2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar bebeğim iyidir dimi ya cuma günü ultrasonla bakmıştı doktor dün bakmadılar tekrar.şuan iyiyim ama dün baya sancım olmuştu bişey olmuşmudur acaba diyorum kendi kendime :KK43:
Canım üzülme Sancı hepimizde oluyor ara ara gelip gidiyor Perşembe benmde sancım oldu soluğu Dr da aldım şükür bişey olmadı normal dedi

Kızlar ben dr en son 1 eylülde gittim.
Bir sonraki kontrole 1 ay sonraya çağırdı.
Yani tam 12.hafta bitimine. İkili test yapacakmisiz.

Sizleri dr unuz ne zamana çağırdı. Baba mı çok ara verdi yoksa. 30 eylüle kadar zaman geçer mi. Bazen çok pimpiriklenip gitsem kalp sesini dinlesem diyorum. Sonra pimpiriklenip strese giriyorum diye kendime kızıyorum.

Hadi kızlar merak ettim. Sizi dr unuz en son kaç gün sonraya çağırdı.

Canım üzülme Sancı hepimizde oluyor ara ara gelip gidiyor Perşembe benmde sancım oldu soluğu Dr da aldım şükür bişey olmadı normal dedi

insanın aklında şüphe kalıyo işte içimi rahatlatıcak bişey duymak istiyorum.teşekkür ederim canım

Kızlar ben dr en son 1 eylülde gittim.
Bir sonraki kontrole 1 ay sonraya çağırdı.
Yani tam 12.hafta bitimine. İkili test yapacakmisiz.

Sizleri dr unuz ne zamana çağırdı. Baba mı çok ara verdi yoksa. 30 eylüle kadar zaman geçer mi. Bazen çok pimpiriklenip gitsem kalp sesini dinlesem diyorum. Sonra pimpiriklenip strese giriyorum diye kendime kızıyorum.

Hadi kızlar merak ettim. Sizi dr unuz en son kaç gün sonraya çağırdı.

benide öyle çağırdı canım ablamı da öyle çağırıyolardı ablamda meraktan duramadığı için 15 gün arayla iki doktora gidiyodu :)) ikisi de bi ay arayla çağırıyodu ama ablam 15 günde bi doktora gitmiş oluyodu :)

Kizlar selam nasilsiniz bakalim minnaklar ne yapiyor.bende bayadir bakamiyorum bazi skintilarimiz oldu ailecek insallah atlaticaz.benim son 10 gündür falan göğüs hassasiyetim kayboldu bisey mi oldu acaba cuma günü kontrol var cok korkuyorum

Güle güle büyüt bebegini canim.nisan ayi dogum icin ideal geliyor bana sen ne düşünüyorsun . insallah bizde kucagimiza aliriz yavrularimizi
Sağol canım kesinlikle ideal bir ay ne si ak ne soğuk, gebelik te kışın olcak o da güzel, benimki 1 nisan da doğdu çok huysuz ni bebek, koç burcu bebekler zor oluyormuş. :)

Benim akintida da hafif koku vardi doktora soyledim vajinal fitil verdi 6 gun kullanacagim. Akintilar normal korkma ama rengi koyulasinca doktora gitmek lazim
Sagol canim. Sanirim beyaz ve sari normal dimi. Daha koyu olursa sorun basliyor. Sansima tam bugun oldu doktor da muayne etmeden vermez fitil falan

X