2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ewet canım ben epidural normal doğum yaptım 4cm açılmaya kdr sancı çektim sonrasında sırtımdan katedral taktılar iğne yaptılar sonrasında hiçbirşey hissetmedim sadece büyük tuvaletm var bırakın dedm tuvalete gidicem ama midemde hbişey olmadığı için dr anladı bebeğin geldiğini herşey çok kısa surede oldu ıkın dedi ıkındım bitti bukdr

Hiç sorma ben de öyle ağlaya ağlaya emla kremlerle ağrı kesicilerle alışmıştım şimdi öyle zoruma gidiyor ki hiç sorma onca emeğim çektiğim acı ziyan gibi.
Cnm ben ilk gebeligimde hiç agdayla ilgili bişey sormamisim duymamistim da ilk haftadan son ayin ortasına kadar yaptırdım çok şükür birsey de olmadi hatta doguma 2 hafta kala yaptırdım son agdayi. Bence 12.haftadan sonra rahat ol yaptır. Ben simdi lazer yaptirdim o yüzden ağda işi bitti ama olsaydı yine yapardım diye düşünüyorum. Rahat ol cnm en iyisi rahat olmak

Cnm tedirgin olman çok normal ama çok sık ultrasona girmek de iyi değil bildiğim kadarıyla bebisi düşün sen onun iyiliği için bekle biraz daha iyi düşün iyi olacak inşallah sürekli bunu düşünme rahat ol günlük Yaşantına bak zaten bayramdi seyrandi derken zaman çabucak gecer:)

Benimde doğumdan sonraki en büyük problemlerimden beri gogus ucu catlaklarıydı. Cok kötüydü, hem bebeğim uyansın emsin istiyodum hemde o an gelmesin derdim. Benim azda olsun ağrımı hafifleten lansinoh kremdi hem gogsume hemde gogus pedine sürüp üstüne koyardım yumusamasını sağlardı en azından.

Sağol canım evet yaptıran da çok benim doktorum genelde rahat mesela hiç yasak koymaz ama kalktı bunu uyardı

ilginç olmuş gerçekten eğer dayanamazsam o anki duruma göre daha kolay oluyosa bende isterim

Çok afedersiniz ama size bişey danşmam gerek . Affınıza sığınarak sorucam . Bize dün doktr ilşki yaşayabilrsiniz demişti . Yine affınıza sığınarak söylüyorum eşmle ilşki yaşadık ve benden kan geldi çok korktum snra kan kahveye döndü . Bebeğime bişey olmuş mudur ? Doktr progestan vermedi ama benm elmde vardı hemen bi tane uyguladm kendime . Bebeğim sizce iyi midir ?

Gunaydin canim.doktoruna ara yafa mesaj at sor istersen.bana yasak mesela iliski icerde kanama alanim var.ama sende yokken niye olmus anlamadim iyi yapmissin progestoren almakla.hala devam ediyormu peki

Dr unlâ görüş mutlaka canım. Benim de küçük kanama alanlarım olduğundan yasakladı. Büyük ihtimal sana da yasaklayıp fitil verir. Mutlaka danış.

Gunaydin canim.doktoruna ara yafa mesaj at sor istersen.bana yasak mesela iliski icerde kanama alanim var.ama sende yokken niye olmus anlamadim iyi yapmissin progestoren almakla.hala devam ediyormu peki

Dr unlâ görüş mutlaka canım. Benim de küçük kanama alanlarım olduğundan yasakladı. Büyük ihtimal sana da yasaklayıp fitil verir. Mutlaka danış.
İlginize teşekkür ederim bayanlar :)
Doktruma sordum Hayır ilişki bebeğe zarar vermez kahverengi gelen önceden içerde kalan kanın atılmasıdır. Dedi . Hiç progestan falan al demedi ama ben almış oldum . Lekeler Devam etmiyor akıntım normale döndü

Oyle canim haklisin. Ama iyi midir diye dusunuyorum surekli
Sanirim oyalancak seyler bulmam lazim :)

Bence baska bi dr da görün kanama olup da ilişkiye yasak dememesi tuhaf geldi benim kanama yok ama rahimde varmış ultrasonda gördü kesinlikle yasakladı çok dikkat etmek gereken haftalar bunlar

Her kanama yada lekelenme rahimden olmuyor bazen vajinal kanama ve lekelenmeler oluyor. Sebebi bazen enfeksiyon bazen tahriş yada baska bir sebebten. Ama korkuyorsan eğer bir süre ara verebilirsiniz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…