2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aynen canim nur çok haklısın. Benim de kalp atışı ni çok merak ediyorum ama Biz o tarihte izinde olcaz . Ben mecburen 3 hafta sonra duyucam kalp atışını. Eşimle dün tartistik çocuğu sürekli ultrasona sokup duruyorsun radyasyon yiyor senin yüzünden dedi yasakladi kalp atışını kadar ultrasona girmeyi. Halbuki sadece 2 kere gördük . İlk tanı koyulurken gördük.
Bir de benim rapor almam gerekiyordu agir işlerde çalışamaz diye . Bide mecbur o doktor baktı. Sınır oldum ya sanki bi kendi düşünüyor çocuğu.
Neyse 3 hafta sonra görüruz bidaha kalp atışı için.
Esim bana da kiziyor o konuda ya, halbuki radyasyon yok yani..
Ya bana neden dr dun bebegi gormemiz lazimdi normalde dedi... Senin gibi gittim ben de 5arti5 iki gundur olu gibiyim goremedik diye
Canim cok takiyorsun bak karnindan bakti ve o zamanda gormemesi cook cok normal..

Kizlar ben ise gidemedim, rapor almaya gittim doktoruma. Hadi gel istersen bi bebegini de kontrol edelim dedi, ben de dunden razi hemen dedim :) bakiyorum kese bos bos sonra bir noktada durdu bak kalbi atiyor dedi pit pit pit kimildiyordu nasil biseydir bu :') ben daha bebek yok galiba derken kafami cevirmemle kalbini gormemiz bir oldu. Cok sukur, size de nasip olsun insallah. Bebegin boyuna gore 6+2deymisiz.

Arkadaşlar ben aranızdan ayrılacağım galiba bu sabah kanamam başladı yoldayken...ordudan Ankaraya giderken sungurlu devlet hastanesine gittim yolda Dr kese bozulmuş muhtemelen düşecek dedi...progestan aldım ama sağlıksız bir gebelikse bi faydası yok zaten bi kaç güne belli olur sanırım...kendinize iyi bakın...dilerim bebeklerinin sağlıkla alırsınız kucağınıza

Canimm benim içini karartma ne yazılıysa o bu zaten Allahin takdiriyle gerçekleşen mucizevi bi durum değilmi hiç bilemeyiz

Kizlar ben tup bebekle hamile kaldi. 27 gundur crione jel kullaniyordum son 4 tane kalmisti ama dun aksam artik ölecegimi fln dusundurecek kdr kotu edince beni bugun doktora fln sormadan biraktim. Dun resmen bebek fln istemiyorum diye agliyordum o derece mahvetti beni.hormon seviyesini ziplattigini dusunuyorum. Dua edin bize insallah artik progestona fln ihtiyacimiz olmadan tutunmusuzdur birbirimize.

Kizlar ben ise gidemedim, rapor almaya gittim doktoruma. Hadi gel istersen bi bebegini de kontrol edelim dedi, ben de dunden razi hemen dedim :) bakiyorum kese bos bos sonra bir noktada durdu bak kalbi atiyor dedi pit pit pit kimildiyordu nasil biseydir bu :') ben daha bebek yok galiba derken kafami cevirmemle kalbini gormemiz bir oldu. Cok sukur, size de nasip olsun insallah. Bebegin boyuna gore 6+2deymisiz.
Çok sevindim cnm bende ablamda görmüştüm o pıt pıt atışı mucizevi bir görüntü çok etkileyici tebrik ederim

Ya kizlar benim bugun agrim var saniyelik boyle giriyo 2 3 saniye siddetli sonra geçiyor oglende tam genital bolgem zonkladi sanki tarifte edemiyorum boyle agrilari olan var mi

Kizlar ben tup bebekle hamile kaldi. 27 gundur crione jel kullaniyordum son 4 tane kalmisti ama dun aksam artik ölecegimi fln dusundurecek kdr kotu edince beni bugun doktora fln sormadan biraktim. Dun resmen bebek fln istemiyorum diye agliyordum o derece mahvetti beni.hormon seviyesini ziplattigini dusunuyorum. Dua edin bize insallah artik progestona fln ihtiyacimiz olmadan tutunmusuzdur birbirimize.
Ben de bayadır kullnyrm cnm naptin ki okadar sormadan birakmasaydin keske

Canim kendi kafana gore birakma.. bende kullaniyorum.. onun hicbir zarari yok. Ben kendiliginden kaldigim halde kullaniyorum. Haklisin.. tamamen hormonlar degisiyor.. ama 12 haftaya kadar kullanmamiz gerek..

Canim benimde tup bebek. Bana 12. Haftaya kadar kullan dediler bugun iki kutu daha aldim. Benimde dengem bozuldu onceleri ama simdi daha iyiyim gunde kac tane kullaniyrdun?

Bende yeni geldim doktordan 5 hafta bir günlükmüş bebişim doktor düşük tehlikesi falan yok gayet iyi dedi. Kesesinide gördük 15 gün sonra kalp atışı duymaya çağırdı.
Bende aynıyım seninle bugun bende ilk defa gttiğim için kan testi istedi 4470 cıktı suan erken karından görünmez dedi vajinal bakılacak kadar zamanım yoktu iki saatlik yol ilçeden ile gittim. Sizce değer iyimi

Bende aynıyım seninle bugun bende ilk defa gttiğim için kan testi istedi 4470 cıktı suan erken karından görünmez dedi vajinal bakılacak kadar zamanım yoktu iki saatlik yol ilçeden ile gittim. Sizce değer iyimi
Benimki karnımdan göründü sana karnından bakmadımı

X