2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hayırlısı olsun canım sağ Salim haberleri gelsin inşallah

Kizlar gogus uclarim felaket aciyo ya. Tisorte degiyor diye sizlar mi yaa nasil yapsak da gecse bilemedim
Benim üç hafta önce öyle oldu atletim değiyordu acıyordu sızı daha doğru bir tabir olur göğüs uçlarına dokunmayı önermiyorlar ama ben Argan yağı sürdüm canım. gece yatmadan evvel sürerk n ağlıyordum İnan. Yvesrocher markasının Argan yağını kullandım. Çok iyi geldi bir hafta sonra ı sızı azaldı geçti ara ara oluyor sürüyorum.

Aa bak simdi aklima düşündün bende meraklandim çünkü yarin bende ikili icin gidicem aç mı tok mu ?? Bide ben devlete gidicem cinsiyeti görseler de soylemezler tahmin ediyorum

Ben bugün yaptırdım ikili testi, aç tok fark etmiyor.Bende devlet hastanesinde yaptırdım.Çok ısrar ettim ama cinsiyet konusunda hiç bir şey söylemedi.Cinsiyet için ısrar edine pozisyon uygun değil dedi.Ultrason incelemesi yapıldı,sonra 2 tup kan verdim.15 gün sonra sonucu çıkacakmış.

Merhaba arkadaslar biraz aradan sonra döndüm.cok sükur kusma atagimin zirvesinden sonra 3 gun cektim ama bitti.haftasonundan beri cikarmiyirum cok sukur.istahim da geldi karnim sisti insaallah 7 hafta bulantilarin acisini cikarticam

Ya hamilelikte sırtında ve yüzünde ince ince sivilce çıkan oldu mu ? Hayatmda ilk defa sırtımda sivilce görüyorm . Bi de sol göğsüm sağa göre baya belirgin bir şekilde daha büyük sizde bu durumları yaşayan var mı ?

11+6 olduk sür geldiğin de 10+ 3 tüm
Ha yook benim ilk haftalardan kastım 3. Hafta falan daha hamileligim belli bile değilken di
Teşekkür ederim cnm. Hayırlı haberler inşallah

benim yüzümde baya sivilcelendi.alnım küçük küçük kabarcıklarla dolu resmen.yanağımda falanda çıktı.roaccutane kullanmıştım ben 1-2 tane çıkardı ama bu kadar sivilcelenmemiştim hiç kullandoğımdan beri.ablamında böyle olmuştu ilk aylarda sonra geçmişti.bende ilerleyen haftalarda geçiceğini düşünüyorum :)

Ben bennnn yuzumde ufak tefek sivilceler oluyo ama ona takilmiyorum
Sol göğsüm diğerine göre buyuk duruyo çoğu zaman ve normalden buyukler dikkatimi çekmişti benimde

Aynen dedigin gibi canim cok sizliyor acayip bi sey ya gogus buyudugu icin catliyor sanirim ben de sureyim bari canim.
Zaten kendilerini tutamiyorum 85tim 95 olmusum

benim gibi folik asit kullanmayan var mı acaba merak ettim. oğlumun 2li testini özelde yaptırmıştım, cinsiyeti biz sormadan pat diye söylemişti. şimdi devlette yaptırıcam. ilk kez devlete gidicem, cinsiyet söylemiyorlar mı ya?

Benim de sivilcelerim çıkıp duruyor ya, bugüne kadar çenemde sivilce çıktığını bilmem şimdiyse sanki oraya koloni kurdular küçük küçük, biri geçmeden diğeri çıkıyor. Alnımda da isilik gibi kırmızılıklar oldu.

Ben varım canım maalesef gebe olduğumu bilmiyordum yine adet olucam sanırım sivilcelelendim demiştim. Sırtımda hala inçe minik sivilceler bar yüzümde de ben ergenlik dahil sivilce bilmezdim adetten adete çıkar siner kaybolurdu.

Aynen dedigin gibi canim cok sizliyor acayip bi sey ya gogus buyudugu icin catliyor sanirim ben de sureyim bari canim.
Zaten kendilerini tutamiyorum 85tim 95 olmusum
Benim de memeler özgürlük ilan etti 80 b kullanırım biraz sıkıyorlar sanırım ilerleyen zamanlarda büyüyecekler çünkü sızı azaldı minik minik kaşıntı başladı b
Ve damarlar belirginleşmeye başladı canım.

Bu hamilelik ne garip seymis ya :) hepsi yasamamiz gereken surecler. Neyse cekecegiz artik :)

Allah'a şükür bir sivilcelenme olmadı göğüslerim de uçlarını ellediğim de acıyor ve beyaz beyaz kabarcıklar var kıllanmaları demiyorum bile artık geçen hafta ağda yaptım yarın yine düğün var çıkmışlar yine kollarımı eşimle Yanyana oturunca onun kolları gibi göstermeye çalışıyorum Rezillik diz boyu eşimle zaten kankayız uzun zamandır

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…