2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar sebzeleri haşlayıp veriyoruz ama hiç tatları yok ya.. İyi mi yapıyoruz kötü mü bilemedim. Hiçbir şey doğal değil. Doğalını nereden bulalım ki :/ Bu sabah havuç haşlayım dedim, hiç havuç tadı yok. Ben yiyemedim kızım nasıl yesin =( Nerdee o eski tatlar :KK51:
Evet eskiden köy yerlerinde herşey doğaldı. Öyle besleniyorduk şimdi zor yani

Slm canim bizimde a

alerjimiz var similac alimentum kullanıyoruz pazartesi castro entolojiye gittik birsürü diyet verdi süt alerjisi var dedik ama çocuğun şikayeti bitmedi sen nasıl yol izliyorsun neler yapıyorsun ek gıdaya basladinismi
Canm daha başlamadık ek gıdaya. 23nisan doğumlu oğlum. Ben uzun süre diyet yaptım. Sonra Şikayetler bitmeyince dr benim diyetimi açtı mamaya geçtiğimizden beri bariz mukus yok ama yine de ekl gıdaya başladıktan bir süre sonra alerji testine götüreceğim

Canm daha başlamadık ek gıdaya. 23nisan doğumlu oğlum. Ben uzun süre diyet yaptım. Sonra Şikayetler bitmeyince dr benim diyetimi açtı mamaya geçtiğimizden beri bariz mukus yok ama yine de ekl gıdaya başladıktan bir süre sonra alerji testine götüreceğim
Bizimkide 23 nidanda dogdu pazar günü :KK66:

Kızlar 6.ayda göz muayenelerinizi yaptırmayı unutmayın. Bize dr bir dahaki kontrole göz muayenizi yaptırıp gelin dedi, hem de ek gıdayı konuşacağız dedi. Yarın göz doktoruna götüreceğiz bakalım, cuma günü de 6.ay aşısı var, haftaya da kontrol :/

Atak haftaları bu hafta netten araştırınca öğrendim bu haftalarda ne kadar doğru olur bilemiyorum ben başlamıştım en azından uyku saati uyku dalışı düzene girmişti diş çıkarınca herşey alt üst oldu

Ataksa çanuk geçsin ya zombi gibiyim :)
Dün ek gıda vermedim gece öyle rahat uyuduk ki erken mi acaba belki bağırsaklarının daha çok gelişmesi lazım
Bende bugün vermedim. Daha doğrusu verecek bişey bulamadım. Yoğurt yapamadım dün evde de onun yiyeceği meyve sebze yoktu. Bugünlük böyle olsun bakalım uykusu nasıl olcak akşam.

Uyku eğitimi tam olarak nasıl neler yapmayı düşünüyorsun
İnternette bir sürü yöntem var detaylı araştırmadım daha. Zaten genelde 6. ayda başlayın diyorlar.

diş felan çıkarıyor olmasın acaba
Bilmiyorumkş görünürde bişey yok ama

Ve ikici dişte çıkar inşAllah bu gece rahat uyuruz çok amin :)
Oy maşallah senin cimcimeye :))

Ataksa çanuk geçsin ya zombi gibiyim :)

Bende bugün vermedim. Daha doğrusu verecek bişey bulamadım. Yoğurt yapamadım dün evde de onun yiyeceği meyve sebze yoktu. Bugünlük böyle olsun bakalım uykusu nasıl olcak akşam.

İnternette bir sürü yöntem var detaylı araştırmadım daha. Zaten genelde 6. ayda başlayın diyorlar.

Bilmiyorumkş görünürde bişey yok ama

Oy maşallah senin cimcimeye :))
. Gece uyursa bana haber et bende vermim yarın

X