2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
selam kızlar.

ben hala yüzüstü yatıyorum,başlarda sıkıntı olmaz demiştik şimdi 3 ayın içindeyiz.sorun olur mu acaba bilen var mı

hayir pek cikmaz ilac genelde idrarla beraber cikiyor sorun olmuyor takma kafana bu kadar bulantisi yok .sagkik ocagindan yazdirmaya basladim ben eskidwn 70 kusur veriyordum simdi yazdirinca 9 liraya aldim.

Bakalım ayin 23. Tekrar gidicem doktora daha ne kadar kullanmam gerekiyor sorucam. Benim sağlık ocağı kaydim malesef daha annemlerin orda sağlık biriminemi ne gitmek gerekiyormus onunla uğraşmak lazim

selam kızlar.

ben hala yüzüstü yatıyorum,başlarda sıkıntı olmaz demiştik şimdi 3 ayın içindeyiz.sorun olur mu acaba bilen var mı
Ya ben tam yüzüstü yatmasam da yarım yana dönük o şekilde yatıyorum bazen, bişey olmaz bildiğim kadarıyla ama çok da yatmamaya çalışıyorum yine de.
Kizlaar sizdede giyinirken kasiklarinizda agri oluyo mu corap bile giyerken sanki hafif agrim oluyo benim
Olmaz mı :/ tek ayağı kaldırdığım an hop başlıyor..

Kızlar bebek düşüyor cok üzgünüm ama artık söylencek söz kalmadı. Allahım hepinize sağlıklı dogumlar evlatlar nasip etsin

İlaç çıkmıyor mu o zaman canm

Cikmiyor canim. İlaci sik iceriye zaten ilacin tutulacak yeri var. Ucunu kiriyorsun iceri sikiyorsun. Sonra kalk yuru. İlac oyle asagi inmiyor dusundugun gibi. Yurumek faydali. 15-20 dk yuru. Ben aksam aliyorum bazen kalanlar diger sabah geri geliyor. Bazen hic gelmiyor gunlerce. Degisiyor yani. Gelirse korkma bazen toplu sekilde buyuk de gelebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…