2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benim pazartesi değerim 356ydı ertesi hafta gittiğimde doktor değerimi ikiyle çarptı 3kez.pazar günü 3000lerde falan oluyodu.görebiliriz keseyi demişti.seninki de önümüzdeki pazartesi görülebilir canım 6. haftadan sonra da kalp atışı duyulabilir artık ne zaman gitmek istersen o zaman hcg değerlerini de gösterirsin :)

Bende memlekete gidecem eşim gelince giderim belki de bekleyemem hemen haftaya giderim bilemedim şimdi :)

Kızlar doktorlarinizin ultrasonda yaptığı hafta ölçümüyle adet gününüze göre olan hafta hesabiniz aynı mı yoksa ne kadar fark var
Ben keseyi görmeye gittiğimde 5+3 olması gerekirken 5+1 görünüyordu. Yarın da kalp atışı için gideceğim inşaallah. Bakalım ne çıkacak

Ben de pek söylemek istemiyordum ama haftaya arkadaşlarla buluşacağız gibi. İçlerinden birisi de hamileymiş. Benim yıllardır olmadığını da hepsi biliyorlar. Ve ben her hamile kalan arkadaşımı tebrik ederken zorlanırdım benden rahatsız olur mu, nazarım değer diye düşünür mü acaba diye. Şimdi o buluşmada o arkadaşı aynı duygularla tebrik etmek yerine ben de hamileyyiiimm demek istiyorum :) tabi ne olacağı belli değil diye çekiniyor insan ama onlar da dua ederler hem bir yandan diye kendimi avutuyorum sanırım:işsiz:

Ben de pek söylemek istemiyordum ama haftaya arkadaşlarla buluşacağız gibi. İçlerinden birisi de hamileymiş. Benim yıllardır olmadığını da hepsi biliyorlar. Ve ben her hamile kalan arkadaşımı tebrik ederken zorlanırdım benden rahatsız olur mu, nazarım değer diye düşünür mü acaba diye. Şimdi o buluşmada o arkadaşı aynı duygularla tebrik etmek yerine ben de hamileyyiiimm demek istiyorum :) tabi ne olacağı belli değil diye çekiniyor insan ama onlar da dua ederler hem bir yandan diye kendimi avutuyorum sanırım:işsiz:
Olsun canım söyle sen bebeğin de seni bırakmaz inşallah iyice tutunur annesine :) kötü düşünme pozitif düşün her zaman :)

Olsun canım söyle sen bebeğin de seni bırakmaz inşallah iyice tutunur annesine :) kötü düşünme pozitif düşün her zaman :)
İnşaallah. Benim dış gebelik tecrübem olduğu için rahim içinde keseyi görünce bile elim ayağım titremişti. Yarın da inşaallah bebişi ve kalbini görürüz. Bu gece rüyamda bebeği ve kalbini görüyorduk doktorda. Ne kadar güzeldi :)

banada ilk ölçtürdüğümde ablam değerin biraz yüksek çoğul gebeliklere bi bak demişti :) benimki 2 günde 2 kat arttığı için ihtimal vermedik sonra.bazıları alakası olmadığını söylüyo ama genelde çoğul gebeliklerde hcg 3 kat artıyo araştırdığım kadarıyla
Benimki 3.5 kat arttı hemen hemen ilk ölçtürdüğümde 20 sonra 65 sonra 304 yarın yine gidicem en son ölçümümde adete 2 gün vardı:)

Benimki 3.5 kat arttı hemen hemen ilk ölçtürdüğümde 20 sonra 65 sonra 304 yarın yine gidicem en son ölçümümde adete 2 gün vardı:)

ihtimal canım sadece olabilirde olmayabilirde ilerleyen haftalarda daha net belli olur doktorunda bilgilendirir zaten hayırlısı olsun :)

Rabbim kucagimiza saglicakla almayi nasip etsin canım hiç aklına olumsuz şey getirme :)

Gunaydinnnnn bulantilar bi agirlasiyo bi hafifliyor bakalim ne zman biticek.bulansa fenalardayim bulanmasa bisey mi oldu ki diyorum ah ahhh.hcg den bahsedilmis benimki de neredeyse 4 kati yukselmisti ama bebegim tekmiş.ikiz olma ihtimalim de yuksekti ailede var.nasip☺

X