2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hakikaten ya bu 9 ay kaybetme korkusuyla nasıl geçicek

Ya valla onu bende çok düşünüyorum ama Allah a tevekkül edicez başka yapacak bişe yok . Kaderimizde bu cocuga sahip olmak varsa napardak yapalım o cocuk doğar . Ama kadrrimzde yoksa ne yaparsak yapalım o cocuga sahip olamayız yani. Tevekkül önemli hayrlsını istemek lazım yoksa 9 ay geçmez..

Benim de iştahım yok sadece bir iki gündür biraz bişeyler yiyebildim , biri kimyasal biri düşük iki kaybım var , pozitif istesemde düşünemiyorum yine kaybedicem diye korkuyorum..

Benim de iştahım yok sadece bir iki gündür biraz bişeyler yiyebildim , biri kimyasal biri düşük iki kaybım var , pozitif istesemde düşünemiyorum yine kaybedicem diye korkuyorum..

Benimde öyle bende düşük yaptım düşükten sonra da 5 ay bekledim yine hiç olmadı artık olmicak heralde dedim yani bunu da ilk öğrendiğimde aynı şeyleri yaşıcam die korktum ama olumlu olmaya çalılıyorm çnkü kaderimizi yaşıyoruz herşey güzel olsun die dua edelim

deli_mavi_59 Kuzum sen niye böyle oldun? Neyse bizle paylaş da içine atıp stres yapma Bişey olmayacak bak bu sefer diye telkin yap

Citolesgen Canım o kist 12. Hafta kendiliğinden yok oluyor. O kist progesteron salgılanmasını sağlıyor. 5cm i geçmedikçe sıkıntı yapmaz. Biraz ağrı yapar.

Canim bak herkesin hamileligi ozeldir derler. Kimisi tum belirtileri yasar kimisi hic belirti yasamaz. Belki sen daha az belirti ile yasayacaksin gebeligini. Kimisjnin bir kere bile midesi bulanmiyormus mesela. Bunlar olagan seyler
Dalgalanmalı yaşıyorum belirtileri , bir gün az bir gün fazla , saati satine bile uymuyor , artması gerekmez mi kanda beta hcg arttıkça ??? Artmıyor diye düşünüyorum beta hcg
Ama çok fazla uykusuzluk çekiyorum , uyuyamıyorum , uykuya dalamıyorum , saat başı uyanıyorum

Evet canım aynen kimsem yok derdimi paylaşacağım , eşim de işte çok geç geliyor eve. Dökülüyorum ben de buraya , ama siz moralinizi bozmayın benim yüzümden..

Merhaba canim bugüne kadar sadece takip ettim sizleri. Senin bu mesajını görünce yazmak istedim. Ben de hamileyim ve bu benim 8. Hamileligim. Sadece yaşayan bir kızım var. Kızımı 5. Hamileligimde doğurdum. 4 kayıp sonrasi hiç umudumu kaybetmedim. Çok siddetli kanamalarim vardı. Ama kizim beni bırakmadı. Şimdi 4 yaşında. Rabbim izin verirse kardeşi olacak. Ben de iğne kullanıyorum. Umutsuz olma elinden geleni yap. Gerisini Rabbim bilir. Bebeğini de üzme. Duaların seninle yarin güzel haberlerle gel.

Canım kötü düşünüp stres yapma kendine, ben de bi kimyasal yaşadım 5 ay önce ama kendimi toparlamaya çalıştım bunca zaman zihnen. Şuan henüz hamilelik var mı bilmiyorum bat 7 agustos, olmayadabilir. Bunları düşünüp kendine eziyet etme.

Ne kadar güçlü ve cesur bir kadınsınız takdir ettim sizi. Rabbim onca üzüntüyü vermiş sabrını da vermiş. Ben o kadar güçlü biri değilim ne yazık ki , çok fazla hassas duygusalım.. Beklemekten başka çaremiz yok , zaman göstericek herşeyi.. Ama sanki şuan yarın hiç gelmesin hiç gitmeyim istiyorum Dr a , o kadar umutsuzum

Eşim sonucu almış.1.test 167
2.test 459
3. Test 1106 çıkmış.inşallah bu değerler normal gidişatı gösteriyor.daha önce dış gebelik geçirdim sonra kızım oldu ama hala dış gebelik ihtimalinden çok tırsıyorum.geçsin şu bir hafta....

Canım evet ağrı yapıyor. Doktorda ağrı yapar ilk aylar sonra gecer dedi. Sen herseyi biliyorsun ne güzel sağlıkcı olmak ayrıcalıklı oluyor. Keşkr bende bankacı olcağıma sağlıkcı olsaydım :) senin kayın pederinde doktordu çok ama çok şanslısın ya söyledklerin de içimi açtı doğrusun moralim yerime geldi teşekkür ederim

Hayırlı olsun canım 1 hafta sonra mı gidixeksinz doktora görünmeye

Canim bak herkesin hamileligi ozeldir derler. Kimisi tum belirtileri yasar kimisi hic belirti yasamaz. Belki sen daha az belirti ile yasayacaksin gebeligini. Kimisjnin bir kere bile midesi bulanmiyormus mesela. Bunlar olagan seyler
Cok haklısın canım katılıyorum sana. İşte herkes birbirini örenek almaya calışıyor sonra. Herkesin bünyesi tabiji farlklı deli_mavi_59

Böyle düşünme aksi belli olana kadar sen hamilesin ve içinde sana tutunmak için çırpınan bir minik var. Onu üzmeyin . Siz anne adayisiniz. Şimdiden onu sahiplenin ki o da size bağlansın. Unutmayın umutsuzluk yok.

Değerlerin çok güzel artmış canım maşallah

Şuan benim hissettiklerimi hissediyor mu acaba , kalbi atmaya başlamadı ki henüz , hisseder mi ki

Şuan benim hissettiklerimi hissediyor mu acaba , kalbi atmaya başlamadı ki henüz , hisseder mi ki
Hisseder tabi ki kuzum sen azıcık sakin ol kararlı ol ümitli ol sabırlı ol ve anne olacaksın güçlü ol birtanem. Aksi bir durum söz konusu değil neden böyle kahırlandın. Üstelik için rahat eder mi bilmem ama benim bugün kasıkta batmam olmayınca şüpheye düşüp idrar testi yaptım

Hayırlı olsun canım 1 hafta sonra mı gidixeksinz doktora görünmeye
10 ağustosa aldım randevumu mecburen doktor çok yoğun.ilk doğumumu yaptığım doktora gidicem yine.çok memnun kaldım.bahçelievlerde memoriel hizmet hastanesi doktor hakan peker.doktor arayana öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…