2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar bebek düşüyor cok üzgünüm ama artık söylencek söz kalmadı. Allahım hepinize sağlıklı dogumlar evlatlar nasip etsin

Canım doktor mu söyledi? Yoksa kanamalarından dolayı kendin mi böyle düşünüyorsun? İnşallah evham yapıyorsundur
Allah yardımcın olsun

Zaten migdem hassas iyice mahvolucam sanrm neyse bebislerimiz iyi olsunda bunada katlanıriz

Kızlar bebek düşüyor cok üzgünüm ama artık söylencek söz kalmadı. Allahım hepinize sağlıklı dogumlar evlatlar nasip etsin

Doktorda değilsen gitmelisin hemen canm belki düşmuyordur? Hem bebek biraz büyük sanirkm kendin düşürmen çok zor olur yanında kmse var mi

Aynen canım ben de aldım şişkinlik de olsa rahatsız oluyorum bebeğe zarar veriyorum gibi hissediyorum. Düğme açık gezmekten bir hal olmuştum. Tavsiye ederim herkese daha erken tribe girmeyelim diye düşünmeyin çok rahatt :)))

36 beden aldım ben şimdilik tam oldu. Hatta bir tane de kapri aldım bel lastiği düğmeli bedenine göre bollaştırıp sıkılaştırabiliyorsun. Fiyat da lcw da çok uygun.

Ay tamamen o sebepten elim gitmemişti Hatta alırken baya çekindim ama bi giydim ki dünya varmış yahu

Kızlar ya bnm göğüsucundaki kötülük gitmeye başladı ya 9+5 deyim ileriki Zaman'larda gider diye okumuştum ama daha çok erken değil mi bi şey mi oldu acaba
Belirtiler kesintisiz devam etmez ki, arada artar arada azalır. Senin stresli olman daha zararlı. Rahatlamaya çalış. Tabi ki biz senin yaşadıklarını yaşamadık. Ama bebişini düşün...
Ben defactodan aldım. Hani çocuk pantolonlarında düğme ile daraltma şansın oluyor ya. Öyle ayarlayabiliyorsun. Göbek büyüdükçe büyütme şansın var yani.

Ay neyse ben de diyordum ki bu tshitleri sevmeyen bi ben miyim diye. Çok sevindim. Ben de hep düz olanlarına bakıyorum. Onlar da pek az. Şimdi üst kıyafetler oluyor da kışa doğru yeni bir şeyler almak gerekecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…