2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bizimse öyle üst dişler patladı uyku sorunu oluyor birden ağlamalar felan bende yanımda yatırıyorum o zaman gündüzleri yeşil soğan veriyorum eline bolbol kokuyor ama yapacak birşey yok
Eve bugüne kadar hiç yeşil soğan almayan ben geçenlerde gittim bir demet aldım. Malesef çocuk bana çekmiş. Verdim eline ağzına koyduğu gibi titredi. Beğenmedi hiç. Bende havucu koydum derin dondurucuya eline onu verdim oyalandı biraz. Sıkıntı zaten gündüz değil. Gündüz yine daha iyi. Gündüz uykusu da bölük pörçük ama sıkıntı huzursuzluk yok. Gece çok kötü. mnt nin dediği gibi karanfil-zeytinyağı deneyeceğim bugün. O da olmazsa ağrı kesici verip yatıracağım. En azından bir gece rahat uyuyup uykusunu alsın çocuk.

Reactions: mnt
Biz hiç diş çıkartmadık diş çıkmaya başlaması çıkması falan kaç gün sürüyor acaba kehribar kolye kulkanıyomusunuz
Ben kullanmadım kolye. Ama 15 gün sürüyor bir diş bizde. Herkeste aynı olmuyo tabi. Her diş öncekinden zor gelmeye başladı bu gidişle azı dişinde yandık yani

Ben kullanmadım kolye. Ama 15 gün sürüyor bir diş bizde. Herkeste aynı olmuyo tabi. Her diş öncekinden zor gelmeye başladı bu gidişle azı dişinde yandık yani
Dili yokki acısını anlatsın.biz kolye takıyoruz ama diş falan yok geç gelecek sanırım inan korkuyla bekliyorum umarım bu kolye işe yarıyordur

Canım aynısını yaşadık ateşine bakıyor musun gözünü acamiyordu oğlum acisi vardı öyle ağlıyordu belli.
Diştenmis .5. Diş.

rahatlatıcı bir şeyler yap eline ver canım.

Kızlar bişey sorucam bebeğin eline takılan diş kaşıyıcılar varya alan varmı nerde satılır acaba yaa
Eczanelerde satılıyor canım bizim iki tane var2. Birinin içi su dolu. Diğeri boş. Boş olanı daha çok seviyor.

Ateş yok neyseki. Aktara gittim karanfil yağı almaya. Satıcı papatya yağı önerdi. Akşama doğru dişi çok kaşınıyordu sürdüm uyudu bir 40 dk. Güzel uyandı. Gece yatmadan süreceğim yine. Bakalım umarım işe yarar

Cnm ben 10 ölçek vermeye çalışıyorum ama ben kaşık mamasını su yerine devam sütüyle yapıyorum çünkü oğlum biberon almıyor maalesef.gecede emiyor emmese 300 ile 500cc içmesi gerekiyor yazıyor nette.

Dili yokki acısını anlatsın.biz kolye takıyoruz ama diş falan yok geç gelecek sanırım inan korkuyla bekliyorum umarım bu kolye işe yarıyordur
İnşallah yarar eğer işe yararsa banada haber verdene bende alırım yaa. İnşallah kolay atlatırsınız

Çok teşekkürler eczaneye bakarım bir ara

Kızlar oglumun ateşi 38 in üstünde iki gündür hiç düşmüyo calpol veriyorum biraz düşüyo ama sonra yine yükseliyo doktora götürmelimiyim sizce acil cevap verirmisiniz üst diş etleri morarmış biraz patlıycak sanırım alttakileer çıktı ama böyle olmamıstı burnuda çok tıkalı çok uzun oldu ama sorular bitmiyo

Dr götür bir baksın bence nedeni neymiş en azından ona göre bir yol bakarsın

canım ne oldu Dr ne dedi
Cnm gittm aılemn yanındayım şimdi tam kafamı dinlemeye geldm buseferde aklım buna takıldı.dr.enfeksıyondan dolayı olmuş olabılır dedi brz takıbe al ist.daki cocuk dr.un belkı kan tahlıli isteyebilir dedi.bebeklerın yuzde 60ında görüyoruz dedi ama yınede vesvese yaptm.bakalın 2hafta snr dönücem bakalım kndi dr.mz ne dick inşallah ozmna kadar geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…