2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
E canım ikiz annesisin sen karnın kocaman olucak tabii :KK36: Benim de karnım çıktı , 5 kiloya yakın verdim , şimdilerde 47 küsürlerdeyim :-)
Canım seninki de sanırım Reflü. Dr dönüşü beni etiketle neler diyecek bakalım merak ediyorum , ne ilaçlar vericek haberdar edersin beni canım. Bebişlerine kendine çok iyi bak tatlım:KK68:
tabi ki hbr veririm.sen de kendine ve bebişine iyi bak .çok öpüyorummmm:KK200::KK200:

Her sabah kalktığımda ilk isim su içmek olur bugün ilk defa suyu ictikten sonra çok kötü midem bulandi ve istifra ettim güne böyle başlamak çok kötü sürekli bulantısı olanlara allah yardım etsin gerçekten zor. Çok şükür sonrasında mide bulantisi olmadı bir daha da olmaz insallah
Canım ben de bazen susayarak uyanıyorum sık idrara çıktığımız için normal tabi. Bende de bulantı oldu çok kötü oldum o sebeple buz gibi
Soğuk su içiyorum midem boşsa tabi miktarını çok az tutuyorum sonra bir şeyler atıştırıp normal ısıda su içiyorum ben böyle çözüm buldum

Son düzenleme:
Ben de bebeğimi kaybettim çok üzgünüm. Allah kimseye yaşatmasın sizlerde sağlıcakla inş alın kucağınıza yavrularınızı nisan annesi olamadım
Canım Allahım sana sabır versin acını hafifletsin sabrını çoğaltsın inşallah çok büyük geçmiş olsun.

Arkadaşlar ben nerdeyse gün boyu uyuyorum gozumu acamiyorum . Dokuzda yatıp sabah dokuzda uyaniyorum . Bide çok halsizim her yerim agriyor . Çok sukur kusma falan yok ama aşırı halsizim siz de böyle oluyor mu
Bende mide bulantısı ve kusmadan yana sıkıntı yaşamadım ama senin gibi bütün kaslarım agrıyo çok çabuk yoruluyorum canım üç ayı atlatınca geçer inşallah canım

Bugün gün boyu sırt ağrısı yaşadım hemde baya şiddetli.geçen hamileliğimdede çok ağrımıştı ama sanki daha ilerleyen aylardaydı.sizde var mı böyle bir sorun?
Evet canım ben ders çalıştım falan diye düşündüm ama bende de var ve üçöhaftadır var

Bende mide bulantısı ve kusmadan yana sıkıntı yaşamadım ama senin gibi bütün kaslarım agrıyo çok çabuk yoruluyorum canım üç ayı atlatınca geçer inşallah canım
Ben de halsizlikten şikayetçiydim doktorum Previt positive yazdığından beri çok daha zindeyim.

Ben de bebeğimi kaybettim çok üzgünüm. Allah kimseye yaşatmasın sizlerde sağlıcakla inş alın kucağınıza yavrularınızı nisan annesi olamadım
canım bu gecmıs olsun sözun bıttıgı yer rabbım sabır versın neden oldugunu sorabılırmıyım benım gebelıgımde sıkıtılıda

Kızlar idrar testi sonucum da enfeksiyon çıktı. Dr 'da antibiyotik kullanmamız gerekiyor dedi. Ben hiç istemedim ama ileride daha büyük problem olur dediği için kullanmak zorunda kaldım. Ama moralim inanılmaz bozuk. Bu B grubu antibiyotikler hakkında bilginiz var mı? Yani gerçekten bebeğe zararı yok mu ?

Kızlar idrar testi sonucum da enfeksiyon çıktı. Dr 'da antibiyotik kullanmamız gerekiyor dedi. Ben hiç istemedim ama ileride daha büyük problem olur dediği için kullanmak zorunda kaldım. Ama moralim inanılmaz bozuk. Bu B grubu antibiyotikler hakkında bilginiz var mı? Yani gerçekten bebeğe zararı yok mu ?
Canım benim zararlı olsa verir mi doktor? B grubu antibiyotikler her trimesterde kullanılabilir. Korkacak bir şey yok.

merhaba kızlar , iyi haftalar herkese.

ikili testinizi ne zaman yaptıracaksınız.?

Ben 20 Eylül'e randevu aldım ama erken mi diye de düşünmedim değil.

kızımda ikili testte cinsiyetini öğrenmiştik , bakalım bunda söyler mi ? meraktayım.

kızımda ikili testte cinsiyetini öğrenmiştik , bakalım bunda söyler mi ? meraktayım.
Canım 12 hafta yapılacağını söyledi dr um. Senin kaçıncı hafta oluyor o tarihte?

Ben 26 eylülde yaptırcam. İkili test 11-14. haftalar arasında yaptırılıyor. Erken değil :)

kızımda da bu haftalarda yaptırmıştım. inşallah sorun çıkmaz , yaştan dolayı çok korkuyorum
Bir tanıdığımız yaptırdı geçen hafta 41 yaşında kendisi hiçbir sorun çıkmadı. Doktoru bile demişti riskli çıkar harmony test falan yaparız demiş ama normal çıkmıştı. Çok stres yapma bence.

X