2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ya kızlar bugün Dr gittim bebek 2 cm dedi Dr normal dedi ama bana küçük geldi 4 cm olması gerekmiyor mu lütfen yardım

Normal canim ben bugun gittim 2 gun geriden geliyorum 8+5 oluyorum yani. Doktor en az 1 bucuk cm olmali bakalim dedi 2.2 cm cikti normal dedi guzel buyuyor dedi. Normal yani korkma canim.

Carens Carens tam hakim olamadm son konuşmalara sanırım bebegin düştü çok üzüldüm..birini veren Allah otekini de verir.inşallah senin için en hayırlı zamanla Allah bidaha hamileligi ve saglıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin
Teşekkür ederim arkadaşım çok sağol allah hepinizden razi olsun

Normal canım ben bugün 10+3 teydim ama ultrasonda 11+3 çıktı boyunuzda 4,5 cm yani senin haftana göre normal
Hmmm inşallah canım ha 1 gün geriden geliyormuş bizim ki geçen hafta tam uyumlu çıkmıştı bu hafta 1 gün geriden geliyor dedi bende gribim iyi beslenemedim ona bağladım Dr Öle diyince

Büyük ihtimalle tutacak bende öyle hissediyorum. Kız olsun istiyorum aslında ama erkek hissediyorum:)
Sağlıklı olsunlarda bi kucağımıza alsak aslnda :)

Yaa ama tam bebiş olmuş bu yerim yaaa

Canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıklı bir hamileliğin olur bi dahakine mutlu güzel haberlerini bekliyoruz tekrar sakın üzme kendini tabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş hayırlısı buymuş öpüyorum seni

Canım benim ya gerçekten çok fazla çektin hep aklımdasın dua ediyorum inşallah çok uzun sürmez atlatırsın bu rahatsızlıkları :KK43:
Sağol güzel yürekli arkadaşım Rabbim tez zamanda şifa versin sana öpüyorum seni

Normal canim ben bugun gittim 2 gun geriden geliyorum 8+5 oluyorum yani. Doktor en az 1 bucuk cm olmali bakalim dedi 2.2 cm cikti normal dedi guzel buyuyor dedi. Normal yani korkma canim.
Anladım canım bende bugün 9+0 oldum ultrasona göre de 8+6 normal Ozaman çok şükür

X