2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben hiç düşünmüyorum. Doğal olmayan bir şekilde glukoz içmek çok mantıksız geliyor. Meyvedeki meyve şekeri ile yüklemede verilen şeker bir değil. Vucut çok tepki verebilir. Düzenli olarak açlık tokluk şekerine baktırmak daha mantıklı bence.
ben de hiç düşünmüyorum eşim çok karşı zaten şeker yüklemesine bir tanıdık şeker yüklemesinden sonra insülin iğnesi yapmaya başladı kendine iyi araştırmak lazım

:emir_bebek:Günaydınlar hamişler:anneadayı:kızlar ben çok mu pimpirikliyim acaba Dr a bi hafta gitmeyince içim içim içimi yiyor aranızda benim gibi olan var mı :110:neler yapıyorsunuz azıcık yardım edin nolur:KK17:ha bir de esinertugrul esinertugrul cnm seninle tdt lerimiz aynı bel ağrın falan var mı Rabbim tüm hamişlerin miniklerimi korusun inş:nazar:

:emir_bebek:Günaydınlar hamişler:anneadayı:kızlar ben çok mu pimpirikliyim acaba Dr a bi hafta gitmeyince içim içim içimi yiyor aranızda benim gibi olan var mı :110:neler yapıyorsunuz azıcık yardım edin nolur:KK17:ha bir de esinertugrul esinertugrul cnm seninle tdt lerimiz aynı bel ağrın falan var mı Rabbim tüm hamişlerin miniklerimi korusun inş:nazar:
Ben varım canım. Dr iki hafta önce gittim. Randevuyu 1 ay sonraya verdi. Yani 2 haftam kaldı. Ama bana çok uzun geldi bu süre. Eşime gidelim diyorum yok dr nr zaman çağırırsa diyor. Ama onun kalp sesini çok özledim. Ve çok merak ediyorum. Gizli gizli gidesim bile geliyor içimden :)

Ben varım canım. Dr iki hafta önce gittim. Randevuyu 1 ay sonraya verdi. Yani 2 haftam kaldı. Ama bana çok uzun geldi bu süre. Eşime gidelim diyorum yok dr nr zaman çağırırsa diyor. Ama onun kalp sesini çok özledim. Ve çok merak ediyorum. Gizli gizli gidesim bile geliyor içimden :)

Canim free t4 istemis.yani serbest t4 ölcumu istemis troidle alakali bi deger o.bende hasimato varda kontrol ediliyorum ordan biliyorum:KK66:
Canım çok teşekkür ederim öyleymiş öğrendim ben de benim normal tsh değerim bakıldı 0.42 çıktı ama serbest t4 bakılmamış şimdi doktordan istesem mi nasıl istesem diye düşünüyorum.

Slm kızlaarr benim de pazartesi kontrolüm var çok heyecanlıyım :anneadayı: ikili test yapılacak bir de. Artık kıyafetler de sıkıyor yeni birşeyler almam gerek. Sizde durumlar nasıl?
Canım inşallah çok güzel sonuçlar gelecek Benim de salı kontrolüm var bakalım nasıl geçecek? Ben daha evvel Yeni kıyafet aldım onlar şimdilik oluyor inşallah mümkün olan en az kiloyla.bitirririm.

Günaydin kizlar :) nasilsiniz :)benim sabah ilk cikarmadan sonra genelde sadece agzimdaki tatsizlikla devam ediyor.azar azar yiyorum hazmetmiyor cunku o zman tekrar cikariyorum.
Benim kontrolüm carsamba gunu rabbim nasip ederse.1 ay olcak cok merak ediyorum bende.1 ay 1 sene gibi geciyor.tekmeleri hissedince biraz daha iyi olucak insallah o zman hareket ettikce iyi diyor insan.
Seker yuklemsi 75mg lik yapilmisti bana.genelde 50 yapiyorlar yuksek cikinca 100 luk yapiyorlar toplamda 150 olmus oluyor.50 lik cok olcut degil demisti benim doktorum arastirmistimda.50 de yuksek cikip 100 yapilinca bisey cikmayan da cok oluyor.yapilsin isteyenlere 75 mg lik tavsiye ederim arkadslar.bana gelince bu sefer yaptrmayi dusunmuyorum.sekerli bebek zaten fazla iriligiyle belli oluyor fazla gelisimiyle baska yollari da varmis.Ayrica seker ciksa da yapilcak bisi yok cok fazla arkadasimda cikmisti sadece diyet verdi doktor.onun yerine dikkatli yerim daha iyi diye dusunuyorum.doktorumda danisicam tabi.

Canim benimde ara ara bel agrim oluyor ama co krahatsiz etmiyor yani.bugün 3.30 da kontrol var cok heyecanliyim kisisel bakimimida yaptim hazirim artik:KK49: sanirim bidahakine kuaföre gitmem gerekecek pek göremiyorum da bide göbek var benin normaldede yani ondan zorlandim biraz :eek: donuste hemen yazicam size mutlaka insallah iyi haberler aliriz:emir_bebek::anneadayı::nazar:

Benim anlamadığım da azalacağına daha da artması bu bulantının. Koku hassasiyetim pek kalmadı ama mutfak buzdolabı hala kokuyor bana. Önceki haftalarımda senin dediğin gibi banyoya zor girerdim , elimi yüzümü yıkamak tam bir işkenceydi , hele banyo yapmak onu hiç söylemeyim :KK70:
Evet canım buzdolabı kokuyor valla ben içine kahve ve pirinç koyuyorum ki belki kokuyu alır diye :110:

Slm kızlar. Ben komplet mol gebeliği geçirdim 1 aydır hastaneye gidip geliyorum 2 defa kürtaj oldum benim gibi olanlar varmı lütfen yardım :KK43:

Kızlar sizde de oluyor mu afedersiniz ben yatakta yüzüstü yatarken sağ kasık tarafımda bir yumru gibi bir şey hissediyorum. Sonra hemen dönüp düzeliyorum:)

Selam kızlar dün kendime ilk defa hamilelik ile ilgili seyler aldım. 2 tane hamile pantalonu. Ve mayo clinic bebeiğinizin ilk yılı rehberi kitabı. D&r dan aldım. 55 tl. İçindekiler bölümünü okudum sadece, cok yararlı kitaba benziyor. Cok kalın bir kitap. Artık 6 ayda bitirirm :) doktorum doğum sonrası kitaplar okumamı tavsiye etmişti. Cunkü kafamda deli sorular ilk bebek olduğu için :)

X