2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benim adamında tüp bebeğe kadar bu işlerle bi katkısı yoktu
Bende pko var yumurtlana tembelligi falan da dedi hatta.esiminde degerleri sinirdaydi.bu bayramda biz koye gittik orda kaymaklar tereyaglar peynirler ve temiz hava iyi geldi sanirim gelir gelmez calismaya basladik onun etkisi olabilir.firsatiniz varsa is hayatindan stresten uzaklasin

eylullum eylullum cnm gözün aydın darısı bize inşallah ya her gece bebekle ilgili rüyalar görüyorum benim de yarın randevum inşallah bir sıkıntı olmaz da keseyi gorurum içim rahatlar bi sonraki kontrole ne zaman çağırdı

teşekkür ederim canım.evet darısı başınıza.ben şimdi cinsiyeti merak etmeye başladım.

kızımın usg fotosu ile karşılaştırdım , aynı gibi. :)

ben dün rasgele bir doktora gittim.
kendi doktoruma haftaya başlayacağım.

Peki nasıl kullandiniz ? En fazla 12 saat kullaniliyormus sanirim. Bi de 2-3 saatkullanip takip cikarmak sorun oluyor mu?
Ben gece yatmadan önce çıkarıyodm gündüz sürekli takıyordm arada çıkarsam da genelinde takıyodum saat falan tutmadm valla

günaydın kızlar ,

dün gittik keseyi görmeye tekrar , bebeğimin kalp atışını da duyduk çok şükür :nazar: Darısı sizlere arkadaşlarım :KK60:
Gözün aydın canım.vajinal mi baktı karından mı?dün ben 5+3 tüm karından sadece kese göründü.şehir dışına çıkacağım için mecbur 6 gün sonrasına aldım randevuyu tekrardan o zaman 6+ 2 olucam.karından yine kalp atışı duyulmaz gibi geliyor

Merhaba kizlar.bende allah izin verirse nisan annesi olacagim.2. Kez annelik duygusunu yasayacagim.sata gore dogum 8 nisan gözüküyor ama gec dollenme soz konusu sanirim keseyi daha goremedik.dünkü testte beta 1150 cikti bakalim pazartesi kontrole gidicem.hayır li haberler aliriz saglikli hamilelik geciririz inşallah hep birlikte

Gözün aydın canım.vajinal mi baktı karından mı?dün ben 5+3 tüm karından sadece kese göründü.şehir dışına çıkacağım için mecbur 6 gün sonrasına aldım randevuyu tekrardan o zaman 6+ 2 olucam.karından yine kalp atışı duyulmaz gibi geliyor

karından göremedik , vaginal baktı :)

eylullum eylullum gözün aydın,darısı bize inşallah.

Bende yabanmersini kurusu aldım.Tatlı hiç bir şey yiyemediğim için gün içinde ara ara hem tatlı niyetine hemde faydalı diye yiyordum.Ama internette hamileler için çok faydalı diyende var,zararlı diyen de.Bilgisi olan varmı?

Bende pko var yumurtlana tembelligi falan da dedi hatta.esiminde degerleri sinirdaydi.bu bayramda biz koye gittik orda kaymaklar tereyaglar peynirler ve temiz hava iyi geldi sanirim gelir gelmez calismaya basladik onun etkisi olabilir.firsatiniz varsa is hayatindan stresten uzaklasin
Kesinlikle katılıyorum bizimkiside tatilde oluvermiş :anneadayı:

Merhaba herkese mart annesi sanıyordum ama bugün ilk muayenemizi olduk nisan 6 çıkıyor ultrason kağıdında gunugune dogarmi bilemem çok heyecanlıyım yaa bebisimle tanıştım çok güzel bir duyguydu hatta dr sesini cikartmayinca endiselendim bi an acaba yokmu diye

selam kızlar
idrar yollarım iltihaplandı sanırım acayip yanmam var, akşam doktora gidicem bakalım şimdilik geçici çözümlerle uğraşıyorum. siz ne durumdasınız? idrar testi yapıldı mı doktora gider gitmez, ben 15 gün sonra gideceğim için merak ediyorum

X