2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızımda da bu haftalarda yaptırmıştım. inşallah sorun çıkmaz , yaştan dolayı çok korkuyorum
Açıkcası ben ikili test yaptırmayı düşünmüyorum korkuyorum yaptırmaya sonuç kötü Çıkışta sağlıklı Doğan çok çocuk var kendimi strese sokmak istemiyorum ama yine de bilmiyorum çok kararsızım

12. Haftamız oluyor. Bne de o hafta yaptırıyorum

İki gün önden gitmeme rağmen doktorum beni23 eylülde çağırdı tam zamanı dedi ama ben başka yerde yaptırmaya karar verdim 20eylule randevu alıcam ozamanda muhtemelen 12+5 olucak

Slm kızlar.dünden beri gözlerimde yanma ve sabahları hafif çapaklanma oluyor Sanırım damla kullanmaya başlamazsam ilerleyecek. Var mı gebelikte bu durumu yaşayan Dr nuz ne önerdi?

yaşında bişey yokki canım tablodan baktım 36 yaşındaymışsın.40tan sonra risk artıyo ki 40ından sonra doğurup da sağlıksız bebeği olanı da hiç duymadım ben.eşimi de annesi 40 yaşında doğurmuş sapasağlam kaç tane örnek var daha etrafta böyle korkma içini ferah tut

Bu arada devletin ultrasonuyla 2-3 gün geride ozelin ultrasonuyla 2 gün ileride gösteriyorum
Bizimde 6 gün ileride gözüküyor. Ben başka doktorlara da gidicem. Haftaya Ankarada bir doktora gidicem sonra tatile gidicez Antalyada da giderim bir doktora. Bakalım farkedecek mi? 26 Eylülde normalde ben 12+5 oluyorum sata göre ama ultrasona göre 13+4 olcam. İkiliyi o zaman yaptırmış olcam.

Bugün gün boyu sırt ağrısı yaşadım hemde baya şiddetli.geçen hamileliğimdede çok ağrımıştı ama sanki daha ilerleyen aylardaydı.sizde var mı böyle bir sorun?
Bende de sırt ağrısı var canım. Geçen hafta da olmuştu bu hafta da ben rüzgar aldım sandım. Sırtıma bıçak saplanıyor sanki tutulma gibi bir ağrı var ikinci kez oluyor.

Evet canım makinadan makinaya değişiyor .ikili testte 14. Haftaya kdr yapılıyo

Slm kızlar.dünden beri gözlerimde yanma ve sabahları hafif çapaklanma oluyor Sanırım damla kullanmaya başlamazsam ilerleyecek. Var mı gebelikte bu durumu yaşayan Dr nuz ne önerdi?

geçmiş olsun , bence demlenmiş poşet çay soğuduktan sonra gözüne uygulasan rahatlatır seni.

benim annemde beni 38 de , kardeşimi 41 de doğurmuş.

ama ben kızımda 27 yaşındaydım risk yüksek çıkmıştı , aminosentez yapalım mı demişti doktor biz istememiştik düşük riskinden dolayı , korkum bu yüzden aslında.

Bende çok kararsızım ikili test yaptırmakta
Çünkü çok duyuyorum hep yanlış sonuç çıkıyor ve doğum a kadar günler işkence ile geçiyor boşu boşuna

Bende de sırt ağrısı var canım. Geçen hafta da olmuştu bu hafta da ben rüzgar aldım sandım. Sırtıma bıçak saplanıyor sanki tutulma gibi bir ağrı var ikinci kez oluyor.
Bende ağrı bıçak saplanması gibi değil sürekli saatler süren bir ağrı.safra kesesi diyor internette belirtilere sırta vuran mide ağrısı için.çok korktum.inşallah değildir

endişelenme canım sadece ihtimalleri söylüyolar sonuçta dua edelim biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…