2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benimde dün akşamdan beri çamaşır çizgimin olduğu yerde tam orta hatta bir ağrı, sancım var
doktorumu aradım yorulduğun için olabilir dedi korkuyorum

Merhaba kızlar;
Bugün dr.kontrolüm vardı, bana devit3 damla yazmış.Aranızda kullanan var mı?Teredütte kaldım açıkçası

Yaa kizlar toplaşın bişi sorcam size
Gebeliginizin ilk haftalarinda göğsünden süt gelen oldu muu ???

Tekirdağ 1 haftadır çok serin ya donuyorum valla. Ayaklarımı hiç ısıtamıyorum. Çorap çetik pofuduk ayakkabı hiçbiri işe yaramıyor
En sonunda açıcam kombiyi

Merhaba kızlar;
Bugün dr.kontrolüm vardı, bana devit3 damla yazmış.Aranızda kullanan var mı?Teredütte kaldım açıkçası

bana doktorum devit3 damlayı kalp atışını duyar duymaz bıraktırmıştı.benim tedaviyle olduğu için o zamana kadar kullanmıştım.ama doktorun daha iyi bilir tabi

Ya surmek icin daha erken degil mi? Ben 2 3 hafta sonra baslarim dedim ama bilemedim. Daha kg almadim cunku de erken mi surmek lazim? Mustela catlak oncesi yagi var onu alip baslasammi diyorum

ben sadece banyodan sonra biooili sürüyorum 2 haftadır.16. haftada lieraca başlamayı düşünüyorum

Tekirdağ 1 haftadır çok serin ya donuyorum valla. Ayaklarımı hiç ısıtamıyorum. Çorap çetik pofuduk ayakkabı hiçbiri işe yaramıyor
En sonunda açıcam kombiyi

burası da özellikle akşamları çok soğuk.ben de çorap patik giymeye başladım.ayaklarım hiç ısınmıyor.evin içi daha soğuk

Yaa kizlar toplaşın bişi sorcam size
Gebeliginizin ilk haftalarinda göğsünden süt gelen oldu muu ???

Geçen hafta sağ göğsüm çok ağrıdı , ölen bebeğimle aynı zamanda doğacak arkadaşımın bebeğini çok sevmiştim bildiğiniz aşk yaşadık o gün geldi sağ göğsümden .

mrb. ikili test yaptıran oldu mu? benim yarın randevum var, aç tok karın farkediyormuydu unutmuşum. oğlumu bu haftada öğrenmiştim. umarım yarın cinsiyetini öğrenebilirim, ikinci çocuğum ve çok heyecanlıyım. rabbim sağlıklı haberler almamızı nasip etsin hepimize

Sayfaları okurken çok şey okudum da alıntı falan yapamadım , öncelikle güneş kremi yaz kış kullanıyorum magıc spa marka bir krem var hem nemlendirici hem güneş koruyucu çok memnunum ben , çatlak kremleri bende işe yaramadı çatlağım oldu çok zayıfladım sonra kilo aldım diye ama sonra Yok oldular nasıl olduysa ama zeytinyağı ilerleyen zamanlarda kullanıcam, 2 li test için ense kalınlığı ve burun ölçüsüne göre yaptırmayı düşünüyorum , doktorlar boy falan söylemiyor bazen ama ultrasyon kağıdında yazıyor hanımlar dikkatli bakarsanız ultrasyon ile adetime göre Doğum tarihi arasında 1 gün fark yazıyor inşallah sorunsuz da gider ilerleyen zamanlarda baş ölçüsü karnı falan da yazıcak o kağıtta inşallah , son iki iğnem Perşembe günü gideceğim 12+1 olucaz inşallah aç karnına gidicem malum tiroit falan için testler de vericem .

benimde dün akşamdan beri çamaşır çizgimin olduğu yerde tam orta hatta bir ağrı, sancım var
doktorumu aradım yorulduğun için olabilir dedi korkuyorum

kuyruk sokumunda mı ağrı var canım.benimde ağrıyo ara sıra.dün yine ağrıdı hatta dün annemlere yürüyerek gitmiştim bi yarım saat falan yürüdüm uzun zamandan sonra baya yoruldum nefes nefese kaldım.akşam ağrıyodu.muhtemelen seninde yorgunluktan oluyodur kötü düşünme.
bu arada bende ısınamayanlardanım kaloriferi yakmaya başladım :)))

Ahh cnm yaa duygulandim bak

Duygusal annelik duyguları çok yüksek olduğunda benim geliyor bekarken bile Doğum fotoğrafçısıydım her Doğumdan sonda göğsümde ağrı hissederdim bir gün doktora gittim kanser falan sandım kendimi artık doktor süt bezlerin dolmuş demişti şaşırmıştık eşimde sevgilimdi o zaman oturup ağlamıştık, annelik güzel bi his ..

Aa bak simdi aklima düşündün bende meraklandim çünkü yarin bende ikili icin gidicem aç mı tok mu ?? Bide ben devlete gidicem cinsiyeti görseler de soylemezler tahmin ediyorum

Aa bak simdi aklima düşündün bende meraklandim çünkü yarin bende ikili icin gidicem aç mı tok mu ?? Bide ben devlete gidicem cinsiyeti görseler de soylemezler tahmin ediyorum
Ben de ikili için pazartesi gidicem. Doktorum aç tok farketmez dedi canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…