2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Evet malesef o kadar kötü durumdayım , bir yandan tükürük bir yandan soğuk algınlığı bitmiş durumdayım.
Kimsenin beni anlamasını bekleyemem ki , yaşamayan nereden bilsin , bana da biri bu durumu anlatsa ben de anlayamam zorluğunu. Çoğu kişi de psikolojik zannediyor ya ona üzülüyorum..
Dışarı malesef çıkamıyorum , sürekli birşeye tükürmek durumundayım , birkaç kez çıktım kağıt havlu kullandım dışarıda , ağzım dudağım yara oldu hep silmekten , evde pet bardakla buldum kolaylığı. Ben kendimden tiksiniyorum millet benden nasıl tiksinmesin ? 5. aydan sonra azalır yazıyor bazı sitelerde , kimi sitelerde de doğuma kadar sürebilir yazıyor. En kötü ihtimal doğurunca biticek işte. Tıptaki adı da bu durumun siyalore (pityalizm).
Dr um reflüden dedi ama değilmiş işte , bir daha ki randevumda tekrar konuşacağım bunu ama biliyorum yapılacak birşey olmadığını bir tedavisi yok çünkü..
tatlım sıkılacak bı durum degıl bu hastalıkta olabılır psıkolojıkte.... hıc sıkıntı yapma tukurmek ne kelıme altına bıle yapabılırsın dedımya kendıne dert etme relaks ol tadını cıkar tekırdaydaymıssın bende ıstanbuldayım ıkı saatlık yol gel bana ıstedıgın yere tukur tabırı cayızse sıc hıc sorun degıl yetrkı mutlu ol karnındakını dusun kımseyı kafana takma opuyorum senı

Ben de seninle ayni fikirdeyim.hatta yeni doğum yapan bir akrabamiz hic ayrıntılı yaptirmamis.9 ayi rahat gecireyim stres yapmayayim diye.dogum yapiyor bebegin kalp damarlarinda sorun var.pis kani ve temiz kani pompalayan damarlarin yeri ters.dogumdan 2 gün sonra fark ediliyor ve o darbe aksami köprüler kapaliyken burdan ambulansla bebek istanbula götürülmeye çalışıyor.gitmeleri gereken hastaneye gidemiyorlar baska bir hastanede ameliyat oluyor.su an cok sukur saglikli evine geldi.ayrıntılı cok önemli çünkü tedavisi yapilabilir veya ona gore bir hastanede doğum yapilir
Allah yardım etmiş dahada kötü sonuçlanabilirmiş:KK43:

Evet malesef o kadar kötü durumdayım , bir yandan tükürük bir yandan soğuk algınlığı bitmiş durumdayım.
Kimsenin beni anlamasını bekleyemem ki , yaşamayan nereden bilsin , bana da biri bu durumu anlatsa ben de anlayamam zorluğunu. Çoğu kişi de psikolojik zannediyor ya ona üzülüyorum..
Dışarı malesef çıkamıyorum , sürekli birşeye tükürmek durumundayım , birkaç kez çıktım kağıt havlu kullandım dışarıda , ağzım dudağım yara oldu hep silmekten , evde pet bardakla buldum kolaylığı. Ben kendimden tiksiniyorum millet benden nasıl tiksinmesin ? 5. aydan sonra azalır yazıyor bazı sitelerde , kimi sitelerde de doğuma kadar sürebilir yazıyor. En kötü ihtimal doğurunca biticek işte. Tıptaki adı da bu durumun siyalore (pityalizm).
Dr um reflüden dedi ama değilmiş işte , bir daha ki randevumda tekrar konuşacağım bunu ama biliyorum yapılacak birşey olmadığını bir tedavisi yok çünkü..
Sürekli tukurme ihtiyacı mı hissediyosun emin misin başka Bi çare olmadgına. Başka dr.a gorunsen

Meraba kızlar moralınızı bozup sızı korkutmak ıstemem ama ben bugun dusuk yaptım haber etmek ıstedım... cunku herseyımızı paylasıyoruz bunuda paylasmak gerektıgını dusunuyorum bugune kadar yaptıgınız yorum ve yardımlar ıcın hepınıze mınnetdarım ıyıkı varsınız... bebışlerınızı size sizide rabbime emanet ediyorum ... sizleri takip etmeye devam edecegım... bebışlerınızın fotolarını 4 gözle beklıycem mutlu kalın HOŞÇAKALIN:halay::KK25:
Canım çok üzüldüm:KK43:allah tez zamanda tekrardan hamile kalıp sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Carens Carens tam hakim olamadm son konuşmalara sanırım bebegin düştü çok üzüldüm..birini veren Allah otekini de verir.inşallah senin için en hayırlı zamanla Allah bidaha hamileligi ve saglıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin

Keşke yapılabilecek bişey olsa ya çok sıkıntı çekiyosun. internette doktor sitelerindeki doktorlara da yaz sorununu belki birinden faydalı bir cevap gelir

Erkek gibi :) bakalım tutcak mı? :)

Büyük ihtimalle tutacak bende öyle hissediyorum. Kız olsun istiyorum aslında ama erkek hissediyorum:)
Sağlıklı olsunlarda bi kucağımıza alsak aslnda :)

Maşallah yakışıklı Paşa'ya :) çok sevindim canım güzel haberlerine. Ben de nifty testi araştırdım daha kesin bir test üstelik tarama değil tanı testi. Doktoruma sormadım daha alacağın bilgileri paylaşırsan sevinirim. Bu arada ben de bebişimin son fotosunu yollayayım müsait olunca bir Tahmin alayım kız hissediyorum ben ilk defa :)
Yaa ama tam bebiş olmuş bu yerim yaaa

amın gulum eksık olma ıyı dıleklerınız ıcın sonsuz tesekkurler hersey gonlunuzce olsun ınsallah

Canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıklı bir hamileliğin olur bi dahakine mutlu güzel haberlerini bekliyoruz tekrar sakın üzme kendini tabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş hayırlısı buymuş öpüyorum seni

Canım benim ya gerçekten çok fazla çektin hep aklımdasın dua ediyorum inşallah çok uzun sürmez atlatırsın bu rahatsızlıkları :KK43:

Sürekli tukurme ihtiyacı mı hissediyosun emin misin başka Bi çare olmadgına. Başka dr.a gorunsen

Keşke yapılabilecek bişey olsa ya çok sıkıntı çekiyosun. internette doktor sitelerindeki doktorlara da yaz sorununu belki birinden faydalı bir cevap gelir

Araştırmadığım site kalmadı , antiasit mide ilaçlarının azaltacağı söyleniyor , doktorum verdi zaten ama en ufak azalma olmadı aksine daha da arttı. Gündüz neyse de gece hiç uyuyamıyorum. Hamileliğimin tadını hiç çıkaramıyorum bu çok üzücü..

Büyük ihtimalle tutacak bende öyle hissediyorum. Kız olsun istiyorum aslında ama erkek hissediyorum:)

Canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıklı bir hamileliğin olur bi dahakine mutlu güzel haberlerini bekliyoruz tekrar sakın üzme kendini tabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş hayırlısı buymuş öpüyorum seni

Canım benim ya gerçekten çok fazla çektin hep aklımdasın dua ediyorum inşallah çok uzun sürmez atlatırsın bu rahatsızlıkları :KK43:

Sağol canım Allah razı olsun gerçekten çok duaya ihtiyacım var , bende hamileliğimi doya doya yaşamak istiyorum , herşey Allah'tan deyip sabretmeye çalışıyorum , inşAllah geçer ben de yeniden doğmuş gibi hissederim kendimi , mutlu mesut yaşarım..

Araştırmadığım site kalmadı , antiasit mide ilaçlarının azaltacağı söyleniyor , doktorum verdi zaten ama en ufak azalma olmadı aksine daha da arttı. Gündüz neyse de gece hiç uyuyamıyorum. Hamileliğimin tadını hiç çıkaramıyorum bu çok üzücü..
Ya işte gece olması çok kötü sen hiç dinlenemiyosunki. İnşallah bir an önce geçer şu ya dua ediyorum valla senin için

Ya işte gece olması çok kötü sen hiç dinlenemiyosunki. İnşallah bir an önce geçer şu ya dua ediyorum valla senin için

Tek uyuyamamak değil ki sorun. Afedersin ağzın su dolu sanki yutamıyorsun ve yemek yemeye çalışıyorsun , yiyemiyorsun ki.. Elimde olsa tükürük bezlerimi komple aldırıp kurtulucam , nasıl şey bu anlamadım. Biraz azalsa ona da razıyım..

Ye teyzesi olur valla:)

Valla ben çok iyi olduğunu duydum o yüzden gidicem İbrahim hocaya. Her perinatolog iyi olmuyomuş detaylı usg de
Ben de bir bakacağım canım bize de bir İstanbul havası olur. Benim bütün ailem İzmir'de. Fiyat işinin önemi artıyor bu durumda benim için otel+uçak+ hastane masrafı biraz yüklü olabilir.

Can'ım benimde yükselmiş 5 olmuş 75 kullanıyorum bende ama şöyle bi sorum olucaktı sana sabah bulantım çok fazla ve ilacı içince zor duruyorum yarım saat sonra kusuyorum mecbur ilaç emilmiş oluyormudur
Kusma olayini yasamadigim icin hi arastirmadim bilgim yok canim.ilacin prospektusunde yazar belki ne kadar surede emiliminin saglandigi.bi bak istersen.ben 50 lik kullaniyorum

Annecim hiç üşenmemiş az önce nöbetçi eczaneye gitmiş , durumumu anlatmış. Eczacı gazlı bezle ingiliz karbonatı vermiş , ingiliz karbonatınla gazlı bezle dilini dilinin kenarlarını ağzını silsin rahatlar demiş. Bir umut doğdu içime. Birazdan annem getirecek malzemeleri deneyeceğim bakalım , belki de işe yarar bebeğimle rahat bir uykuya dalar mışıl mışıl uyurum:anne:
Ay hadi inşAllahhh :dua::dua::dua:

Ya kızlar bugün Dr gittim bebek 2 cm dedi Dr normal dedi ama bana küçük geldi 4 cm olması gerekmiyor mu lütfen yardım

Annecim hiç üşenmemiş az önce nöbetçi eczaneye gitmiş , durumumu anlatmış. Eczacı gazlı bezle ingiliz karbonatı vermiş , ingiliz karbonatınla gazlı bezle dilini dilinin kenarlarını ağzını silsin rahatlar demiş. Bir umut doğdu içime. Birazdan annem getirecek malzemeleri deneyeceğim bakalım , belki de işe yarar bebeğimle rahat bir uykuya dalar mışıl mışıl uyurum:anne:
İnşallah iyi gelir ya

İnşallah iyi gelir ya

Ben de bir bakacağım canım bize de bir İstanbul havası olur. Benim bütün ailem İzmir'de. Fiyat işinin önemi artıyor bu durumda benim için otel+uçak+ hastane masrafı biraz yüklü olabilir.
Ben 600-700 diye biliyodum ama 1500 se de yapacak bişey yok. Sana külfetli olur isterse izmirden araştır iyi bi perinatolog

X