2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar dün akşam ağrım arttı acile gittim tekrar doktorumu arayıp.serum verdi içine de ilaç kattılar sanırım.ama hala devam ediyo geçmedi bi türlü :KK43: inşallah bugün geçer gerçekten çok kötü durumdayım artık

Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim
Benim bulantim bugun yok endiseliyim acikcasi
Ne zaman bitecek bu evhamlarim, korkularim bilmem. Gerci premesis kullaniyorum belki o iyi geliyordur

kızlar dün akşam ağrım arttı acile gittim tekrar doktorumu arayıp.serum verdi içine de ilaç kattılar sanırım.ama hala devam ediyo geçmedi bi türlü :KK43: inşallah bugün geçer gerçekten çok kötü durumdayım artık
Gecmis olsun canim. Karin agrisindan mi gittin neden bu kadar agri oluyormus ki

amın canım ınsallah suan tek temenım tekrar hamıle kalmak ınsallah olur opuyorum senı allaha emanet ol

Canim cook uzuldum. Rabbim sana sifa versin
Kisa zamanda saglikli sekilde hamile kalmayi nasio etsim Rabbim. Ayni seyi yasamis biri olarak ne kadar zor oldugunu biliyorum. Insallah ayni seyleri yasamayiz yeniden

Araştırmadığım site kalmadı , antiasit mide ilaçlarının azaltacağı söyleniyor , doktorum verdi zaten ama en ufak azalma olmadı aksine daha da arttı. Gündüz neyse de gece hiç uyuyamıyorum. Hamileliğimin tadını hiç çıkaramıyorum bu çok üzücü..

Canim nasil oldun annenin aldiklari ise yaradi mi

Geçmiş olsun canım, inşallah bugün biter kurtulursun

Annecim hiç üşenmemiş az önce nöbetçi eczaneye gitmiş , durumumu anlatmış. Eczacı gazlı bezle ingiliz karbonatı vermiş , ingiliz karbonatınla gazlı bezle dilini dilinin kenarlarını ağzını silsin rahatlar demiş. Bir umut doğdu içime. Birazdan annem getirecek malzemeleri deneyeceğim bakalım , belki de işe yarar bebeğimle rahat bir uykuya dalar mışıl mışıl uyurum:anne:
Ay hadi inşAllahhh :dua::dua::dua:
Boşuna dememişler ağlarsa anam ağlar diye iyi geldimi canım nasıl geçti gecen

Canım geçmiş olsun yaa ilaç içemedigimiz için de geçmiyo serum iyi olmuş ayaklarını sıcak tut dinlenmeye bak..ishal için bana kahve ve kola iyi geliyo zararlı ama

Kizlar bu arada evinize yakin gratis varsa catlaklar icin kullanilan biooil dogal yag yuzde 50 indirimli 125ml 20tl.netten bio oili arastirabilirsiniz.yurt disinda filan cok populermis.ben banyodan sonra kullanmak icin aldim.

Canım geçmiş olsun yaa ilaç içemedigimiz için de geçmiyo serum iyi olmuş ayaklarını sıcak tut dinlenmeye bak..ishal için bana kahve ve kola iyi geliyo zararlı ama

evet canım zararlı ama içiyorum kahveyi, ben böyleyken de bebek kötü etkilenir sonuçta.bugün belimde ağrıyodu sabahtan.hamilelikte bel ağrısı pek iyi değil diye biliyorum.o yüzden önce kendimi düşünüyorum.asidi kaçmış kolada içicem inşallah bebeğim etkilenmeden atlatırım

Kizlar gulmeyin ama turk kahvesi icmek zararli mi

kafein hamileler için zararlı canım.yani fazlası zararlı.kahvenin içinde de kafein olduğu için zararlı.günde bi tane içebilirsin.aynı şekilde çayda da var ama daha az oranda.tam emin değilim ama onuda 5-6 bardak açık içebilirsin sanırım

kafein hamileler için zararlı canım.yani fazlası zararlı.kahvenin içinde de kafein olduğu için zararlı.günde bi tane içebilirsin.aynı şekilde çayda da var ama daha az oranda.tam emin değilim ama onuda 5-6 bardak açık içebilirsin sanırım
Tesekkurler canim

Kizlar bu arada evinize yakin gratis varsa catlaklar icin kullanilan biooil dogal yag yuzde 50 indirimli 125ml 20tl.netten bio oili arastirabilirsiniz.yurt disinda filan cok populermis.ben banyodan sonra kullanmak icin aldim.
Bende aldm canım daha önceden kullanmıştmnyarım kutu va r dı bi kucuk daha aldm 12.5tl ye bidaha alıcam.herşeye iyi geliyo bide yüze falanda suruluyo hem catlak için hem lekeler için

X