2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Canımm sağolasın

Somon kuru geldi yiyemedim kefal Deniz balığıydı sevdim. Çipura toprak havuz bulmaya çalışıyoruz en azından karides yedim proteini bol diye naturel halde. Kefir ben içemem midem kalkar hemen ama karanfil limonlu su içerim bunlar güzel. Ben de sabahları incir yiyorum. Gün içerisinde iyi geliyor ama afedersin
Hep gazım var hep şişkinliğim. Tabi hareketsiz hayat da eklenince vücudum şişmesin de ne yapsın:))

Ya canım ben yazıların bazılarını kaçırdım da neyi çektiniz bi kaç sayfaya baktım da yine göremedim
Canım doktor kalp atışlarını gösterirken eşim telefondan video çekmiş ayrıca tüm muayeneyi de kayda almış tabi ben kalp atışı sahnesiyle ilgilendim :))

Somonu ben de sevmiyordum, aldığımız yerden dereotu, limon ve zeytinyağı ile sos yapıp onun içinde bekletmemi önerdiler, sonra da fırının ızgara teli üzerine koyup tüm sosu üzerinde kalcak şekilde pişir dediler. Öyle yaptım, yumuşacık oldu, rahat yedim. Deneyebilirsin sen de. Kefir içemiyorsan süt ve kayısı da aynı etkiyi yapıyormuş

Bunu bende araştırıyorum eğer karından usg ise bunlar sol tarafta görünüyor bebiş ve erkek oluyor diyorlar.

Aaaaaa bak ilki vajinalmiş kızınınki. Vajinal usg de soldaysa kız oluyor tutmuş seninki. İkincisi karındanmı vajinalmi

Bunu denerim canım çok teşekkür ederim kurutmadan kaç dakika da pişiriyorsun canım. Süt hiç içmemiş biriyim dengeler diye yoğurt ve peynire dayandım ama inşallah dengeliyordur.

Bak benim karından bunlar 6 ve 7 haftalık. Hep sağda teoriye göre kız olabilir :))

Eklentiler

• image.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 54
  • image.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…