2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

canım uzun zamandan sonra isteksizlik de varsa birden olduysa kuruluktan falan olabilir.birde ben mantar enfeksiyonu olduğumda acı hissetmiştim.eğer akıntı kaşıntı bişey yoksa olabilir.banada yasak koymadı eşimin de zorlandığını hissedince birlikte olduk geçen gün hiçbi sorun olmadı.yalnız sadece eş kendini tatmin etmeli kadınlar sabırlı olmalı çünkü kasılmalar zarar verebilir gibi geliyo

Canım kaşıntı akıntı yok aslında evet kuruluk oldu bir de araya uzun Zaman girdi ben de kasıldım sanırım sanki yaralıymış da deşilmiş gibi bir acıydı eskisi gibi bir istek yok evet ama gönülsüz de değildim. Benim eşim daha zorlanacak sanırım bir de içimden hemen şey düşünmeye başladım vay ben Nasıl doğrucağım sanki kemik olmuş ağzı ve daracık olmuş sertleşmiş
Demek ki hem daha sakin olmak hem de ilk defaymış gibi yavaş yavaş deneyerek her seferinde az az ilerlemeli insan.

Dogumu hic dusunme canim sonucta rahim krndiliginden acilmaya baslayacak. Dogumla ilgili video da izleme benden tavsiye :) sonucta dogal bir sey hallolur insallah. Ayy doktorum gibi rahat oldum bem de ya adam iyi geldi

Merhabalar bende bugün doktora gittim kanamam var çok korkarak gittim ama çok şükür bebeğim benimle inşallah şu kanama ve Ağrı'larım da geçerse çok mutlu olacağım.sat a göre geriden geliyor ama ilk çocuğumda öyleydi inş sıkıntı olmaz.

Dogum olaylari konusulmus hic korkmayin bayanlar inanin Allah oyle ayarlamis kendiliginden oluyo.demesi kolay diyin gercekten bende diyordum ya nasil olur nolur beni sezeryana alin diye sonra beni hoop hadi gidiyoruz ddiler hadi soyle yap boyle yap derken bi baktim bebişim geldiaşaği tarafi siz hic gormuyorsunuz zaten bosverin takilmayin.

ara verdiğinden ve kuruluktan o zaman.doğumda tamamen farklı olur çok acıyomudur bilmiyorum esnek bi yer sonuçta ama beni de doğum sancısı korkutuyo nası yapıcam diyorum bazen.birde annem beni doğum yaptığında yırtık olmuş tam detaylı bilmiyorum ama korkuyorum öyle şeylerden aklıma geldikçe

yanlışlıkla aynı mesajı iki kez yolladığım için editledim bu arada :)

Dogum hikayelerinin bakicaksaniz pozitif olanlari dinleyin.Herkesin nasibi farkli şoyle mi boyle mi diye düsunmeyin inanin herkesin dogumu kendine özel.insallah o gunler gelsin son gazlari ben size vericem yüzünü görünce o kadife yanaklarina dokununca bebeginizin hersey geçiceriyor

Canim onceden folik asit mi varmis bosver kotu dusunme. Her sey iyi olcak insallah.
Premesis ilacin adi. Bakalim nasil olcak

Hepimizinkine maşallah canlar
Benim görümcem 5 aylıkken falan anlamış hamile olduğunu Hep adet görmüş. Kimbilir o 5 ay içinde ne ilaçlar içti , bilmiyor çünkü içinde bir can olduğunu. Çokta sağlıklı bir erkek evlat dünyaya getirmiş. Yani diyeceğim şu bu iş ilaçlarla falan olmuyor , Rabbim ne yazdıysa onu göreceğiz. Allah'a sığınıp dua etmeliyiz

Ben progestan fitil kullanırken bile ne kadar acıyordu orası , ilişkiyi düşünemiyorum bile
Eskisi gibi rahat olunamaz tabii ki ilişkide , korku , kuruluk , az biraz da isteksizlik olunca acı kaçınılmaz olur diye düşünüyorum. Bu dönem olan kocişlerimize oluyor Benimki de yavaş yavaş yanaşmaya başladı bana ama ben de hala tık yok

Evet canım biraz daha sevgililik Zaman'ımıza döneceğiz demek ki olsun bu da güzel :)

Mide bulantısına neyin iyi geldiğini bilmiyorum. Yanlış olmasın ama ıhlamur iyi geliyormuş sanırım. Denedin mi?

Benim bulantım yok denecek kadar az ama kabızlıktan çekiyorum. Duphalac şurup kullanıyorum ama çok az faydasını gördüm.

Bu arada ben şimdilik sadece folik asit ve omega-3 alıyorum dışardan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…