2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar mama sandalyesini english home dan aldım, 50 tlye gayette sağlam ve amacına yetiyo.
Çok pahalısına gerek olduğunu düşünmüyorum zaten hemen sıkılıyolar.
Ben de benim kizim sıkılır oturmaz diye simdiye kdr almamistim da. Baktim yemek yedirrken çok zorlaniyorum. Mecbur alircam. E bebekten.

uconn canım ben devit i hiç kullanmadım içeriğini araştırdım pek tatmin olmadım bazı doktorlar sağlık ocağının verdiği devit i kullanmayın diyor. zararı faydasindan çok olduğundan.
ona rağmen bizim 4 disimiz de çıktı.

günde bir çay kaşığı üzüm pekmezi veriyorum d vitamini içinde güneşe çıkarıyorum daha etkili oluyor. 9 aylık kontrolümüzde tahliller yapılacak. ilaç kullanmadan nasıl olacak çok merak ediyorum.

Ben ilaçların pek yararını görmedim kendi hayatımda yıllarca kan hapı kullandım 12 yi geçmedi kan degerim.

doğumdan sonra bol bol cekirdekli siyah üzüm yedim ve ilk defa kan degerim 13 e çıktı.
bilmem anlatabildim mi kızlar

Geçmiş olsun canım götür bakalım ne diyecek bende düzenlj vermedim d vitaminini dişi dört aylıktı çıktı onla ilgisi yok bence

Anladım kızlar d vitamini ile alakası yok o zaman dişin.ırsi diyorlar o da yalan o zaman.ablası 5,5 aylıkken çıkardı ilk dişini bu tembel çıktı.neslim33 teşekküe ederim canım.inşallah geçen seferki gibi uzun süren bir kulak sıkıntısı yaşamayız.

Kızlar bebişlerinizi merak edıyorm..nasıllar diebuarada mama sandalyesnde oturmk istemeyen bi bebe oldu öncedn cok sevıodu şimdi sürekli gezmk istio

Zannetmiyorum canım bende hep unutuyorum d vitaminini ama benim oğlumun 2 dişi çıktı 6 aylık henüz.

Benim oğlumun sanırım üst dişleri de çıkacak uyutmakta okadar zorlandım ki, çok kastı kendini. Ya bugün yoğurt verdim çok azıcık o mu rahatsız etti acaba da demedim değil. ( ilk kez ek gıda verdim )

canım sen bakanlıgın verdiklerini kullanabilirsin bizim doktorumuz uyardı biz de güvendik parayla alıyoruz herkesin kendi seçimi:)
Benim bu konu kafamı kurcalayan bir konu oldu sağlık Bakanlığı'nın verdiği ilaçları begenmiyoruz ama aşılarını vurduruyoruz yanlış anlama sözüm sana değil bende tereddütte kalıyorum doktorlar böyle söyleyince özellerde aşı yapıyormuş duyduğum kadarıyla yanlışım varsa düzeltin ama ben hiç duymadım özelde aşını yaptırıyorum diyeni.saglik bakanlığı niye kötü ilaç versin ben bunu anlayamıyorum bedava yada ucuz olan bir şey kötümüdür.şuanda en kaliteli en pahalı olan bebek mamasını sağlık ocakları bedava verse neler konuşulur diye düşünüyorum

Canım ben de aynı endişeleri taşıyorum ama bu o anki tercih ben çocuk doktorumuza güvendiğim için küçük bir araştırma yaptım o ilaçları kullanmadım içim böyle rahat etti ama kullanan da cok fazla.. cok büyük tehlike arz etse zaten kaldırılır ilaçlar. bu nedenle kendi tercihi herkesin

Bizimki doğduğundan beri tüm kontrolleri ve aşıları özelde yapılıyo sağlık ocağına hiç gitmedik, yanlışın yok yani canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…