2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben dikkatli davranmaya çalışıyorum canım daha üniversitede hocam ne diyecek bakalım? Beni en çok o geriyor zaten :110: bana bayan öğretmenler gelmek istiyor bu seminer döneminde onlara evde söylerim daha rahat olur diye düşünüyorum. Sence daha evvel mi demeliyim?
Canım çok iyi olur geldiklerinde söylemen :) ama hazırlık yapmak için kendini yorma

Canım çok iyi olur geldiklerinde söylemen :) ama hazırlık yapmak için kendini yorma
Canım bende kara kara o kısmı düşünüyorum hem temizlik yapacağım hem kek börek hazırlığı yapacağım hem Çarşamba günüevlilik yıl dönümüm ilçe zümreleri var bir taraftan denk gelecek mi hiç bilmiyorum.

Canım bende kara kara o kısmı düşünüyorum hem temizlik yapacağım hem kek börek hazırlığı yapacağım hem Çarşamba günüevlilik yıl dönümüm ilçe zümreleri var bir taraftan denk gelecek mi hiç bilmiyorum.
Ben geçenlerde misafir gelecek diye temizlik yaptım hazırlık yaptım bide yemekli misafirdi. İnan gece misafir gidince çok kötü oldum bulantı ve. . O yüzden temizliği esin varken birlikte yapın bi gece önceden.

Kizlar ya doktor taaaa 3 hafta sonra goruselim dedi. Nasil bekleyecegim. Kaybim da var onceden korkuyorim o yuzden. Acaba devlete mi gitsem bi de hem idrar tahlili falan da yaparlar saglik ocaginda yapmamislardi doktorum gerek yok dedi ama ne bileyim iste kararsizin:işsiz:

Sanırım doktorlar bu soruyla sık karşılaştıkları için neyin ne olduğunu bizden iyi biliyorlar canım. :KK76: Şimdilik ilk 12 hafta kesin yasak sonrası için izine tabi ama kendi tavsiyesi hiç olmaması. Ben bacaklarım için gittiğimde oradaki görevliyle de görüştüm. Gebeyken gelen de var sizin gibi gelmeyen de doktorun dediği bağlar dedi ben de son iki ay yaptırdım doğuma gittim dedi. Ben doktora biraz sıkılarak sordum o bana epilasyon iğneli vs yasak ayrıca sıcak ağda sir yasak dedi. Önerim tek kullanımlık banyo traş bıçağı dedi gayet rahat net şekilde hımmm dedim düşündüm çünkü ben çok zor alıştım özel bölge sirine ama şimdi yine traş bıçağı :KK12: Benim de yaptıran arkadasım çok ama benim gibi özel bölgeye yaptırmayan da çok.
Aynen canım ya ergenlikte kullandığım jiletten sonra zor gecmistim sir agda ya. Neyse yaptırdım artık Allah a emanet

Kızlar Dr muayene ücretleriniz ne kadar ? Bizimki 75 Lira. Şimdilik 2 - 3 haftada bir gittiğimiz için zorlamıyor bizi. İleride sanırım ayda 1 gideceğiz. Acil durumlarda gidildiğinde herhangi bir ücret alınmadı bizden.
İkili testlerimiz de yaklaştı. İkili testimizi kaça yapacaklar acaba o_O
Biz muayene için 200 ödüyoruz ama bi kere veriyorsun ikinci kez dr çağırırsa almıyor

Hangi ilaçları kullanıyorsunuz arkadaşlar. Ben şu an da folik asit progestan 100 sabah akşam ve coraspin kullanıyorum. Daha önce missed abortum var yani bebek karnimdayken õlmuştu. O yüzden 2. Gebeligimde de kullanmıştım bunda da kullaniyorum.
Ben de ğrogestan alıyorum vajinadan günde üç kec coraspirin günde bir kez folik asit ve proluton depot enjeksiyon haftada bir kez bayaa bayaa ilaç alıyorum inşallah işe yarar

Aynen canım ya ergenlikte kullandığım jiletten sonra zor gecmistim sir agda ya. Neyse yaptırdım artık Allah a emanet
Hiç sorma ben de öyle ağlaya ağlaya emla kremlerle ağrı kesicilerle alışmıştım şimdi öyle zoruma gidiyor ki hiç sorma onca emeğim çektiğim acı ziyan gibi.

Kilim ve tohum Kilim ve tohum canim ben sahlik ocaginda yaptirdim rubella vs hatta rubella igg yuksek cikmisti. Ben de bilmeden cok aglamistim cok uzulmustum bebegime bir sey olacak diye
Ben daha evvel yaptırmıştım ama uzun Zaman oldu canım güncellemek lazım o yüzden soruyorum ama sağlık ocağında yapılmayan bir test varsa iki defa kan aldırmak istemiyorum kan aldırmayla ilgili korkum var.

Ben geçenlerde misafir gelecek diye temizlik yaptım hazırlık yaptım bide yemekli misafirdi. İnan gece misafir gidince çok kötü oldum bulantı ve. . O yüzden temizliği esin varken birlikte yapın bi gece önceden.
Ben de 7. Haftamda iki gün üst üste yemekli misafir ağırladım temizlik için bir yardımcı abla var sağolsun o destek oluyor ara ara. O yaptı temizliği yemeklere annemler yardım etti ama yine de yoruldum eşim de hiç oturmadı millet dile geldi hatta.

Kızlar bu arada ben beş gündür Previt positive kullanıyorum çoklu bir vitamin desteği boyut olarak büyük içerken zorlanıyorum ama kendimi daha enerjik hissediyorum öğle uykularım kalmadı daha enerjiğim iki gecedir dışarda yarım saat yürüyorum yorulmuyorum bu idrara sık çıkma Olayı benim gece uykumu mahvediyor

X