2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Rica ederim cnm :KK28:Bezim günlük menümüz
7 de anne sütü

10 da kahvaltı labneli yumurta sarılı

13 de elmali muzlu muhallebi

16 da sebze çorbası veya tarhana

19 da yoğurt

22 de 7 tahıllı kaşık maması
Gecede anne sütü
Ben yeşil mercimeğe başladım aslında o kadar çok seçenek varki hepsini vermek istiyorum:KK70:

Kızlar benim kafam çok karışık tamam ek gıda veriyom emziriyom iyi ama bu çocuk ne ara acıkıyo ki ha bire bişiler yiyo kaç kez emzirim ne kadar ek gıda veriyim iyice şaştım
ben kahvaltı yaptırıyorum öğleden sonra çorba meyve veriyorum akşam yoğurt kefir hem uykusu gelsin hem midesini yormasın diye düşünüyorum

ben kahvaltı yaptırıyorum öğleden sonra çorba meyve veriyorum akşam yoğurt kefir hem uykusu gelsin hem midesini yormasın diye düşünüyorum
Yoğurt şişkinlik yapar gibi sanki ben yediğimde şişiyo karnım ama öylemi bilmiyorum genelde yatmaya yakın pek bişi yedirmiyorum geceleri uyumuyo delirtiyo

Şu 3 günde 2 kg zayıfladim bebeğim hasta olunca hayat durdu sanki. Keyif kalmadı ne onda ne bende.
Bugün pek ateslenmedik şükür.
Ama hala kırgınlık ve huzursuzluk devam ediyor.
Kaç gündür çocuk hasta olunca ev de her yer her yerdeydi. Bugün biraz toparladim. Her şey o kadar üst iste geldi ki bir de ben bu günlerde kpss çalışmayı planliyordum
Şimdilik iptal.
Eşim de bana sormadan arkadaşını çağırmış iki çocukları var normalde çok sevinirim ve severim ama böyle bir durumda alamazdim o da iptal oldu.

Evlat gerçekten bambaşka bir şeymiş...

Hiç tv izletmeyen ben hastalık olunca sırf keyif alsin diye izletiyorum. Daha sakin en azından ama iyi olunca izletmicem.

4F5C3B61-8DE3-41B7-8FAE-8477074118D8.png
Bebeğine pankek yapan var mı?
Varsa tarif verebilir mi :KK76:

Bebeginde kabizlik sorunu olup dogal yollarla cozen var mi? Neler denemistiniz? Ayina uygun olup lifli olan herseyi denedim. İlik zeytinyag ile karnina masaj yaptim. Banyo yaptirdim orda da masaj yaptim yok.

Pankek bogazina yapismaz mi nasil yediriyosn canim bende yapmak istyrm ama bogazina gider die korktum
Pankek yine yumuşak. Ben lavaşı bile çorbaya batırıp veriyorum:oha:. Onun ağzına göre bir lokma alıp minik minik parçalara ayırıyorum. Zaten pankek yumuşak olduğu için damağında ezilebilecek kıvamda oluyor. Biraz lor peyniriyle birlikte elimle ağzına koyuyorum.
Ben her ekmeği eğer lavaş gibi sert değilse minik parçalar halinde ağzına koyuyorum. Sert olanlarıda yine ufalayıp çorbaya falan batırıp veriyorum.

Bebeginde kabizlik sorunu olup dogal yollarla cozen var mi? Neler denemistiniz? Ayina uygun olup lifli olan herseyi denedim. İlik zeytinyag ile karnina masaj yaptim. Banyo yaptirdim orda da masaj yaptim yok.
Ben genelde kuru kayisiyi kaynatıp püre olarak veriyorum .dün babymix yoğurt yedirdim oğluma günde 3 defa yaptı bagirsaklarini çalıştırdı galiba.

nisanyagmurumm nisanyagmurumm cnm nasıl oldu bebiş iyilesmistir umarım ben hasta olmasın diye çorbasına soğan sarımsak koyuyorum bazen akşama kadar sarımsak kokuyor oğlum ama olsun hasta olmasında diyorum.benimde akşama misafirim var oğlum misafiri çok seviyor bizde tabi daha pazara gidicez oğluşla bugün yoğun gececek inşallah.

Bebeğine pankek yapan var mı?
Varsa tarif verebilir mi :KK76:
Canım yaptım bebekler bir yaş Altınordu’yu için yoğurt ve yumurta sarısı koy tam buğday unu içine pekmez veya muz gibi yapabilirsin ben pekmezli yapıyorum
Trabzon hurması da deneye bilirsin canım

X