2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bebeklerinizi destekli oturtuyor musunuz?

Daha önceki sayfalarda da sordum ama sanırım kimse görmedi .

Benim bebeğim hasta oldu kaç gündür doktorlara gittik. Öksürük ve burun tıkanıklığı. Doktor antibiyotik verdi ama kullanmak istemiyorum dedim şimdi buhar makinesi aldık onunla 3 ilacı karıştırıp buhar veriyorum düzelir inşallah. Antibiyotik kullanmak istemiyorum ya :KK43: bir de birkaç güne eşimin memlekete gideceğiz düğün var uzun yol falan ne olacak bilmiyorum. Dikkat edin kızlar üşütmeyin bebişlerinizi.
Çok geçmiş olsun havalar tam hastalık havası

Dün yedirdiğini havuçlar ki iki üç parça kakasından bugün çıktı olduğu gibi :)
Evet havuçlar aynen çıkıyor. Daha sindiremiyorlar napsın bebişler :)
Kızlar bebeklerinizi destekli oturtuyor musunuz?

Daha önceki sayfalarda da sordum ama sanırım kimse görmedi .
Ben oturtuyorum 5. ayının başından beri. Kucağımda da sürekli oturtuyorum. Artık alışmaları lazım

Benim bebeğim hasta oldu kaç gündür doktorlara gittik. Öksürük ve burun tıkanıklığı. Doktor antibiyotik verdi ama kullanmak istemiyorum dedim şimdi buhar makinesi aldık onunla 3 ilacı karıştırıp buhar veriyorum düzelir inşallah. Antibiyotik kullanmak istemiyorum ya :KK43: bir de birkaç güne eşimin memlekete gideceğiz düğün var uzun yol falan ne olacak bilmiyorum. Dikkat edin kızlar üşütmeyin bebişlerinizi.
Aynı şeyleri yaşıyoruz çok zor bi süreç seni anlıyorum Bizde buhar makinesi kulanıyoruz ama hiç iyileşmiyo ne yapacagımı şaşırdım

5 ay 18 gunluguz ..sımdı aglama nobetı tutuyor uykusu gelınce...bana da mıgren nobetı gelecek bu gıdişle ..bı uyusa yok ...neler yapıyorum..uyuma dıyorum yıne durmuyor en son uyuyor 1 saat sonra kalkıyor..
Habıre kırklı gıbı davranıyor.stres olmayayım dıyorum demekle olmuyor.
.İkıncı cocugum..hersey ustuste gelınce..
ILK cocugum da 1.sınıfa baslayacak.nasıl duracak o kadar saat artık tek basına..
Ya sabır..sakin olmaya basarmalıyım..aslında ustesınden gelıyorum ama köşeye sıkıştıgım anda hadi gayret dıyen yok..
İyı kı sızler varsınız..ıyı geceler

Kizlar merhaba... biz 5 aylık 7 günlük olduk. Sadece anne sütü aliyor. Ama tek göğsümden.. fakat ben kizima yetmedigini düşünüyorum. Bundan dolayi yavaştan ek gıdaya gecsem mi diyorum. Ilk neyden tatdirmaliyim mesela ? Nasil bi düzene sokmalıyım kizimin beslenmesini..

Ek gıda konusunda 6 ayın dolmasını bekleyen bir ben varım galiba:KK43:
Canım 5. Ay tadimliklarla geçiyor her şeyden çay kasigiyla tattiriyoruz. 6. Ay tam anlamıyla ek gıdaya geçilecek öğün olarak. Artık ona da kahvaltı öğle yemeği ve akşam menüsü hazirlayacaz. Ben biraz araştırdım çok güzel monüler var bebeklerimiz için.

Kizlar merhaba... biz 5 aylık 7 günlük olduk. Sadece anne sütü aliyor. Ama tek göğsümden.. fakat ben kizima yetmedigini düşünüyorum. Bundan dolayi yavaştan ek gıdaya gecsem mi diyorum. Ilk neyden tatdirmaliyim mesela ? Nasil bi düzene sokmalıyım kizimin beslenmesini..
yogurttan kabaktan başla canım zaten bu ay verdiğin ek gidalardan kg almasını bekleme çünkü hem çok az veriyorsun hem tadımlık olduğundan her şey den veriyorsun. Sevip sevmediği şeyleri öğrenme ayı bu ay. Yine bebeğine sütün kg aldıracak. Emzirme saatlerini uzatma canım başlayınca.

Ihlamur çok iyi geliyo denemelisin

Günaydın kızlar isyandayım kızın yeni doğan gibi sürekli emmek istiyor gece gündüz demeden gece hiç uyumuyor bazen saat başı bazen iki saate bir uyanıyor artık uykusuzluktan zombi gibi oldum

yogurttan kabaktan başla canım zaten bu ay verdiğin ek gidalardan kg almasını bekleme çünkü hem çok az veriyorsun hem tadımlık olduğundan her şey den veriyorsun. Sevip sevmediği şeyleri öğrenme ayı bu ay. Yine bebeğine sütün kg aldıracak. Emzirme saatlerini uzatma canım başlayınca.
Mesela kabagi haslayip catalla ezip 1 cay kaşığı kadar mi verneliyim ?

Günaydın kızlar isyandayım kızın yeni doğan gibi sürekli emmek istiyor gece gündüz demeden gece hiç uyumuyor bazen saat başı bazen iki saate bir uyanıyor artık uykusuzluktan zombi gibi oldum

Günaydın canım. Uykusuzluk çook zor :/ Artık gece uyanmamaları gerekmez mi ya, riskli zamanları geçeli çok oldu. Kızım uyanırsa ben tekrardan geri uyutuyorum.

Bende 1 aydır öyleyim noluyo anlamış değilim her saat emmek istiyo o kadar süt ne arar kollarım dayanmıyo daha

X