2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben ilk bebegimd yaptırdm bi problem çıkmadı.ailemde ve bendede şeker problemi yok kilo da almadm daha ztn boşuna yükleme yaptırmıyim diyorum tabi doktorun fikrini alıcam ama şunu merak ediyorum şeker yuklemesi yapınca bebegin kilosu mu artıyo irileşiyo oyle mi

Canım sen kilo aldın mı? Hamilelik giysileri beni henüz ürkütüyor nereden aldın canım. Sağlıkla giy. Kitap hakkında okursan başlarsan tanıtıcı bir kaç şey yazar mısın?

Kızlar sizde de oluyor mu afedersiniz ben yatakta yüzüstü yatarken sağ kasık tarafımda bir yumru gibi bir şey hissediyorum. Sonra hemen dönüp düzeliyorum:)
Ben yumru hissetmiyorum ama sol tarafım kasılıyor bazen yatakta dönerken. Bıcak saplaması gibi. Doktor normal dedi. Ama yine sorucam doktora geçmiyor bu kasılma diyeceğim. Belkide sen bebeğini hissrtmeye başlamışsındır. Benim bazen seğirme gibi bişe olıyor soluma doğru Ama gaz zannediyorum.

Kızlar sizde de oluyor mu afedersiniz ben yatakta yüzüstü yatarken sağ kasık tarafımda bir yumru gibi bir şey hissediyorum. Sonra hemen dönüp düzeliyorum:)

ben yüzüstü yatmıyorum hiç korkuyorum en fazla şu ortadaki şekilde yatıyorum karnım boşlukta oluyo o şekilde.dümdüz bi şekilde yüzüstü yatmıyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 58
Ben de seğirme hissediyorum ama oraya denk gelen bir damardır diye düşünüyorum. Daha hissetmek için erken gibi düşünüyorum canım benim de geçmedi o kasık ağrılrım ama olabilirmiş normalmiş diye kendi kendimi avutuyorum:)

Canım sen kilo aldın mı? Hamilelik giysileri beni henüz ürkütüyor nereden aldın canım. Sağlıkla giy. Kitap hakkında okursan başlarsan tanıtıcı bir kaç şey yazar mısın?
Hiç kilo almadım. Hala 52 kiloyum. Sadece pantolonlarım beli sıkıyor bnei rahatsız ediyor oyızden aldım 36 beden. Lcw den aldım tanesi 50 tl. Dar paca hemde. Tam bneim tarzım tayt gibi. Hemde beli ayarlanabiliyor. İsteiğin bollukta yapabiliyprsun belini. Cok beğendim. H&m den baktım pacası boldu beğenmedim. Tabi canım. Kitabı pazartesi okuyacağım öenmli bilgilere rastarsam sizinlede paylaşırım canım. Hamilelik giysisi seni ürkütmesin aksine cok rahat beli anlatamam :) tam tarzımı buldum sevindim valla :)

Buzdolabına sinir olanlar arasında bende varım.kendilerine gıck oluyorum hele buzluk kısmına hepsini atasım var.kurbanda da et almadm evime paylarım annemde bekliyo
Benim de etler annemde eşim dün biraz alalım evde de bir parça olsun bari dedi ben dokunmam ellemem sen al taşı götür dedim dokunmadım da valla ve evet sinir oluyorum

Ben de bakarım canım sağolasın çıtır annesin demek ki sen bende ciddi kilo var kuzum o sebeple dikkatli olmaya çalışıyorum. Sağolasın canım sağlıkla giy.

benim de yarın doktor kontrolüm var.normalde ayın 26sında gidecektim ama doktor değiştirince yarın gideceğim.çok heyecanlıyım 17 gündür görmüyorum.bu arada ben de 1 kilo aldım 55 kilo oldum.lc waikikiden beli lastikli pantolon aldım bi tane hamile pantolonu değil ama rahat

Ay insan heyecanlı olmazmı ultrasona giriceksin bebeğini görexeksin. Bende pazartesi inş. Her hafta görüyorum bebeğimi. Mutlaka bişey oluyor hemen gidiyoruz dr. :) iyi bari canım 1 kilo almışsın. Sık ve az yediğim için hiç kilo almamışım bende. Baklaım bizi birdahaki ay nasıl kilolar bekliyor asıl 4. Aydan itiberan gelicek kilolar

Ben de ilk zamanlar her hafta gittim şimdi çok zor geldi bu kadar süre gitmemek.bi de ben ilcedeyim burda kadin dogum yok.devlet hastanesinde var onun da en son ultrasonunda sorun vardi.il merkezine gitmem gerekiyor yoksa arada kacardim esimden habersiz

Değil mi cnm haftayı zor getiriyorum ben de doğuma kadar Rabbim nasip ederse ne yapıcam bilmiyorum sen devlete mi gidiyorsun

Evet canım buzdolabı kokuyor valla ben içine kahve ve pirinç koyuyorum ki belki kokuyu alır diye
Çok şükür yalnız değilimm bir aydır eşime söylüyorum dolapta bir koku var diye hep sen hassassın sana öyle geliyor diyordu. en sonunda dün o da farketmiş evet ya inceden bi koku var diyor. kayınvalidem buzluktakilere bile tek tek baktı bozulan birşey yok diyor ama koku fena. Kaç kere o koku yüzünden istifra ettim.. Eve artık birşey yiyesim gelmiyor su bile içemiyorum. Pazar buzluğu çözdürüp temizleyecekler inşallah geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…