2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bebek tarhanası yapan varmı arkadaşlar tuzsuz domatessiz yapacağım bugün doktora sordum verebilirsin dedi tam buğday unundan yapacağım hiç tarhana yapmadım sıfırdan inşallah sever bebeğim
İnşallah sever canım rabbim tüm bebişlere önce sağlık sonra bol iştah versin Benim ki iştahını kaybetti çok mutsuzum

Bebek tarhanası yapan varmı arkadaşlar tuzsuz domatessiz yapacağım bugün doktora sordum verebilirsin dedi tam buğday unundan yapacağım hiç tarhana yapmadım sıfırdan inşallah sever bebeğim
Ben internetten aldım +6 ay ek gıda seti vardı içinde ruşeymli irmik var bebek tarhanası var bebek bisküvi içeriği vs bir sürü şey var. %100 doğal hepsi.

Ben doktor tavsiyesiyle tek tek vereceğim. Kabakla başladık bakalım.

ben tek tek vermeye başladım şimdi mesela havucu eline veriyorum daha önce tadım yaptım diye ilk defa tadım yaptırıyorsam sadec onu veriyorum

Evet canım başı terliyo normal zamanda da kafasu sıcak bebekler için nırmal bi durum bir çok damar kafalarından geçiyor
Yatakta emziriyorum mesela yatak ıslanıyor bizde başının olduğu yer ıslanmış oluyor
Aynen benim oğlumun kafasi çok terliyor emerken
Gece terleyince hasta olur mu endişesi var bende
Evet benim kızım da çok terliyor. Özellikle ten teması olursa terliyor yani koluma faln değdiğinde. Ben de emzirirken koluma agız bezlerinden koyuyorum en azından teri de çekiyor.
evet oturarak emzirince aynen kolum su içinde kalıyor dediğin gibi yaparım artık sağolasın

İnşallah sever canım rabbim tüm bebişlere önce sağlık sonra bol iştah versin Benim ki iştahını kaybetti çok mutsuzum
İştahsiz bebek çok zor sen hevesle yap sonra bebiş yemesin yoğurt veriyorum dudaklarını kilitliyor kafasını çeviriyor .inşallah iştahı açılır canım anlayabiliyorum üzüntünü

Ben internetten aldım +6 ay ek gıda seti vardı içinde ruşeymli irmik var bebek tarhanası var bebek bisküvi içeriği vs bir sürü şey var. %100 doğal hepsi.
Canim bende baktım nette gördüm ama ya yemezse sevmezse diye az yapacağım ilk olarak .inşallah oğlum yiğenimde çeker tarhana kavanozunu kucakliyor görünce çok seviyor tarhanayi

Ben tek tek veriyorum ama yanında bildiği bir tadı verebilirmişiz

Ben doktor tavsiyesiyle tek tek vereceğim. Kabakla başladık bakalım.

Sabah sordum akşam anca okuyabildim.o kadar koşturmacalı bir hayatım varki.teşekkürler cevaplar için.bu durumda bende önce tek tek vereyim kabak havuç ve patatesi sonra hepsini karıştırayım.

Kızlar yemek konusunda bebeklerinizi zorlamamanızı öneririm.ilk kızımda ben o hatayı çok yaptım.şimdi 4,5 yaşında kızım.inanın aşırı bir yeme problemimiz var.

Kızlar yemek konusunda bebeklerinizi zorlamamanızı öneririm.ilk kızımda ben o hatayı çok yaptım.şimdi 4,5 yaşında kızım.inanın aşırı bir yeme problemimiz var.
Zaten ağzını açmayınca yok açamazsın resmen kilitliyor sonrasında artık inşallah yiyen çoçuk olur da sıkıntı yaşamayız

Zaten ağzını açmayınca yok açamazsın resmen kilitliyor sonrasında artık inşallah yiyen çoçuk olur da sıkıntı yaşamayız
İnşallah.Bir annenin takabileceği en büyük sorun.hergün bugün ne yediricem diye düşünmek ya da yine aç yattı diye hayıflanmak öldürüyor insanı.o yüzden bu kızımda hiç zorlamıycam.ister yemesin ister 2-3 kaık yesin ama yemeye düşman olmasın.kızım kaşığı görmeye tahammül edemezdi o derece.bu cimcimemde biraz nane molla gibi ama değişebilir.2 gündür öğürüp duruyor kabak pürede:)

Daha yemi yeni tatlar annesi biraz zaman ve küçük prensese alışacaktır yemek yemeğe ne kadar zor birşey anne sütü rahatlığı varken başka bir boyuta geçiyorlar nerdeyse kolay değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…