2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar kabızken afedersiniz ıkınmak düşüğemi neden olur ? Nette oyle yazıyor malesef kabız oldum bende ve ıkınmak zorunda kaldım
Gerçekten mi , ben son Zaman'larda çok ıkınıyorun offf. Sürekli kabızım neler denedim ama geçmedi . Ilınınca kasıklarımda ağrı oldu 2 gün önce , korktum ve artık ıkınmıyorjm . Umarım patlamam . Artık yemek istemiyorum hiçbir şey . Karnım şiş sürekli .

Evet canım doktor bana da kabız olmamam için bi liste vermıstı ama nasıl yapıcam onu calısıyorum bısey yedıgım yok canım hıcbısey ıstemıyo aslında kayısı iyi gelıyodu ama onuda mıdem almadıgı için bıraktım simdi suyun içine atıp oyle hem suyunu hemde kendını yıcem bakalım ins iyi gelır ne zormus ya korkuyorum bısey olur dıye

Mide bulantıların da başladı mı Canım ?Bende sürekli kayısı yiyorum ve çorba içiyorum. Ekmek yemiyorum . İnşallah düzene girer . Şu probiyotik yoğurtları deneyeceğim bakalım onlar işe yarar belki .

Kızlar kayısı yiyin ben hiç kabız olmadım inşallah olmam da zaten pimpirikliyim minibüsler tumsekten geçerken falan korkuyorum cok

Ben daha hic gitmedim doktora muayene icin sadece kan degerlerim artiyormu diye bakildi. Tup bebek oldugu icin doktorum haftaya persembeye randevu verdi. Hem kalp atisi hem kese aradan cikaralim dedi herhalde.sonra baska doktor bulmam gerekecek. Cok meraktayim

Meraba arkadaslar bende 6 haftalik bi mart annesiyim insallah.dun gittim doktora iki kese gordu ama biri kanama olabilirmis dagilir zamanla dedi pek aklim almadi ama yada ikiz on gun sonra tekrar bakilicak

Aynen ben de yükselişe bakıldı cuma gtcem kalp duyulur mu ben kese gorsek diye teselli buluyorum seninle ayniyiz

Bana da alttan görünür ama bakmayacağım dedi bebekte 7 mm görünüyor sizinkine göre küçük yani. Sanırım o yüzden çok net konuşmadı.
Bana 7+1 görünüyor hafta olarak dedi,gelişimi hızlı olabilir ama yanılmalar da olur dedi. Bence o mm hesapları çok sağlıklı değil bu haftalar da. Bi de alttan bakmadığı için öyle olmuş sizde bence

Evet canım sabah işe gelırken arabada bulanıyo renk atıyo yuzum sonra tuzlu domates peynır yıyınce gecıyo ama beyaz ekmek yiyemıyorum bırdaha saat 12 gıbı acıktım corba ıctım lımonla hep eksı seyler cekıyo canım eve gıdınce patates haslıcam ustune lımonla yıcem inanılmaz canım cektı sabahtan beri lımon dıye ölcem .. bırde aksam hemen uyuyorum bayılmıs gıbı gunduz oyle uykum gelmıyo da aksam baygın uyuyorum

Progestani fitil olarak kullanan var mi arkadaslar? Sonrasinda kokulu bir akintim oluyor acaba fitil mi yapiyor ki

slm kızlar bizde gittik bugün kontrole 5+2 görünüyo ve 5mm dedi 10 gün sonra tekrar çağırdı ama kızlar bi sorunum var heyecandan unutmuşum sormayı eşimin il dışı eğitimi var bende memlekete gitmek istiyorum yol sorun olur mu acaba tekrar sormam gerekecek çünkü yol uzun ığdırdan ankaraya uçakla 1,5 saat sürüyo ordan da bi 4 saat konyaya ne yapsam riske hiç atmasam mı burdada yalnız kalmak istemiyorum

http://dualaroku.com/bebegin-saglikli-dogmasi-icin-okunacak-dualar/ kızlar bu lınkten dua okuyabılırsınız bebegınıze ben ılk ogrendıgımde. Beri sureklı okuyorum nıtekim suan içerde olusmak için mücadele verıyor rabbım yardım etsın diye saglıklı dogsun ve hayırlı bır evlat olsun diye artık ezberledim hem daha guvende hıssedıp bebegıme yardım ettıgımı dusunuyorum

Benim hamileligimin tek belirtisi her sabah uyandigimda kosa kosa ciktigim tuvaletimdi. Bugun cikmadim zaten ipin ucundayim riskli oldugundan acaba bisey mi oldu diyorum

Bakalım inşallah öyledir. 23 Temmuz'da gideceğim artık o zaman hayırlısı ise şöyle güzelcene görürüm inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…