2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba ben de tüp bebekçilerdenim.bizde 2 kese gördük.Rabbnim kucağımıza almayıda nasip etsin inş
Amin insallah.senin bebislerinde Hayırlı olsun canım. Benimki tek kese Rabbim kucağıma almayi nasip etsin.
Merhaba hayırlı olsun inşaallah. Benim de tüp bebek :) transferin ne Zaman olmuştu?
Canım 22 temmuz 3. Gün embriyoşu. Peki senin transfer ne zaman oldu.
Benim ara ara yokluyordu vurup gidiyordu.
Şimdi saatlerce sürüyor, daha da şiddetlenmesin diye dua ediyormm. Henüz kusma olmadı.
mide bulantisindan bahsetmişsinir. Maşallah 8 hafta olmuş tam olarak kaçinci haftada bulantı başlıyor. Ben şu anda 5+1 deyim ve hala bulantı yok. Sizde tam olarak kaç Günlükken oldu.

Bende o kitabı aldım dün. Okumaya başladım da kalın ya ne zaman biter bilmiyorum:) daha vaktim bol gerçi:)

Bende o kitabı aldım dün. Okumaya başladım da kalın ya ne zaman biter bilmiyorum:) daha vaktim bol gerçi:)
Güzel bir kitap ama bence ,en çok tavsiye edilen kitaplardan biri olmuş bloglarda zaten .ben çok meraklıyım bir kaç tane daha almayı düşünüyorum kitap hatta arayıştayım şimdi,beni rahatlatıyor böyle kitaplar okumak ve ufak da olsa endişelerimin cevabını orada bulmak

3 tane kitap aldım ben tavsiye etmişti arkadaşlarım. Diğer 2 si kolay biter de bu zor biter:) ayşe öner'in kitabını merak ediyorum bu bitince onu alacağım. Ne kadar çok bilgi edinirsek o kadar iyi:)

3 tane kitap aldım ben tavsiye etmişti arkadaşlarım. Diğer 2 si kolay biter de bu zor biter:) ayşe öner'in kitabını merak ediyorum bu bitince onu alacağım. Ne kadar çok bilgi edinirsek o kadar iyi:)
Diğerleri neydi Can'ım ? ben de bakınıyorum aynen öyle ne kadar bilgi o kadar iyi,işte birbirimizden tavsiyeler almak da çok güzel, ben ailemin ilk çocuğu ve iki tarafında ilk torunuyum arkadaşlarım arasında ilk evlenen ilk hamile kalanım çevremde hiç tanıdığım hamile olmadı en son 10 sene önce yengem hamileydi

Benim çevremde hamile ve doğuran çok ama yarısının verdiği bilgi gereksiz ve yanlış:) tecrübelerine güvendiklerimde var. Mesela annem, her verdiği bilgi benim için altın değerinde. Ama yine de okuyup değişik bilgiler edinmek de güzel. Diğer kitaplardan biri 9 ay 99 esma diğeri de başlarım şimdi anneliğe diye bi kitap. Eğlenceli bi kitaba beNziyor bakalım:)

Benim adetim geçti bir iki gün sonra başladı Can'ım , az azdı , şimdi yoğunlaştı ..
Herkesin bünyesi bir diil endişelenme..

Doğru diyorsun ama benim için gerçekten şaşırtıcı oluyor işte bazı şeyler :) annem var ,doktoruma çok güveniyorum annemin çocukluk arkadaşıdır kendisi bebekliğimden beri tanırım ,herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyor eşim de doktor ona da her an herşeyi sorabiliyorum ama yok merak işte illa kendim göreceğim bileceğim okuyacağım başlarım şimdi anneliğe yi biliyorum Şermin çarkacı zaten takip ettiğim ve beğendiğim bir isim hatırlattığın çok iyi oldu ,diğeri de ilginç bir kitaba benziyor bakacağım inşallah çok teşekkür ederim tavsiyelerin için

Benim transfer 26 temmuz. 5.gün embriyosu. Ben de pzt görürüm inş keseyi

hamile olduğumu öğrendiğimden beri vardı birazcık ama bugün baya bi arttı.yemek yediğim an karnıma kramp giriyo resmen hiç halim kalmadı.gittiğim hastanenin acilinde kadın doğum doktoru yokmuş ilaçlar zarar verebilir yardımcı olamıycaz dediler.2-3 hastaneye daha sorduk onlarda da yokmuş.devlet hastanesine gitsek eminimki yüzüme bakmıycaklar.biraz daha iyiyim sürekli ağrım kesildi ara ara kramp giriyo sadece.kahvaltılık acuka yemiştim o yapmış olabilir ama üşüttümde biliyorum kendimi az çok.senin nası geçti canım özel bişey kullandın mı yaptın mı

Allah sana sabır versin canım çok zor bi imtihan

Ah kıyamam sana ,çol geçmiş olsun zor gerçekten zaten baş dönmesi vs ayarımızı bozuyor bir de bu eklenince... Ben bolca muz yedim ve bol çok bol su içtim tatlım çünkü çok su kaybediyorsun biz doktora gitmedim çünkü eşim de çok endişelenecek bir şey olmayacağını söyledi -kanlı vs olmadığı ve çok uzun sürmediği sürece ,ayağıma çorap giyip kendimi sıcak tutup uzandım .yediğim şeylere dikkat ettim işte başka bir şey yapmadım maalesef karın Ağrı'sına dayanmak zor oldu ama

Bazı insanların vücudu hamileliğe bu şekilde tepki verebiliyormuş başlarda , Dr um normal dedi kabız olmaktan iyidir dedi.
Muz ye Can'ım faydasını göreceksin , bana iyi geldi

teşekkür ederim canım benim.eşim götürmek istedi benide bişey yapamıyvaklarını tahmin ediyodum ama.kanamam olsa tamam bişeyler ters gidiyo diycem ama dürekli kontrol ediyorum kanamam falan da yok.şimdi bende uzanıyorum inşallah yarına kadar geçer

Bazı insanların vücudu hamileliğe bu şekilde tepki verebiliyormuş başlarda , Dr um normal dedi kabız olmaktan iyidir dedi.
Muz ye Can'ım faydasını göreceksin , bana iyi geldi

evet bnmkide öyle oldu galiba.iyi gelicek herşeyi yedim şuan dinleniyorum daha iyiyim inşallah sabaha geçer teşekkür ederim destek olduğun için canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…