2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bulanması iyi gidiyor demekmiymiş? Benimki hiç öyle bir şey demedi. Kusma iyimiymiş peki?

Canim benim bulantim buradakilere kiyaslarsam hic olmadi bi 7 8 haftalar zor geçti tiksiniyordum yemeklerden. Goguslerimin ucu kocaman ve kahve oldu ne zamandir buyumuslerdide zaten. Yavastan kesilecek artik bence sevinmelisin ve beslenmeye tam gaz devam

Canm ense kalınlığıni ölçtü ama unuttum ben ultrasn kağıdında yazar mı? Diğeri ne oluyor hiç bilmiyorum

Bulanması iyi gidiyor demekmiymiş? Benimki hiç öyle bir şey demedi. Kusma iyimiymiş peki?
Benim değerim iyi yükselmiyordu ama bebeği gördü doktor artık miden bulanır bulanmasıda iyiye gidiyor demek dedi sadece belki benim değerilerimi kast ederek öyle dedi canım. Kusma ile ilgili birşey demedi benimde 2 hafta öncesine kadar bulanıyordu tiksiniyordum kokulardan ama hiç kusmadım. Ama doktor dedikten sonra daha hiç olmadı.

Deneyim canım, umarım kusmam da şifa olur dedikleriniz. Seninki de değişikmiş bi gün kabız bi gün ishal. Ben artık çatlıcam o derece fenalardayım. Çok da ıkındım, korktum bak şimdi
Aynen öyle canım korkma ya bir sikinti olmaz bundan sonra dikkat edersin biraz da yuruyus iyi geliyor lekelenmen yoksa

Benimde gögüslerim cok agrıyor ve dediğin gibi. İnş öyledir bel agrım var. Ama bulantı yok inş. Bir sorundan değildir. Ama beslenmeme dikkat edemiyorum sürekli dışardayım kendimi cok suçlu hissediyorum bebeğime iyi bakamıyor muyum diye

Benim bu hafta cok siddetli mide bulanmam oldu hic yaşamamıştım oncesine kadar bu derecesini plesanta oluşuyormus 10. Haftada galiba ondan yaziyordu birkaç yerde

Şükür şuan yok başta oldu, ama yürüyüşe izin vermedi, bi süre daha dinlen dedi , yürüyüşe başlayınca o da rahatlacak o zmn inşallah
Benimde oldu oncedeb canım bana da günde 15 dakika dedi ama ona bile korkuyorum gerekmedikce disari cikmiyorum 12. Haftaya bi geleyim de allahin izniyle sonra eger iyi olursam okullar açılacak calismaya baslarim

Canım benim allah yardımcın olsun sıkma canını lütfen allah'a sığın dua et hem biz burdayız canın sıkılmasın. Kanamayı da takma burda kanaması olan çok var ama maşallah bebeklerimiz de sağlıklı. Senin de geçecek inşallah sen stres yapmamaya çalış hayırlısı olsun hakkında. Ama güçlü annelerdensin inşallah sen bebeğin de bu güçle daha da sağlıklı olcak inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…