2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
neyse hiç katılmadığım listeye de giremedim dün kanda 1.33 gü görünce dr 2 günsonra test günün illa o günde yap dedi .elde var 0 :KK43:

Kizlar günaydın. .. bende 22 agustosa aldim randevuyu hem keseyi hem insallah tabi kalp atislarini duymak istiyorum. Haftaya aile hekiminde kan tahlillerimi yaptirip doktoruma öyle gidicem. Bugün 6.haftaya girdim 22 agustos ideal degil mi kizlar daha once dusugum oldugu icin bu sefer temkiniyiz insallah hersey yolunda gider.. bu arada benim goguslerim cok sızlıyor ve kasiklarim cok agriyor ne zaman gecer ki.

Kızlar merhaba . Bebisim cuma günü 6+1 olacak doktora gidecez. Sizce kalp atışı da duyulur mu :KK200::KK68:
İnşallah duyulur canım ya ben de hiç bilmiyorum, bana da doktorum 16sından sonra gel demişti, dayanamadım ctsiye randevu aldım, ben daha keseyi de görmedim bakalım hem keseyi görüp hem kalp atışını duyarız inşallah :dua::KK200:

Kızlar merhaba . Bebisim cuma günü 6+1 olacak doktora gidecez. Sizce kalp atışı da duyulur mu :KK200::KK68:
Merhaba cnm bdtmiz aynı bende cuma gününe randevu aldım ama sanki sadece keseyi görürüz gibi geliyor haftaya da kalp atışları için cagirabilir tabi herkesin aynı olmuyor ama kendimi kalp atışı için sartlamayayim diyorum beklenti içine girince olmayınca üzülüyorum inşallah duyarsın

eylullum eylullum cnm gözün aydın darısı bize inşallah ya her gece bebekle ilgili rüyalar görüyorum benim de yarın randevum inşallah bir sıkıntı olmaz da keseyi gorurum içim rahatlar bi sonraki kontrole ne zaman çağırdı

neyse hiç katılmadığım listeye de giremedim dün kanda 1.33 gü görünce dr 2 günsonra test günün illa o günde yap dedi .elde var 0 :KK43:
Canim benim üzülme. Bende 20 aydir bebek isteyen ve düşük yasayan biri olarak cok iyi anliyorum seni esim tedavi olmayi bile kabul etmemisti .senin yaninda olan bir esin var ne mutlu ki .. inancini kaybetme gerisini Allaha birak

Merhaba, benim de dün bat günüm dü kan testi 26,27 çıktı.. Cumartesi tekrarlayacağım. Son adet tarihim 14 temmuz 2016.. Allah izin verirse doğum tarihi 20 nisan 2016... Değerlerimin katlanması için herşeyin yolunda olması için dualarınızı bekliyorum..

Ayrıca hamilelik ayarları nerden yapılıyor. Ben sizin imzanın altındaki linke tıklıyorum beni sadece ana sayfaya atıyor

İnşallah duyulur canım ya ben de hiç bilmiyorum, bana da doktorum 16sından sonra gel demişti, dayanamadım ctsiye randevu aldım, ben daha keseyi de görmedim bakalım hem keseyi görüp hem kalp atışını duyarız inşallah :dua::KK200:
İnşallah canım kalp atışını duymayı istiyorum :)

İnşallah canım kalp atışını duymayı istiyorum :)

Merhaba cnm bdtmiz aynı bende cuma gününe randevu aldım ama sanki sadece keseyi görürüz gibi geliyor haftaya da kalp atışları için cagirabilir tabi herkesin aynı olmuyor ama kendimi kalp atışı için sartlamayayim diyorum beklenti içine girince olmayınca üzülüyorum inşallah duyarsın
Bende duyarız gibi geliyor inşallah saglicakla duyariz :)

Maydanoz detoks için falan da kullanılır ya o açıdan güçlü bir besinmiş. Düşük yapmaya sebep oluyormuş. Ama tabi fazla tüketimi ya da suyunun içilmesi riskli. Kahvaltıda yenen miktardan bişey olacağını sanmam. Ben haşlanmış Mısırı fazlaca tüketmek istiyorum da ondan sordum :)
kızlar maydanozu genelde doktorlar tavsiye etmez düşüğe sebep olur

Canim benim üzülme. Bende 20 aydir bebek isteyen ve düşük yasayan biri olarak cok iyi anliyorum seni esim tedavi olmayi bile kabul etmemisti .senin yaninda olan bir esin var ne mutlu ki .. inancini kaybetme gerisini Allaha birak
benim adamında tüp bebeğe kadar bu işlerle bi katkısı yoktu

Merhaba, benim de dün bat günüm dü kan testi 26,27 çıktı.. Cumartesi tekrarlayacağım. Son adet tarihim 14 temmuz 2016.. Allah izin verirse doğum tarihi 20 nisan 2016... Değerlerimin katlanması için herşeyin yolunda olması için dualarınızı bekliyorum..

Ayrıca hamilelik ayarları nerden yapılıyor. Ben sizin imzanın altındaki linke tıklıyorum beni sadece ana sayfaya atıyor

Hayırlı olsun.

Bende de aynı sorun var, kaç kere denedim ana sayfaya atıyor. Bilgisayar kısıtlamasından mı bilmiyorum. Yönetime mesaj attım geri dönmediler.

benim adamında tüp bebeğe kadar bu işlerle bi katkısı yoktu
Niye böyle bu erkekler anlamiyorum. Doktorum sadece esinizinde üroloji ye gorunmesi gerek demisti çünkü sperm degeri sinirdaydi.ona bile gitmedi neymis acip gosteremezmi elletmezmis.. hamile kalmistim 5kez alttan muayene oldum .hakkinda hayirlisi olsun canim bu ay calis insallah yeniden burda görürüz seno

X