2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
canım teşekkür ederim ancak olmadı maalesef
Canim bana da aynı yolu gösterdiler ama oradan olmuyor sana nasıl yaptığımı anlatayım kendi profil Sayfam a girdim sonra ismime tıklayınca yukarıda orada kişisel bilgileriniz yazıyor oraya tıkladım orada en alta doğru indim orada hamilelik takvimi yazıyor oraya ay ve gün yazdım sonra burada paylaşım yaptım takvim eklendi

çok teşekkür ederim kızlar :)
iyi ki varsınız

Maşallah güçlü bebişe tutunmuş ne güzel , rabbim bi daha kanama yaşatmasın sana inşallah hayırla kucağımıza alalm evlatlarımızı

:)hayırlı olsun prensesin canım, erkek mi hissediyordun neden şoka girdin

Ben en baştan beri erkek hissediyordum canım , hani erkek istediğimden değil yanii , kız hiç ummuyordum
Kız deyince bir değişik oldum çok mutlu oldum... Rüyalarımda bile hep erkek görüyordum , eşim hep kız hissediyor kız görüyordu rüyalarında onun hisleri doğru çıktı

belirtiler zaman zaman çoğalıp azalıyo kızlar korkmayın.benim 6. haftada bulantım vardı 8. hafta bitti.son iki gündür yine başlamıştı bugün yine geçti.olabiliyo yani :)

belirtiler zaman zaman çoğalıp azalıyo kızlar korkmayın.benim 6. haftada bulantım vardı 8. hafta bitti.son iki gündür yine başlamıştı bugün yine geçti.olabiliyo yani :)

Kızlar çok teşekkürler, beni rahatlattınız, yine de ben duramadım eve çok yakın bir tıp merkezine gittimBir suyuna baktırmaya geldim demek gibi oldu ama çoook tatlı, genç ve tesadüf dr.umu tanıyıp bilen ama geçici olarak orada bulunan bir kadın dr.a göründüm(keşke hemen gitmeseydi, böyle psikopata bağlayınca yanıbaşımda hemencecik gider bebişimi görürdüm) Çoook şükür bin şükür ki herşey yolundaymış. O anki paniğimi, psikopatlığımı aldı götürdü sağolsun. Biraz da dertleşir gibi olduk Kısacası iyi geldi bana. Neden böyle birden panik oldum anlamadım İşte önceki olumsuz yaşantılara çok takılı kalmamak lazım, bebişimi de üzdüm bir sürü Halbuki dün çok güzel bir gün geçirmiştim... Neyse sonuç olarak şu an iyiyim, Allah'a emanet tüm bebişlerimizi korusun Allahım...

Inşallah 12.haftada biter hepimizin

İnşallah. çok zor geçiyor günlerim. hele ki çalışırken..

Amin canım inşallah

Geçen sene rubella toksoplazma testleri yapılmıştı bana tekrar yaptırmam gerekiyor mu sizce
Rubella gerekmez bence çünkü kızamıkçık bağışıklığın varsa küçğkken geçirmişsindir onda bir değişiklik olmaz ama toxoplazmaya baktırabilirsin. Eğer toxoplazma daha önce yoksa belki şimdi vücudunda olabilir. Olması daha iyi zaten hamilelik süresince rahat edersin. Yoksa dikkat etmeye devam edersin.

Daha önce yoktu kedi köpek sevme ete dokunma demişti sanırım o oluyor hu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…