2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hosgeldin hayirli olsun bebisin sag saglim kucagimiza almak nasip olur insallah

Cuma günü doktora gitcem nasip olursa o zaman 6+1 olucam. Keseyi gorur ve kalp atislari duyarim inşallah. Kasik agrisi kayboldu ilk bebeğinde fena kasilma olurdu bunda pek yok kiz olucak gibi hissediyorum. Oğlum vardi önce... Gece uyuyamiyorum oglumdayken çok uyurdum ne olucak halim:)

Valla bende acaba duruyor mudur diye dusunuyorum bazen. Ama hafta sonu ilk bulantimi yasadim insallah keselerimiz bebeislerimiz ile doludur

Kızlar benim bugün randevum vardı. Doktor herşey yolunda görünüyor kesemiz 13 mm olmuş haftaya kalp atışlarını duyarız dedi.

Kızlar benim bugün randevum vardı. Doktor herşey yolunda görünüyor kesemiz 13 mm olmuş haftaya kalp atışlarını duyarız dedi.
Ya bana neden dr dun bebegi gormemiz lazimdi normalde dedi... Senin gibi gittim ben de 5arti5 iki gundur olu gibiyim goremedik diye

Valla bende acaba duruyor mudur diye dusunuyorum bazen. Ama hafta sonu ilk bulantimi yasadim insallah keselerimiz bebeislerimiz ile doludur
Benimde mide bulantisi oluyor ama kusamiyorum maalesef. Asermelerim başladı ne bulursa yiyorum maşallah:))) gecen çok kustum. Sonrasinda kusmamak için kendimi tutuyorum ya. Oglumdayken ilk zamanlarda çok kusmusum. Bunda bi cix yok inşallah keseyi gorur ve kalp atislari duyariz Tek dileğim bu.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…