2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Başta baya zorlandım ama şimdi alıştım, büyüklüğünü düşünmeyip bol suyla yuvarlıyorum Bende bi de kalsiyum magnezyum hapı var, o daha da büyük düşün halimi

Ay hadi ya işkence resmen o hapları yutmak ben baya bi yaşıma kadar hap yutamazdim babam hap yutma dersi verirdi bana sonra alistim ama büyükleri hala gözumu korkutuyor

Ay hadi ya işkence resmen o hapları yutmak ben baya bi yaşıma kadar hap yutamazdim babam hap yutma dersi verirdi bana sonra alistim ama büyükleri hala gözumu korkutuyor
Hahah beni de bi panikletiyodu aynı şekilde hatta hap boğazıma takılıp kusmuşluğum var ama sonra sakin oldukça rahat yuttum

Başta baya zorlandım ama şimdi alıştım, büyüklüğünü düşünmeyip bol suyla yuvarlıyorum Bende bi de kalsiyum magnezyum hapı var, o daha da büyük düşün halimi

yuru mutlaka 20dak yuruyorum hemsire ihmal etme yuru demisti ben sabah aksam kullaniyorum uzun zamamdir tup bebek benim

Benm normalde çok ayakta durmam yasak ya ondan cnm neyse evde dolanrm artk ilacı kyllanfiktan hemen sonrami yuruym yoksa biraz uzanıp öylemi

Bizim daha önce kalorifer di çok fazla kromu vardı 5senedir doğal gaz oldu çok memnunum hem havası daha temiz hemde daha hesapli benim evin güneş gördüğü için faturam fazla gelmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…