2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaşlar birlikte hamilelik haberleri aldık her şeyi konuştuk dertlestik. Bebekler oldu işler çoğaldı bebekler büyümeye başladı artık Çok az burada yazıyoruz o yüzden whatsap gurubu oluşturduk mnt @annelik_senfonisi de var sizde gelmek isterseniz ozelden msj atın numaranızı sizi de gruba ekleyelim bebeklerimizin fotolarini da paylaşıriz belki

Canım sanırım böylr gruplar kurmak wahatsapa vs çağırmak yasak diye biliyorum

Cnm bnm bebegimde cok guzel yapiodu neden birakti alkisi anlamadm.muzik.calinca poposuyla oynuo ama alkis sifirlandi aklindan

Merhaba Kızlar ben ağustos annesiyim, kızım 4,5aylık şimdi, gece Uykusu uzar diye bekliyorum ama hiç uzamadı maalesef çok sık kalkıyor şu uyku işine bir çözğm bulamadım, yakında işe başlayacağım İçin bir ay içinde düzene kpymak istiyorum, her gün aynı olmasa bile genel olarak nasıl bir uyku düzeni izliyorsunuz gece ve gündüz ? Kaçar saat uyuyor kaç saat uyanık kalıyor? Gece kaç saat arayla kalkıyor bebekleriniz? Daha uzun aralıksız uyumasını nasıl sağlayabiliriz? Bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz? Ben ayakta sallıyorum veya emerek uyuyor bazen başka çözğm Yolu bulamadım

Canim benim ki bugun tam 9 aylik. Gece 12 de uyuyor ve en az 2 kere sut icmek icin uyaniyor. Sabah bu ara 9 da uyaniyor saat 12 -1 gibi gunduz uykusuna yatiyor 1 saat kadar .BIrde 5 ten 6 bucuk 7 ye kadar ikinci uykusunu uyuyor

Canim benim ki bugun tam 9 aylik. Gece 12 de uyuyor ve en az 2 kere sut icmek icin uyaniyor. Sabah bu ara 9 da uyaniyor saat 12 -1 gibi gunduz uykusuna yatiyor 1 saat kadar .BIrde 5 ten 6 bucuk 7 ye kadar ikinci uykusunu uyuyor
benimde öyle gece en az iki defa kalkıyor uyuturkende sindi hasta ayağımda sallıyorum bazen de emerek uyuyor ki senin için daha zor sen olmayınca kim balıyorsa ayağında sallar uyur en azından

Bebekleriniz diş çıkarırken nasıl benim oğlum gece çok fena şu anda bekliyorum yine ağlayıp uyanacak diye uyumaya korkuyorum

Onu hic sorma cok yanlis uyutuyorum .Malesef uyku konusu bizde sikinti. Kucakta gezerek uyuyor. Uyuyunca yataginda koyuyorum. Uykusuzluktan bayilsa bile mitlaka kucak istiyor asla yatagina koyup uyuma gibi bisey yok
Bende öle uyutuyodum. Şimdi ayağa alıştırdım ama bazen 45dk 1 saat sallıyorum bileklerim çatırdıyo artık

Kızlar ayin 13 unde 9 aylik olucaz. adım adım egitim setini almayi düşünüyorum kızıma. Doğduğundan beri kitap okuyorum resimlerini gösteriyorum, kitaplara ilgisi katlanarak artıyor. Aranızda kullanan var mı? Hangi setini tavsiye edersiniz? Farklı alternatifi olan varsa bilgi verirse sevinirim.

Canım basıl bir set bu bahsettiğin

Bebekleriniz diş çıkarırken nasıl benim oğlum gece çok fena şu anda bekliyorum yine ağlayıp uyanacak diye uyumaya korkuyorum
Bizde aynıyız gece uykuları iyiydi alt iki dişi çıktı şimdi üstlermi çıkıyo ne 15.20 gündür geceleri sık sık ağlayarak uyanıyo gündüz zaten uyumuyo 15 dk falan doğduğundan beri öyleydi gece uykusuda bozuldu

Onu hic sorma cok yanlis uyutuyorum .Malesef uyku konusu bizde sikinti. Kucakta gezerek uyuyor. Uyuyunca yataginda koyuyorum. Uykusuzluktan bayilsa bile mitlaka kucak istiyor asla yatagina koyup uyuma gibi bisey yok
Bizde öyleyiz malesef daha küçükken ayakta sallardım sonra hastalandı hastalanınca kucakta gezerek uyuttum öyle alıştı bazen kucakta yatar pozisyon da ayakta gezerek bazen dik bi şekilde ayakta gezerek uyutuyorum yatar pozisyonu bile sevmiyo uyku gözünden dökülüyor ama uyumuyo gece gündüz

Uyku için çay damla bşy kullanan varmı yarın doktor kontrolümüz var soruca. Doktora çnlü bizim gündüzleri 2.3 kere uyuyo oda 15 dk sürüyo 8 aylık belki 8 ayda 2.3 sefer 2 saat uyumuştur gece iyi uyurdu diş yüzünden oda bozuldu ayakta gezerek uyutmaktan sırtım çok feci ağrıyor

Kanguru ile uyutabilirmisin acaba benimki kanguruda sıkışıp kalınca yürürken uyuyo

Nerden aldın acaba birde fiyat alabilirmiyim

Kızlar bebeklerinize ekmek veriyomusunuz? Veriyosanızda hangi ekmekten veriyosunuz acaba?

Benim kız çok ekmekçi, çok seviyor görünce bile çıldırıyor. Dr ekmek verme demişti =(
Çorbalarına hipp bebek ekmeği ufalıyorum, sıvı yemek istemiyor çünkü. Tam buğday ekmeği de yiyor. Ekmek yemeden doymuyor ki. Ekmek yedirmek yanlış mı bilmiyorum. Ama imkanın varsa ekmeğini evde yap en sağlıklısı hem güvenilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…