2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bedeni hazır değilse yormak istemiyorum en kosa zamanda doktoruna götüreceğim

yok canım inan ilaç kullanması vücuduna daha cok zarar verir antibiyotiklik bir durum yoksa bırak vermesin sen sürekli günde 5-6 kez burnuna damla damlat

yok canım inan ilaç kullanması vücuduna daha cok zarar verir antibiyotiklik bir durum yoksa bırak vermesin sen sürekli günde 5-6 kez burnuna damla damlat
Burun tıkanıklığı falan hic yok. Sadece hirilti öksürüğü var. Balgam var o kdr. Doktor da günde 4 5 kez buhar ver geçer demisti. Ventolin verdi buhar için. Acaba bu ilac mi ii gelmedi. Başka mi alsam eczaneden. Bir de pulmicord da iyi demişti doktor.

en iyisi doktoruna sor canım beni aşar bu durum

Kizlar bizim de 1 ay önce burun akıntısı ile başlayan öksürük vardı dr a gittik antibiyotik verdi ve ben kullanmak istemedigimden ara ara kullandım geçti gibi oldu. Sonrasında gözünde bir kizariklik şişlik ne olduğunu anlamadik ve dr 5 tane antibiyotik iğne sonrası içinde antibiyotik surup verdi sonucunda atlattık, miniğim kendine geldi. Maalesef biz hasta etmemek için uğraşıyoruz salgın var, antibiyotik kullanmak istemiyoruz ama durum ilerleyebiliyor sizler de danışın görüşün. Ventolin Asist kullandım faydası olmamisti

Mnt bnde öle senin gbi acaba bni unutrmu diodum ama,insanları 40yıl bşka anne büyütüoda yınede kndi annesini arıyolar.anne annedir nenede nenebnm kv kıyas yapmaya calışıo ben kndim verıorm hadi git die anne sevgisi gbi olamaz yaradan vermiş bu duyguyu korkma sallama hatta hiç

37 haftalık doğdu çok erken değil sekiz buçuk aylık falan vitamin eksikliği mi acaba hemen baktırmam lazım
Cnm aslında 9.aya kadar oturma hakkı var cok erken doğmamış aslında biz 32haftalığz bılıosn.bzmkisi cok erkn oturdu nörolog takıplı olduğumz için tavsiyelerıne uydum şuan ayaklandk darısı başına.sana tavsiyem zeytınyağıyla kaslara masaj,hep yerde olucak önüne oyuncak kasları güçlensin oztn bi süre snr sürünüp oturacak birde mama sandalyesne koy..1ay dha bekle

İçim hiç rahat değil gidecem yarın vitamine ihtiyacı var mı yokmı bakim doktoru nr der bazen otururken inat edip yatmaya çalışıyor oturunca bi yerimi ağırıyo acaba.sizede Maşalallah inşallah bizde görürüz o günleri

Ay canım bunı bende düşğnüyorum ama sanırım başkasının benden daha çok vakit geçirecek olması üzüyor şimdi öyle alıştık ki birbirimize

nisanyagmurumm canım geçen bende yazacaktım ancak fırsat buldum . Benim oğlum çok mu çok aceleci. Ayın 25de 7ayi dolacak inşallah. Yaklaşık 2haftadir emekliyim kendi kendine oturuyo. Özel yemekleri sevmiyor pek ama bizimle yemeye bayılıyor ağzına salatalık atıyorum cigniyo mesela. Birde yeni huy çıkarmış 4 gündür gece uyanıyor ve beşiğin örtüsünü aşağı çekip bakıyor bizi gormuyorsa beşiğe tutunup kalkıyor. Bu arada baba diyor . Dışarı çıkmaya pek hevesli dış kapı açılmaya görsün cosuyo dışarı çıkacak sanıyor garibim. Birde ben ise gideceğim zaman üstümü giyindigimi gördüğü gibi nazlanip ağlıyor o an canım acıyor adeta. Bu 3 gündür diş göründü onun huysuzlugu uykusulugu. Evde herkesi tanıyor odaları biliyor. Odadan seslendikmi emekleyerek geliyor. Birde önüne gecemiyorum ama TV de kız gordumu cosuyo çok çapkın valla

bizimki tv de değil gercek teki kızlara çok sırıtıyor

ya maşallah emekliyor demek bizde daha bu gelişme yok.
bende hazirlaninca anlıyor dışarı çıkacağımızı mutluluk çığlığı atıyor.

kızlar bu ay kontrol yoktu sağlık ocağında ama ben yinede gittim kendim tarttım boyunu ölçtüm ve geldim. kimse de ne yapıyorsun demedi ah benim bu rahatligim yok mu kendime gülüyorum bazen

3 cm uzamış 500 gr kg almış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…