2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Ben pırasa da verdim . Bu arada 2 gün önce 1 sap pırasa 1patates 1yarim havuç 1dal brokoli 1dal da karnabahar i haslayip püre yapıp kimyon serpip yedirdim yedi ve sevdi ustunede bal kabağı pekmekle tatlandırıp ustunede tarçın koyup yedi ve hoşuna gitti. Ayrıca cennet hurmasini tavsiye ediyorum meyve olarak hem çok vitaminli hemde kalorisi yüksek epey

Öğütebildimi peki. Yaptiginiz pureyi

yeni bir gün,
aylardan kasım,
bebeklerimiz hızla büyümekte,
bizler yaş almaya devam etmekte.

Enerji dolu ve bebeginizde güzel gelişmeler olan bir gün diliyorum.
"""GÜNAYDIN YOL ARKADAŞLARIM """
Günaydınn
Canım Kasım :) geçen sene kasım ayında bebeğimin erkek olduğunu öğrenmiştim hemde eşim ve benim doğum günlerimiz kasım ayında.
En sevdiğim ay :)

arkadaşlar buraları çok boş bırakmayın bebeklerinizden bahsedin neler yapıyorlar ?
muzipliklerini anlatın.
oyuncaklarını anlatın.

ben eğitim kartları almayı düşünüyorum. resimli.

mama sandalyesinde her öğün yemek yediriyorum. sadece sabah kahvaltisi cok verimli geçmiyor.

göz teması kurarak sohbet ediyorum o da sesler çıkarıyor karşılık veriyor. elinden bir şey alamıyorum basıyor çığlığı.

dün sert elma verdim isiramaz diye isirmis baktım kızarıyor kusacak gibi hemen ters çevirdim sırtına vurdum çok minikmis yutmakta zorlanmış su icirdim rahatladi

daha anlatacak çok şey var. sizde neler var?

Öğütebildimi peki. Yaptiginiz pureyi

Evet hemde lezzetli lezzetli yedi .zaten gaz olmasın diye kimyon ekledim. Ayrıca bugünde Hindistan cevizi aldım suyunu icirdim tanesini de nokta nokta azgina koydum onu da çok sevdi ve bağışıklık açısından inanılmaz faydalı Hindistan cevizi kemik gelişimi açısından da. Hatta artık ayda bir icirmeyi dusunuyirum.

Ben de almayi düşünüyorum o kartlardan. Henüz erken sanirim.. kizimin henüz bir duzeni yok. Öğlenden sonra yumurta haslayip peynirle beraber veriyorum mesela. Sonra akşamları yogurt veriyorum. Kimi zaman corna yapip veriyorum. Çünkü asil gidasi Mama ve anne sütü. Cok kasmiyorum kendimi o yüzden. Bazen 1 gün boyunca ek gidaya yönelik hicbir sey vermedigim bile oluyor. Mama sandalyemiz yok henüz. Sanirim gerekli artik ve almam gerek.. ? Şu sirada beyaz olandan alicam alirsm e bebekten. Yürütecte vakit geçiriyor. Yere kocaman yatak yaptim orda yuvarlanip duruyor. Kendi kendine çığlık atiyor gel gel anne baba diyor. ) hala çok kucakci. Kendi kendine oynarken babasini ya da beni görsün hemen numaradn agliyor mesela.. :)

En kisa zamanda yapicm insaAllah. Brokoli ve karnabahar da almayi düşünüyorum artik. Haşlayıp vericem. Peki bir sy sorucam. Tuzsuz olduğu için onun lezzetsiz oldugunu farkediyor mu bebeginz ? Ben kizima denemelik şöyle bi sey yaptm. Tuzsuz veriyorum zaten hep her seyi. Cok iştahlı değil acikcasi. Acaba tuzsuz mu diye böyle yapiyor. Anliyor mu dedim. Bugun tarhana corbasinin içine bir cimdik tuz attim. Ve cok guzel yedi ://^

Kzmayin ama Kasım ayi bana buruktur huzundur 7 Kasım 17.45 babamın 4senesi malesef ki torununu göremedi sevemedi.

Ben tuz koymadım kimyon attım oda lezzet kattı canım öyle dene yemezse minnacık tuz at istersen

mama sandalyesi yokken bizimde düzenimiz yoktu. artık biz yemek yerken o da masamızda gibi mama sandalyesini masaya birlestiriyoruZ. hem biz yiyoruz hem oğluma yediriyoruz. mama sandalyesi olunca düzen oldu yani.

ya ne güzel konuşuyor seninki benim ki de daha ba- ba- ba eeee diyor sadece.
o kadar da konuşuyorum sen ekstra bir şey yapıyor musun?

Kzmayin ama Kasım ayi bana buruktur huzundur 7 Kasım 17.45 babamın 4senesi malesef ki torununu göremedi sevemedi.

basın sağolsun canım. yine de belli olmaz hayat bu gün gelir kasım ayında çok mutlu olacağın bir olay olur.

ben mesela temmuz ayında ilk bebeğini kaybettim o ayı sevemem sanıyordum. aradan tam bir yıl geçti temmuz ayında bu bebegimi hamile olduğumu öğrendim. Allah büyük...

Evet geçen sene Kasım ayında oğlumuz olacağını öğrenmiştim ama test yaptığım andan itibaren hem erkek olacağını hem babama benzeyecegini hissetmistim ve öylede oldu şükür. Ama ne bilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…