2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar hastaneden şimdi geldim ay çok sinirlerim bozuk bu devlet hastanelerinde ki doktorlari özellikle en uyuzlarini insanı kansr edenimi koyuyorlar. Normalde özele gidiyorum tahlillerim için gitmisken muayne olayım dedim. Doktor önce bi tersledi neden kadın doğum alıyorsun gebe polikinligine almiyorsun diye bi kızdı. Neyse geçtim muayneye karından göremedi bebeği daha doğrusu bana pek uğraşmadi gibime geldi ekranı bana gostermiyor neyse sonra alttan baktı çok şükür alltan göründü bebeğim 6+1 günluguz doktor kalp atışını gordugunu söyledi ama bana birşey dinletmedi bn duyamazmiym dedim kalp atışını ben görüyorum diyor. Ay valla bebeğimin iyi haberini aldigima doğru düzgün sevinemedim ekranı gostermedi tam goremedim minigimi çok moralim bozuk ne biçim insan bunlar ya Allah kimseyi dusurmesin devlet hastanesine

Evet inşallah değerlerin iyi olur tedavi ile. Şeker ilk defami bu şekilde yüksek çıktı canim

Amin canım. Terbiyesiz oluyor bazıları. Sen yine özele git en iyisi yok yapacak bir şey yok gibi

canım bebeğinin iyi olduğuna çok sevindim haklısın devlette çok ilgilenmiyolar ama malesef herkes de özel hastaneye gidemiyo ki

Allah sabır versin sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Arkadaşlar ben aranızdan ayrılacağım galiba bu sabah kanamam başladı yoldayken...ordudan Ankaraya giderken sungurlu devlet hastanesine gittim yolda Dr kese bozulmuş muhtemelen düşecek dedi...progestan aldım ama sağlıksız bir gebelikse bi faydası yok zaten bi kaç güne belli olur sanırım...kendinize iyi bakın...dilerim bebeklerinin sağlıkla alırsınız kucağınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…