2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Oyy kuzum bebeği gördünüz mu peki kalp atışından önce yoksa kalp atışıyla beraber mi gördünüz bebişi de ben bebişi de göremedim karından usg ile
Canim benim dr .uma ben karindan bakin dedim.Karindan gormemiz mumkun degil alttan bakmak zorundayim dedi.Yani karindan gorulmemesi normal .Eger rahat edeceksen vajinal baksin yada baska dr a git.Benim gittigim 2 dr da karindan goremeyiz demisti

Canim benim dr .uma ben karindan bakin dedim.Karindan gormemiz mumkun degil alttan bakmak zorundayim dedi.Yani karindan gorulmemesi normal .Eger rahat edeceksen vajinal baksin yada baska dr a git.Benim gittigim 2 dr da karindan goremeyiz demisti
Canım ben farklı bir hastahaneye gittim içim rahat etmedi orda bebeği de gördüm hatta kalp atışını da çok şükür hemde karından gördü makinası iyiydi Heralde

Canım ben farklı bir hastahaneye gittim içim rahat etmedi orda bebeği de gördüm hatta kalp atışını da çok şükür hemde karından gördü makinası iyiydi Heralde
Cok sevindim canim.. Sonra bende okudum diger yazdiklarini .Bebisimizin artik kalbi de atiyor. Dunde ben gittim dr a.Dinletti bana da .Allaha sukurler olsun. Artik aileye soyledik. Insallah sorunsuz bi hamilelik olur saglikla kucagimiza aliriz.

kizlar bu aylarda esimle yakinlasmamda sakinca olurmu

Canim benim doktorum yasaklamadi. Kanaman yok riskin yok o yuzden yasak yok dedi. Biz yakinlasmadik tabi kalp sesini duyayim da ondan sonra olabilir. Cuma gidicem doktora. Doktoruna sor bence kimine yasakliyorlar canim

Kızlar iki gündür patlayacak bomba gibiyim afedersiniz sürekli gaz sancim var yediğim hiç bir şeyi hazmedemiyorum. Ya sancidan evi tavaf ediyorum iyi isem uykum geliyor. Arası yok bende sizde de oluyormu

Keseye ve kalp atisina vajinal bakicaz dedi doktorum. Keseyi gorduk cuma gunu de kalp atisi icin gidecegiz insallah duyariz. Sonraki kontroller karindan olacak galiba

yarin bende doktora gidiyorum insallah kese gozukurde bebisimin yatagini gorururuzzz cok heyecanliyimmmmm

Canim benim doktorum yasaklamadi. Kanaman yok riskin yok o yuzden yasak yok dedi. Biz yakinlasmadik tabi kalp sesini duyayim da ondan sonra olabilir. Cuma gidicem doktora. Doktoruna sor bence kimine yasakliyorlar canim

yarin doktora gitcez soracamda insallah adam akilli muane edip cevapcverir salak kari

kafein_ Nice Mutlu yıllar. Ben de Bebişimle giriyorum bu yıl yeni yaşıma. Ne Mutlu

teşekkür ederim hep birlikte miniklerimizle mutlu yıllara :)

ben de ilk hamileligimde 22.5kilo aldim fil gibiydim simdi oglum 20 aylik hamile kaldigim kilonun da altindayim ama bu seferhamurisine abanmiycam dengeli ins kafein_ dogumgunun kutlu olsun

teşekkür ederim canım :)

kafein_ Nice Mutlu yıllar. Ben de Bebişimle giriyorum bu yıl yeni yaşıma. Ne Mutlu

teşekkür ederim hep birlikte miniklerimizle mutlu yıllara :)

ben de ilk hamileligimde 22.5kilo aldim fil gibiydim simdi oglum 20 aylik hamile kaldigim kilonun da altindayim ama bu seferhamurisine abanmiycam dengeli ins kafein_ dogumgunun kutlu olsun

teşekkür ederim canım :)

Kızlar iki gündür patlayacak bomba gibiyim afedersiniz sürekli gaz sancim var yediğim hiç bir şeyi hazmedemiyorum. Ya sancidan evi tavaf ediyorum iyi isem uykum geliyor. Arası yok bende sizde de oluyormu

canım hormonların artmasından dolayı gazın da artıyomuş.özellikle 4 ve 5. haftalarda çok oluyo.üşütmemeye dikkat et sancıların artmasın.6 haftada bi nebze olsun rahatlarsın

yarin doktora gitcez soracamda insallah adam akilli muane edip cevapcverir salak kari

Doktorun biraz ilgisiz galiba, degistir canim boyle giderse. Cunku 9 ay boyunca devamli gideceksin anlasabilmeniz onemli. Bu arada keseyi goremezsen korkma haftaya gorursun belki erkendir. Ama bence gorursun

Cok sevindim canim.. Sonra bende okudum diger yazdiklarini .Bebisimizin artik kalbi de atiyor. Dunde ben gittim dr a.Dinletti bana da .Allaha sukurler olsun. Artik aileye soyledik. Insallah sorunsuz bi hamilelik olur saglikla kucagimiza aliriz.
Biz daha söylemedik bir kaç arkadaş biliyor annem beni aradı hamilemisin rüyamda gördüm seni bebek yeleği işliyordum dedi yok Öle bişey Değilim dedim

Evet çok güEl bir duygu o atışları duymak Rabbim herkese nasip etsin biZimde kucağımıza alacağımız günleri göstersin Rabbim sağlıkla inşallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…