2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Ya illaki etkilenirler ama korkma birşey olmaz. Bizim hissettiğimiz bütün duyguları 3 saniye sonra onlar da hissediyorlarmış.
Ben de çok ağlıyorum , aşırı hassasım , yalnız değilsin yanii

Bugün gün boyu sırt ağrısı yaşadım hemde baya şiddetli.geçen hamileliğimdede çok ağrımıştı ama sanki daha ilerleyen aylardaydı.sizde var mı böyle bir sorun?

Canım ben de kendimi bildim bileli her sabah su içerim ama son 1 aydır sabah ne zaman su içsem istifra ettim şu an su içmeye korkuyorum günde en fazla o da akşamları 4 bardak içebiliyorum

Bende cok iciyorum ayagimdan corap eksik olmuyo ustumde ince degil ama agriyo bazi sitelerde korkunc seyler yaziyo insan tedirgin oluyo

Arkadaşlar ben nerdeyse gün boyu uyuyorum gozumu acamiyorum . Dokuzda yatıp sabah dokuzda uyaniyorum . Bide çok halsizim her yerim agriyor . Çok sukur kusma falan yok ama aşırı halsizim siz de böyle oluyor mu

Bende iki üç gündür çok iyiydim ama bugün baş ağrısıyla uyandım bu saat oldu hala geçmedi hiçbişeyden zevk alamadım deniz kenarında yürüyüş yaptık rüzgar daha da agrıttı eve geldim hala agrıyo bide belimle kalçamın arasında belirleyemedigim bi noktada iki gündür kramp giriyo kıpırdayamıyorum

Ben de bu ara çok sık baş ağrısı yaşıyorum , gözümü açtırtmıyor resmen , başımda buz torbasıyla baygınlık geçiriyorum o derece.. Ancak uyuyabilirsem geçiyor.

Arkadaşlar ben nerdeyse gün boyu uyuyorum gozumu acamiyorum . Dokuzda yatıp sabah dokuzda uyaniyorum . Bide çok halsizim her yerim agriyor . Çok sukur kusma falan yok ama aşırı halsizim siz de böyle oluyor mu

Gün içinde ben de bir iki kez şekerleme yapıyorum , öyle uzun uyumuyorum , kalkınca çok sersemliyorum kendime gelemiyorum

Ya illaki etkilenirler ama korkma birşey olmaz. Bizim hissettiğimiz bütün duyguları 3 saniye sonra onlar da hissediyorlarmış.
Ben de çok ağlıyorum , aşırı hassasım , yalnız değilsin yanii

iyi oldu öğrendiğim pek mümkün olmuyo ama elimden geldiğince üzmiycem kendimi.ben hep böyleyim bi de hamilelikten falan değil yani nefret ediyorum bu hassaslığımdan

Kızlar benim dünden beri kahverengi akıntı var dün akşam başladı hala devam ediyo haftaya sali doktor randevum acilde ilac yazmiyo bide iltihap cok yuksek cikmisti off çok korkuyorum birşey olacak diye
Aklına kötü bişey gelmesin benimde hafif kanamam oldu bir kaç gün önce idrarda enfeksiyon cıktı seninde büyük ihtimal öyledir ama aksatma kontrollerini ben suan antibiotik kullanıyorum

deli_mavi_59 merhaba canım.bir süredir topiği takip edemiyorum.ikiz annelerindeyim malumhatırladığım kadarıyla bulantın ve mide ekşimen vardı.bende kötü durumdayım.kusmadım ama bulantım hiç dinmiyor.ne yesem (tosttan başka pek bişey yiyemiyorum)midem ekşiyor.ağzımda korkunç bir tat.sen nasıl oldun.bir çözüm bulabildin mi.

Merhaba canım. Seninki de mi reflü acaba ? Bana Dr um reflü teşhisi koydu. Sürekli öğürme kusma hissi vardı bende ama tutuyordum kendimi. Yere eğilsem midem ağzımdan çıkacak gibi oluyordu. İki tane ilaç verdi Dr um şimdi az biraz daha iyiyim ama tam geçmedi. Zaten tükürme olayım hala devam ediyor , ona da reflüden dedi Dr ama o geçmedi. Dr randevun ne zaman canım , bu konuyu konuş , yoksa ilerliyor korkunç bir hal alıyor..

ayın 7.sinde gidicem.az kaldı.mide ağrısından uyuyamıyorum.iki lokma yesem ağzıma korkunç bir tat sıvanıyor.bulantımı arttırıyor.ama çok fazla tükürük olayım yok çok şükür.naneli sakız bir müddet iyi geliyor.sorucam dr a bakalım ne dicek.sana da Allah sabır versin canım çok zor gerçekten.hıh bide 43 kiloyum kilom hiç değişmedi zaten zayıfım ama karnım kocaman oldu niye ki

E canım ikiz annesisin sen karnın kocaman olucak tabii Benim de karnım çıktı , 5 kiloya yakın verdim , şimdilerde 47 küsürlerdeyim
Canım seninki de sanırım Reflü. Dr dönüşü beni etiketle neler diyecek bakalım merak ediyorum , ne ilaçlar vericek haberdar edersin beni canım. Bebişlerine kendine çok iyi bak tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…