2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben varim canim.normalde olmayan troid sorunun gebeliklerimde oluyor malesef.eutrox kullaniyorum hergun 1 tane.kizima hamileykende kulllanmistim.10 gun once yapilan testte tsh 3.75 cikti.ilk trimesterda 2 nin altinda olmasi gerek

Can'ım benimde yükselmiş 5 olmuş 75 kullanıyorum bende ama şöyle bi sorum olucaktı sana sabah bulantım çok fazla ve ilacı içince zor duruyorum yarım saat sonra kusuyorum mecbur ilaç emilmiş oluyormudur

Valla izin imkan yaratırım canım ne Zaman olması gerekiyor tam ben 12. Hafta diye düşünmüştüm ama burada tecrübeli arkadaşlar 20. Hafta sonrasında olacağını söylediler. Bir de randevu bulması kolay değildir ne kadar önceden hareket etmem lazım? Ücreti nasıl canım.

Detayli ultrason 20. Haftada yapiliyor canim. 2 hafta falan onceden ararsan randevu bulabilirsin ama detayli icin daha onceden almak gerekir belki. Benim ozel sigortam var canim ben 185 oduyorum normalde muaynesi 400lu bisey diye biliyorum. Detayli da 1500 tl diye duydum ama hastaneden net bilgi almadim canim.

kızlar ben napıcam ya karnıma dayanılmaz bi ağrı giriyo çorba patates muzdan başka bişey yiyemiyorum.kahve telvesi yuttum limon suyuyla kahve içtim yok geçmiyo bi türlü.başka ne yapabilirimki :KK43:
Cnm geçmiş olsun. Limon suyu ve kahve çok iyi gelir. Ayrıca gazı kaçmış kola da iyi gelir. Bir de bol su...

Detayli ultrason 20. Haftada yapiliyor canim. 2 hafta falan onceden ararsan randevu bulabilirsin ama detayli icin daha onceden almak gerekir belki. Benim ozel sigortam var canim ben 185 oduyorum normalde muaynesi 400lu bisey diye biliyorum. Detayli da 1500 tl diye duydum ama hastaneden net bilgi almadim canim.
Arayıp sorsam belki bilgi verirler canım. Hem fiyat hem de tarihle ilgili sorarım. Bana net bilgi vermezlerse kontrol vaktinde mümkün olursa öğrenebilir misin? Teşekkür ederim bilgiler için :)

Arayıp sorsam belki bilgi verirler canım. Hem fiyat hem de tarihle ilgili sorarım. Bana net bilgi vermezlerse kontrol vaktinde mümkün olursa öğrenebilir misin? Teşekkür ederim bilgiler için :)

Canim acibademin internet sitesinde fiyat sorun diye bir bolum var orayi doldur fiyatlandirma birimi arar seni. Ibrahim bildirici icin al fiyati her doktorun bir degil. Ama tabi bende gidince ogrenirim ekimin ilk haftasi gidecegim kismetse

Canim acibademin internet sitesinde fiyat sorun diye bir bolum var orayi doldur fiyatlandirma birimi arar seni. Ibrahim bildirici icin al fiyati her doktorun bir degil. Ama tabi bende gidince ogrenirim ekimin ilk haftasi gidecegim kismetse
Sağol kuzum bu çok iyi oldu doldururum. Ordan net bilgi verirler Canımmm.

Gelicekler de bize değil görümcemlerde kalıyorlar onlar.
Ben görüşmeye gidemeyeceğim. Bu bayram kimseye gidemicem annemlere bile.
İşte yaşamayan anlayamaz durumumu ne desem boş. Allah düşmanıma bile vermesin diye dua ediyorum.
Bukdr kotumusun canım ..yemek bi yana insan kendini eve kapattıkca daha kötü hissediyor.çık biraz hava al parkta otur çocukları izle stres atarsın duşunmemeye çalış.dr. Bana da dedi hayattan zewk almayabilirsin ama seninki tavan yapmış durumda.yakın olsam gelir seni c ıkarırdım valla

Kasım sonuna denk geliyor. O zaman gelicem. Benim aikem İstanbulda zaten her ay geliyorum kasımda İbrahim hocayada gidicez

Sen benden yaklasik 2 hafta ilerdesin senin kasim basi falan 20 galiba benim son haftasina denk geliyor ama tam 20 de olmasada oluyor galiba 21 de yaptirmisti arkadasim. Belki denk geliriz bilmeden:) ben sen istanbulda oturuyosun saniyodum

Sen benden yaklasik 2 hafta ilerdesin senin kasim basi falan 20 galiba benim son haftasina denk geliyor ama tam 20 de olmasada oluyor galiba 21 de yaptirmisti arkadasim. Belki denk geliriz bilmeden:) ben sen istanbulda oturuyosun saniyodum
16 kasımda 20+0 olcam o hafta gelirim. Ben çorumdayım canım buraya atandım.

Rabbim yardimcin olsun sabir versin canim.2 kere yasadim bilirim zorlugunu.Allah tez zamanda hamile kalip saglikla Ama cakucagina almayi nasip etsin insallah
Rabbim yardimcin olsun sabir versin canim.2 kere yasadim bilirim zorlugunu.Allah tez zamanda hamile kalip saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
amın canım eksık olma ınsallah tekrar hamıle kalabılırım ben bıraz zor hamıle kalıyorum nasıp kısmet

Bukdr kotumusun canım ..yemek bi yana insan kendini eve kapattıkca daha kötü hissediyor.çık biraz hava al parkta otur çocukları izle stres atarsın duşunmemeye çalış.dr. Bana da dedi hayattan zewk almayabilirsin ama seninki tavan yapmış durumda.yakın olsam gelir seni c ıkarırdım valla

Evet malesef o kadar kötü durumdayım , bir yandan tükürük bir yandan soğuk algınlığı bitmiş durumdayım.
Kimsenin beni anlamasını bekleyemem ki , yaşamayan nereden bilsin , bana da biri bu durumu anlatsa ben de anlayamam zorluğunu. Çoğu kişi de psikolojik zannediyor ya ona üzülüyorum..
Dışarı malesef çıkamıyorum , sürekli birşeye tükürmek durumundayım , birkaç kez çıktım kağıt havlu kullandım dışarıda , ağzım dudağım yara oldu hep silmekten , evde pet bardakla buldum kolaylığı. Ben kendimden tiksiniyorum millet benden nasıl tiksinmesin ? 5. aydan sonra azalır yazıyor bazı sitelerde , kimi sitelerde de doğuma kadar sürebilir yazıyor. En kötü ihtimal doğurunca biticek işte. Tıptaki adı da bu durumun siyalore (pityalizm).
Dr um reflüden dedi ama değilmiş işte , bir daha ki randevumda tekrar konuşacağım bunu ama biliyorum yapılacak birşey olmadığını bir tedavisi yok çünkü..

Canim onceki yazilanlari tam okuyamadim ama galiba dusuk yapmissin. Cok uzuldummm cok gecmis olsun umarim bir daha yasamazsin ve en kisa zamanda hayirlisiyla evlat sahibi olursun
amın canım ınsallah suan tek temenım tekrar hamıle kalmak ınsallah olur opuyorum senı allaha emanet ol

X