2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Selam arkadaşlar, kısmetse ben de nisan annesi olucam. Dr'a ne zmn gitmek gerekiyor? regl im bir gün geçtiğimde kan verdim.1044 çıkmış değerim.

Bir de ilk üçay da denize girebiliyor muyuz?

Ben 5 gün önce öğrendim hamile olduğumu. Doktorumu aradım kan testi sonucunu söyledim 10 gün sonra gel dedi salı günü gideceğim. Benim de regl 1 gün geçti bugun yine baktırdım 1313 çıktı.

Merhaba arkadaşlar.bende bugün hamile olduğumu öğrendim .beta 5 binin üzerindeydi. Ama biraz önce çok hafif kahverengi akıntı gelmiş çok telaş yaptım moralim bozuldu. Sizde de böyle oldu mu acaba :KK43:((( bir yıldır bekliyordum
Benden hala arada geliyor , dün gece biraz yürüdüm yine geldi , neyden kaynaklanıyor bilemiyorum.
Kan bile geldi iki gün az az , ağrım olmayınca aldırış etmedim , Dr um bazı kadınlarda olabileceğini , normal olduğunu söyledi.
Hamilelik bu herşeye hazırlıklı olmak lazım , ben bazen çok hayallere dalıyorum , sonra toparlanıyorum kurma diyorum hayal kendi kendime.
Allah'ım herkesin bebeğini korusun.:dua:

Sanki hamile değilim de hastayım resmen arkadaşlar ya , siz de böyle misiniz ?
Hiçbir şeyden zevk alamaz oldum , dışarı çıkmak istemiyor canm , hiçbir yerim tutmuyor hasta hissediyorum kendimi.
Çıkıp temiz havada ailemle sahil kenarında oturmak bile istemiyorum , oturamıyorum zaten anında belim ağrıyor :KK43:
Geçicek mi bu günler düzelecek miyim acaba:KK43:

Benden hala arada geliyor , dün gece biraz yürüdüm yine geldi , neyden kaynaklanıyor bilemiyorum.
Kan bile geldi iki gün az az , ağrım olmayınca aldırış etmedim , Dr um bazı kadınlarda olabileceğini , normal olduğunu söyledi.
Hamilelik bu herşeye hazırlıklı olmak lazım , ben bazen çok hayallere dalıyorum , sonra toparlanıyorum kurma diyorum hayal kendi kendime.
Allah'ım herkesin bebeğini korusun.:dua:
Moralim çok bozuldu canm bir yıldır istiyordum .pko hastasiyim. İnşallah rabbim herkesin bebeğini korusun. Yarın doktora gidecem erkenden

Op. Dr.Banu Çiftçinin videolarını anlayacağım biçimdeki anlatımını çok beğeniyorum arkadaşlar linki attım merak edenler hafta hafta gebelik aşamalarını takip edebilirler. Link açmazsa youtube tan yazıp izleyebilirsiniz.

Bu çok iyi oldu. Bende en ufak bir gebelik belirtisi olmadığı için eşim pek farkında değil olayın. Videoyu izlettim biraz, aa şimdi anladım ben falan Dedi :)

Kızlar merhaba bende 3 gün önce öğrendim hamile olduğumu sanırım daha 2-3 haftalık kan testi 94 xikti haftaya cumada doktor keseyim görmek için çağırdı inşallah herşey yolunda gider kızlar sizlerin ilk öğrendiğinde beta değeriniz kaçtı sizler kaç haftalık hamilesinz

Moralim çok bozuldu canm bir yıldır istiyordum .pko hastasiyim. İnşallah rabbim herkesin bebeğini korusun. Yarın doktora gidecem erkenden
Beta 5ooo demişsin , belki görebilirsin keseyi canım , olmadı progestan falan verir belki Dr önlemini alırsın her ihtimale karşı

Bu çok iyi oldu. Bende en ufak bir gebelik belirtisi olmadığı için eşim pek farkında değil olayın. Videoyu izlettim biraz, aa şimdi anladım ben falan Dedi :)
Daha erken canm belirtiler için , 6. 7. haftalarda da başlayabilir , eğer şanslıysan hiç başlamaz , kiminde olmuyor hiçbir sıkıntı :KK54:

Kızlar merhaba bende 3 gün önce öğrendim hamile olduğumu sanırım daha 2-3 haftalık kan testi 94 xikti haftaya cumada doktor keseyim görmek için çağırdı inşallah herşey yolunda gider kızlar sizlerin ilk öğrendiğinde beta değeriniz kaçtı sizler kaç haftalık hamilesinz
Benim ilk 225 çıktı tam adet günümde , sonra 24 binleri gördüm , şuan kaç bilmiyorum :olamaz:

Beş binin ustunde yazıyor tam yazmiyo canım . İnşallah hiç bisey olmaz ya. Artarsa gitsem mi acile acaba
Acilde pek birşey yapmıyorlar canm , sadece düşük önleyici progestan iğne yapıyorlar , hele kese bebek falan daha görünmediyse , benim ilki öyleydi kimyasal gebelikti bir iğne vurdular gönderdiler.
Ama benim beta o zaman 99 çıkmıştı , senin kimyasal olabileceğini sanmıyorum hiç

Beş binin ustunde yazıyor tam yazmiyo canım . İnşallah hiç bisey olmaz ya. Artarsa gitsem mi acile acaba

Hiç moralini bozacagın bişe yok ki orta da canım ya . 5 bin çok çok iyi bi değer yarın sen bi git doktora kese de görünür benim 3 bin de kese görünmüştü hafif bi kahverengi lekeden bişe olmaz inşallah sen çok ayakta durma yürüme ağır iş yapma yeter

Kan sulandırıcı iğne kullanan birtek ben varım galiba aranızda arkadaşlar.
Her yerim delik deşik mosmor oldu..
Ne yapayım bebeğime iyi gelsin de ben razıyım bu acılara:KK1:

Sanki hamile değilim de hastayım resmen arkadaşlar ya , siz de böyle misiniz ?
Hiçbir şeyden zevk alamaz oldum , dışarı çıkmak istemiyor canm , hiçbir yerim tutmuyor hasta hissediyorum kendimi.
Çıkıp temiz havada ailemle sahil kenarında oturmak bile istemiyorum , oturamıyorum zaten anında belim ağrıyor :KK43:
Geçicek mi bu günler düzelecek miyim acaba:KK43:
Ayni haldeyim canim. O kadar yoruluyorumki. Insan otururken yorulurmu ya. Yatiyorum yoruluyorum ituruyorum yine yoruluyorum. Bunalip disari cikiyorum bu seferde ertesi gun bile yorgunlugu atamiyorum. Allahtan yaz tatili yoksa ders falan yapamazmisim :)

Ayni haldeyim canim. O kadar yoruluyorumki. Insan otururken yorulurmu ya. Yatiyorum yoruluyorum ituruyorum yine yoruluyorum. Bunalip disari cikiyorum bu seferde ertesi gun bile yorgunlugu atamiyorum. Allahtan yaz tatili yoksa ders falan yapamazmisim :)
Benimki yorgunlukta diil canm , hasta gibiyim işte , keyifsiz bitkin tarifi yok ama geçicek ben inanıyorumm:işsiz::işsiz:

3128 çıktı ilk öğrendiğimde. Başka test yapmadım. Oradaki görevli 4 haftalık olabilir dedi

X