılıyor.. Ama o da istekli değil gidip bebeği gördükçe sanırım o da hormonal anlamda etkileniyor.
Tüy değil vallahi haklısın bildiğin kıl.
Geçen gün ben de eşime kendim için maymuna döndüm deyiverdim epey güldük şimdi çatlak kremini akşamları o sürmek istiyor. Diyorum ki estetiğe aykırı bu görüntüler için özür dileriz gülüyoruz bence o kadar da değil diyor aslında fazlası var ama evet anlayışlıyız!

eşim bu sabah görünce o ne öyle diye çığlık attı:KK49: benimdee aldı başını gitti göbek üstündee ooff sir de yaptırmak istemiyorum göbeğe daha koyu olmasın diye
Göbekteki tüyleri almazsanız Doğum sonrası kahverengi olanlar dökülür diye yazıyor okuduğum kitapta canım

amin inşallah sağlıklı sonuçlar alalımm hepimiz hayırlısı ile..
bugün dünden beri çatı bölgesi denen yerde ağrım var sancı gibi tedirgin oldum:KK43:
Bende de garip bir ağrı var canım tam tarif edemiyorum ama dışta vajinada sanki yumrukla vurulmuş gibi ağrıyor.

X