2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Svartbabe Svartbabe ben de crinone jel kullaniyorum. Ben progestan igne vurunuyorum her gun. İgneyi oglen jeli aksam aliyorum. Senin de eger baska hormon ilaci varsa onlari dengele. Crinone jeli aldiktan sonra 15-20 dk yurursen iyi olur. Topaklanma yapiyor illa ki. Ama ben yurursem daha az oldugunu farkettim. Jel o kadar ilginc ki jelin fazlasi beyaz plastik gibi geri geliyor. Jel bazen iceride hafif kirmizi hatta bazen kopkoyu kahverengi olarak da geri gelebiliyor. Korkma oyle olursa.

Işte bu yüzden tiksindim bende canım herseyin bir adabı var allahtan kışa denk geliyo şişme olayı şal kaban oh mis :)))
kilo aldikça kabanlarim sigmiycak gibi..:)
bende boşuna bol kaban almayayim diyorum. hep giyemiycem şeyler onlar işde. dua ediyorum ayaklarim da sismesin..
kış ekimde başliyor. şubat martta doğarsa doğalgaz fatıralar kabaracak.. 35 derece yaparim aylık 600 gelir:KK70: napalim ya canimiz saolsun bebekler üşümesin de.. önemli olan bebegimizin sağlığı..:)

benim doğum tahmin tarihi 9 mart diyo. ama sezaryenliyim....
şubatta doğacak gibi hissediyorum rabbim nasip ederse inş..:dua:

kilo aldikça kabanlarim sigmiycak gibi..:)
bende boşuna bol kaban almayayim diyorum. hep giyemiycem şeyler onlar işde. dua ediyorum ayaklarim da sismesin..
kış ekimde başliyor. şubat martta doğarsa doğalgaz fatıralar kabaracak.. 35 derece yaparim aylık 600 gelir:KK70: napalim ya canimiz saolsun bebekler üşümesin de.. önemli olan bebegimizin sağlığı..:)
Canım dışarı cikacaz mecbur yürüyüş yapmamız lazım bol bi kaban şart olcak bizim doğalgaz değil çok şükür zaten ısıtmiyoda kalorifer komurle ısınıyor ev kaynıyor resmen :)))

Ben gittigidiyordan sipariş verdim seaband, kimisine yarıyor da bende olmadı :KK43:

Onu ben de hissediyorum, büyüyor çalışma var bebek iyi diyorum :)

Canım decavit bi süredir kullanıyorum ben, folik asit içeriyor o yüzden diğerini bıraktırdı. Bulantı yapmadı bende. Aksine yatıştırdı gibi

Büyük ya yutması zor olmuyor mu?

Svartbabe Svartbabe ben de crinone jel kullaniyorum. Ben progestan igne vurunuyorum her gun. İgneyi oglen jeli aksam aliyorum. Senin de eger baska hormon ilaci varsa onlari dengele. Crinone jeli aldiktan sonra 15-20 dk yurursen iyi olur. Topaklanma yapiyor illa ki. Ama ben yurursem daha az oldugunu farkettim. Jel o kadar ilginc ki jelin fazlasi beyaz plastik gibi geri geliyor. Jel bazen iceride hafif kirmizi hatta bazen kopkoyu kahverengi olarak da geri gelebiliyor. Korkma oyle olursa.

Cnm benm sadece o jel var bide vitamin hapım iste demek yurumek gerekiyor öyle yaparım o zaman

Canım dışarı cikacaz mecbur yürüyüş yapmamız lazım bol bi kaban şart olcak bizim doğalgaz değil çok şükür zaten ısıtmiyoda kalorifer komurle ısınıyor ev kaynıyor resmen :)))
ohhh senin iyi valla kömürlü kaloferli evlere özeniyorum:) bizde doğalgazli işde.:)

ohhh senin iyi valla kömürlü kaloferli evlere özeniyorum:) bizde doğalgazli işde.:)
Canım her oda sıcacık oluyo yıllık 800 dolar veriyoruz her yer sıcak oluyo doğalgaz sıkıntılı isitmiyo ablam izmitte kaliyo kışın ona gitmiştim ev isinmiyodu birinci katta oturuyordu altı boş dukkandi ev dahada isinmiyodu dondum resmen

X