2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yumurtaya can veren allah bebeği ne Zaman vereceğini bize sormuyor o kadar uğraşan planlayan ve çabalayan insan var ki gebe kalmak için kız senin çevrende ne çok fesat insan var
Sorma sorma daha önce hiç bu kadar fesat insan olan bi yerde çalışmadım .
Bana şimdi öteki bayan tayin e gidecek onun büroyu da yıkmaya çalışıyorlar.
Eylul de okulum açılacak. Valla uğraşmam yani . İnşallah yıkamazlar.
Daha isim olarak kötü yerlerde çalıştım ama bi birlik vardı. Burası güya en iyi isimlerden birine sahip güya iyi bi yer . Ama insanlar işte.

Kızlar size pek iyi haberle gelemedim. .
Tahlil sonuçlarını gösterdim doktora.
Şekerim 143 çıkmış. Çok yüksek . Tok karna bile yüksek dedi ve şeker diyeti yapmamı istedi..
Ayrıca TSH da 4.4 çıktı yani o da hızlı çalışıyor yüksek. . Bunun için de dahiliye ye git dedi..
TSH ailemde var o hadi neyse de şeker neden yüksek çıktı. Ben o kadar dikkat ediyorum sporuma beslenmeme. Fazla kilomda yok. Neyse 11 gün sonra izne gideceğiz. On gün dikkat edicem. Giderken bi tahlil yaptiricam.
Bide yeterince su icmedigimi söyledi.
19 unda kontrole gel kese nin boyutuna bakıcaz dedi.

Sıkma canım canını ıllakı ılacla dıyetle dengelenır

Canim ikisi de hallolmayacak bir sey degil sen canini sikma. Hallolur ikisi de allahin izniyle

Kizlar merhaba bnde adanaliyim yas 24 bugun kana baktik 440 daha kese gorunmedi pazartesi gideicem kese icin ara ara lekelenmem oluyodu doktor progestan ve bebe aspirini verdi mayista bi dusuk yaptim insallah bunda oyle bi sey olmaz bni en iyi siz anlarsiniz bnm icinde dua edin

Merhaba. Bende aranizdayim.. 2017 şubat anneleri takip ediyordum. Ama doğum tahmin tarihi 9 mart. Şubat yada martta olacak nasip olursa. Bu ikinci bebeğim. İlk bebeğimi 7 aylik hamileyken kaybettim gecen sene.. Kaybettikten 10 ay sora 4. Denemede hamile kaldim Cok şükür. Cok zor aylar gecirdim İnşallah Rabbim saglikca kucagimiza almaya nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…