2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
İnşallah canım.sağlıklı gebelik dilerim

Sen sıkma canını güzelim. Bebişini düşün. Gel biz Bebek konuşalım :) ya biz dün keseyi gördük benim hesaplarıma göre 4+2 erken mi ne sanki :) sence kalp atışını ne zaman duyarım
Maşallah çok erken görmüşsün keseyi. Ben 5+1 de gördüm keseyi vajinal usg ile. 7+0 da kalp atışlarını dinledim

Kizlar bulantiniz drgisiklik gosteriyor mu
Bugun cok rahatim ben bulantim yok ama bu sefer de dusunmrden edemiyorum bebis iyi mi diye. Offf iyice paranoyaklastim

Bende öyleyim canım 1 gün çok bulanıyosa ertesi gün baya azalıyor. Korkma bişey yoktur. Kasık ağrım hiç yoktu kaç gündür bugün yine başladı mesela. Hergün değişiyor.

ben uzaktan takip ediyorum yazılanları,
olur bence de cnm

Bende öyleyim canım 1 gün çok bulanıyosa ertesi gün baya azalıyor. Korkma bişey yoktur. Kasık ağrım hiç yoktu kaç gündür bugün yine başladı mesela. Hergün değişiyor.
Ohh icim rahatladi valla :) ilk bebegimi kaybettim onun icin cok korkuyorum
Insallah saglicakla kucagimiza aliriz bebislerimizi

Kazanlı bende konuşmuştum. Konu sahibine mesaj attım bekliyorum demişti

Olumsuzlukları at kafandan herşey yolunda kötü bişey yok:) Keşke hiç bulantılat ve ağrılar olmasa tabi.
Oyle tabii kimisi cok rahat geciriyor hamileligini kimisi zorlaniyor. Bebisim iyi olsun da ben raziyim bulanti cekmeye.

En onemli sey stresten uzak durmakmis doktorum oyle dedi. Hep guzel dusunmek lazim dedigin gibi

Evet çok iyi olur. Bizimde bilgilerimiş yazsin ilk sayfada ☺☺☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…